Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• tymczasem odradzające się Napoli, z którym sympatyzuję z w tych drugich rozgrywkach w tytule gładko rozjechało Vllaznię Szkoder 5:0

Komentarz

• Myślę, ze Real albo Juve z grupy nie wyjdą.
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• http://www.90minut.pl/news.php?id=771033

Jakby nie patrzeć potrzeba będzie mnóstwo szczęścia w losowaniu, bo nawet jak trafią na takie Galatasaray czy Feyenoord, czyli w sumie średniaków w tym zestawieniu, to wielkich sukcesów nie wrożę, jest kilka ekip w zasięgu i kilka z którymi można nie wychodzić na boisko, oby chociaż do jednej z drużyn uśmiechneło się troche szczęścia.
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
          http://www.90minut.pl/news.php?id=771033

Jakby nie patrzeć potrzeba będzie mnóstwo szczęścia w losowaniu, bo nawet jak trafią na takie Galatasaray czy Feyenoord, czyli w sumie średniaków w tym zestawieniu, to wielkich sukcesów nie wrożę, jest kilka ekip w zasięgu i kilka z którymi można nie wychodzić na boisko, oby chociaż do jednej z drużyn uśmiechneło się troche szczęścia.
          Nawet w tej fazie, ciężko już znaleźdź 100% ogórasów. Levski Sofia napewno jest do ogrania, Hapoel Tel-Aviv (niech ITI go kupi) też. Slavia i Sparta Praga, Austria Wiedeń też są napewno do przejścia, ale to już nie jest takie oczywiste.

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
            ...Austria Wiedeń też są napewno do przejścia, ale to już nie jest takie oczywiste.
            Jako kibice Legii coś o tym wiemy
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Ja myślę, że UEFA podzieli te zespoły ponownie wg regionów. Jeżeli biorąc pod uwagę losowanie zeszłej rundy i kraje w tych strefach, to Wisła i Lech mogą natrafić na kogoś z tego grona:

Schalke, CSKA Moskwa, Hamburger SV, VFB Stuttgart, Rapid Bukareszt, Spartak Moskwa, Sparta Praga, Dinamo Bukareszt, Lewski Sofia, Austria Wiedeń, Slavia Praga, Hertha Berlin, Partizan Belgrad.

W sumie ciężko wyczuć jak będzie się kształtować to kryterium geograficzne, które przecież z geografią nie musi mieć nic wspólnego.

Komentarz

• Losowanie par pierwszej rundy Pucharu UEFA odbędzie się w piątek o godz. 13:00 w Monako. Poprzedzi je podział na osiem grup, w których znajdzie się po pięć drużyn rozstawionych i nierozstawionych. Zarówno Wisła jak i Lech nie będą rozstawione przed losowaniem.

Drużyny zostaną przyporządkowane do poszczególnych grup według specjalnego klucza uwzględniającego pozycję zespołów w rankingu klubowym UEFA. Zasady podziału zostaną precyzyjnie określone na kilka godzin przed losowaniem jednak na tę chwilę wiadomo, że drużyny rozstawione to: AC Milan, Sevilla FC, Valencia CF, Benfica Lizbona, Schalke 04 Gelsenkirchen, CSKA Moskwa, Tottenham Hotspur, Hamburger SV, VfB Stuttgart, Ajax Amsterdam, Olympiakos Pireus, Deportivo La Coruna, Everton FC, Club Brugge, Rapid Bukareszt, Besiktas Stambuł, Spartak Moskwa, Paris Saint Germain, Sparta Praga, Dinamo Bukareszt, SC Heerenveen, Rosenborg Trondheim, Udinese Calcio, Feyenoord Rotterdam, Sporting Braga, Lewski Sofia, Austria Wiedeń, Slavia Praga, Manchester City, Galatasaray Stambuł, Sampdoria Genua, Hertha Berlin, Partizan Belgrad, AS Nancy, Portsmouth FC, Aston Villa Birmingham, Racing Santander, Stade Rennes, FC Kopenhaga, Hapoel Tel Awiw.

Jeśli "klucz" stosowany przez UEFA nie ulegnie zmianie rywalem Wisły Kraków będzie jedna z następujących drużyn: Sevilla, Rapid Bukareszt, PSG, Sampdoria, Nancy.
                Z kolei Lech może trafić na: CSKA Moskwa, Olympiakos, Rosenborg, Austria Wiedeń, Stade Rennes.

Jeśli faktycznie któraś z tych drużyn będzie przeciwnikiem Wisły i Lecha to wcale nie bedą mieli tak źle jakby mogło się wydawać. Kilka ekip jest na pewno do ogrania. Moim zdanien nie ma żadnej ekipy przed którą można już drżeć i jest nie do przejścia. W obecnej powiedzmyjako takiej formie europejskiej oba nasze kluby z każdym mogą powalczyć.

Komentarz

• http://www.uefa.com/competitions/uef...id=743492.html

Tutaj jest chyba podział na kogo moga trafić Wisła i Lech. Jesli tak to Lech moze wlecieć na :

FC Schalke 04 (GER)RC Deportivo La Coruna (ESP)SC Heerenveen (NED) FK Austria Wien (AUT) Aston Villa FC (ENG)

a Wisła

Tottenham Hotspur FC (ENG) AFC Ajax (NED) Udinese Calcio (ITA) PFC Levski Sofia (BUL) FC Kopenhaga (DEN
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• zdecydowanie lepszy koszyk Wisły, jak dla mnie wszyscy oprócz Anglików do przejścia. Lech powinien liczyć na Wiedeń albo Heerenveen bo inaczej kiepsko to widzę. Jak będzie Austria to zrobi mi się... smutno
                    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Już wczoraj miałem dziwne przeczucie, że ktoś z Anglikami może zagrać... i wiele wskazuje, że i Wisła i Lech mogą na Wyspy trafić.

Komentarz

• znacie jakiegos linka do losowania 'live'
                        porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
                          znacie jakiegos linka do losowania 'live'
                          Na Uefa.com pewnie będzie. I na Eurosporcie.

Poza tym to chciałem powiedzieć, że nie podoba mi się to dzielenie na koszyki... powinni zrobić dwa: rozstawione-nierozstawione i jakiś system, żeby nie trafiły na siebie drużyny z jednego kraju. A nie jakieś machloje.

Komentarz

• Osobiście widzę to tak: Z Anglikami można nie wychodzić na boisko, z Udinese,Ajaxem,Deportivo i Schalke szanse minimalne, reszta jak najbardziej w zasięgu, wymarzeni rywale to Levski i Austria, Herenveen jest bardzo mocne u siebie, potrafią tam wygrywać po 4-0 w lidze, Kopenhaga też jest dosyć mocna, rok temu wyeliminowali Lens i zajeli 4 miejsce w grupie uefa
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• nie moge znaleźć linka
                              porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• owszem, puchary mają swoje prawa, ale nawet Anglicy są do ogrania, Tottenham gra żenująco słabo, tym bardziej, że Berbatov zadeklarowął odejscie do Manchesteru więc od 2 spotkan nie gra juz w tej druzynie, siedzi na trybunach.Robbie Keane tez odszedł, Spurs są do przejscia

Komentarz

Pracuję...
                                X