Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zdaje sie ze nie bedzie.
    I plan to live forever or die trying

Komentarz

• [QUOTE=kądzikowski;510420]Ale FK Moskwa w lidze u siebie na 9 meczy wygral tylko 1!! Więc jeżeli nie zesrają się wasi pilkarze w szatni i atmosferą na stadionie(bo przyjazna to to ona nie będzie) to naprawdę możecie władować te 2 bramy.

A tak jeszcze z innej beczki...zauważyliście jakie francowate szczescie ma Wisła w losowaniach..jak jest w dobrej formie, to rywal z takiej polki, ze nawet nie mozna snic o przejsciu, a jak jest w slabej, to i tak za mocny, zeby przejsc, ale jakby byla w dobrej, to by go przeszle..ehh.jak nie Real, to Barca, mam nadzieję, że teraz nie będzie Milan albo cos pokroju tego[/QUOTE

Ale Moskwa gra w lidze Rosyjskiej a nam nie idzie w rodzimej lidze, więc nie wyobrażam sobie, że nagle strzelamy 2 bramki na wyjeździe i gramy na zero z tyłu.

Co do Wisły, to uważam, że skład na ligę mistrzów to oni mieli raz, jak trafili na Real, a potem w sezonie 04/05 wygrali ligę z ogromną przewagą, miażdzac w co drugim meczu rywali po 4-0, 5-1 ale też w tym samym roku odpadli z pucharów z Dinamem Tibilisi.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• bedzie jakas transmisja Legii w TV?
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• TVP2, tak trudno sprawdzić?
          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• no np u mnie w gazecie nie pisze
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• ehhh,
              www.program.wp.pl

Komentarz

• Grupa A
                Chelsea Londyn
                AS Roma
                Girondins Bordeaux
                CFR Cluj

Grupa B
                Inter Mediolan
                Werder Brema
                Panathinaikos Ateny
                Anorthosis Famagusta

Grupa C
                FC Barcelona
                Sporting Lizbona
                FC Basel
                Szachtar Donieck

Grupa D
                Liverpool FC
                PSV Eindhoven
                Olympique Marsylia
                Atletico Madryt

Grupa E
                Manchester United
                Villarreal CF
                Celtic Glasgow
                AB Aalborg

Grupa F
                Olympique Lyon
                Bayern Monachium
                Steaua Bukareszt
                AC Fiorentina

Grupa G
                Arsenal Londyn
                FC Porto
                Fenerbahce Stambuł
                Dynamo Kijów

Grupa H
                Real Madryt
                Juventus Turyn
                Zenit Sankt Petersburg
                BATE Borysów
                Juve w Borysowie
                Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare

Komentarz

• No poza Grupą D, to 2 pierwsze miejsca wydają się zaklepane

Komentarz

• Pod wzgledem kibicowskim najfajniejsza wydaje sie grupa D, gdzie jest Marsylia oraz Atletico. Wlasnie, kiedy losowanie Pucharu UEFA?

Komentarz

• jutro o 13.00

Komentarz

• Celtic też bardzo kiepsko nie trafił.

Komentarz

• Zasadniczo to nie ma żadnej grupy śmierci. Nałatwiej chyba będzie miał Inter Mediolan, dobrze trafiło Juve/

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                            No poza Grupą D, to 2 pierwsze miejsca wydają się zaklepane
                            No polemizował bym. Ja bym się jeszcze zastanawiał w B, C i F. Pierwsze miejsca to ok, ale już kto wyjdzie z drugiego to bym się zastanawiał.
                            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Fantastyczny koncert Lecha na trybunach. Oby te dziesiątki rac, głośny doping i dobry sportowy poziom pyr nie dały zasnąć dzisiejszej nocy Walterowi i jego przydupasom.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                                Fantastyczny koncert Lecha na trybunach. Oby te dziesiątki rac, głośny doping i dobry sportowy poziom pyr nie dały zasnąć dzisiejszej nocy Walterowi i jego przydupasom.
                                Dokladnie w tym momencie przestalem ogladac ten mecz. Czlowiek sie jedynie wku*wia (oczywiscie nie na Lecha) jak widzi cos takiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X