Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Się Raków pokazuje. A tak Astana na twitterza zaczepiała...

Komentarz

• Bawi się Ivi. Zajebistego grajka mają w Częstochowie.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Bawi się Ivi. Zajebistego grajka mają w Częstochowie.
        Przede wszystkim to mądrych działaczy i ludzi w klubie... poczynając od trenera, a na prezesie kończąc
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Tak to powinno wyglądać.

Komentarz

• No.. tacy zajebiści tam wszyscy są w tym Rakowie, że pod koniec poprzedniego sezonu wypierdolili się w spektakularny sposób na ostatniej prostej, oddając mistrzostwo drużynie wronieckiej.
            Przecież gdyby to się zdarzyło u nas, to byście wyli po dziś dzień. Ale już się zaczyna szycie tezy, aby wszystko pięknie pasowało pod argumenty wysrane z dupy.

Przypomnę tylko, że to II runda eliminacji LKE. A jeśli nie pamiętajcie co to za puchar, to poczytajcie swoje mądrości sprzed roku, jak tu wróżyliście, że tam skończymy i jaka to ujma na honorze tam grać.

A dzisiaj podnieta (i tu, i w mediach), jak to świetnie sobie radzą ligowi potentaci w tym gówno-pucharze. Sorry - eliminacjach do gówno-pucharu.

Eksperty

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Przede wszystkim to mądrych działaczy i ludzi w klubie... poczynając od trenera, a na prezesie kończąc
              Z pewnością. Naprawdę myślisz, że na takim wypizdówku jak Częstochowa i przy kosztach jakie generuje gra w Ekstraklasie to się temu gościowi od handlowania laptopami w necie spina? Teraz ma zajawkę, prosperity u siebie w branży, to dolewa kasy. Znudzi mu się, może miasto poda jeszcze jakąś kroplówkę, a może nie i będzie kolejny "klub z wielką historią" zaczynający ulgowo od czwartej ligi, zamiast od ósmej. Mało razy to przerabialiśmy?

Komentarz

• Chciało by się mieć taką ciągłość w klubie. Tam od lat jest stabilność, budowa z głową, brak nerwowych ruchów. Ja nie wiem czy dożyję* ekstraklasy znowu.

E:
                Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                  Nie wiem jak się zmieniła Astana przez ostatnie lata, ale jak my z nimi przegraliśmy to nie mam pojęcia.
                  Poza wspomnianymi mudzinami to oni dopiero koło południa dziś do Polski przyjechali. To miało na pewno duży wpływ na ich grę.

Komentarz

• Trochę im ten Ivi ogarnia. Niezły typ.
                    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Chciało by się mieć taką ciągłość w klubie. Tam od lat jest stabilność, budowa z głową, brak nerwowych ruchów. Ja nie wiem czy dożyje ekstraklasy znowu.
                      Bo tam nie ma jeszcze najmniejszej presji. Może jedynie teraz powoli zaczyna się gadanie o mistrzostwie, wcześniej wszystko co by nie zrobili w Ekstraklasie było sukcesem. Raków wygra - dobrze, Raków przegra - nic się nie stało. Tutaj każda porażka rozbierana jest na czynniki pierwsze, a sezon bez podium katastrofą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta

Z pewnością. Naprawdę myślisz, że na takim wypizdówku jak Częstochowa i przy kosztach jakie generuje gra w Ekstraklasie to się temu gościowi od handlowania laptopami w necie spina? Teraz ma zajawkę, prosperity u siebie w branży, to dolewa kasy. Znudzi mu się, może miasto poda jeszcze jakąś kroplówkę, a może nie i będzie kolejny "klub z wielką historią" zaczynający ulgowo od czwartej ligi, zamiast od ósmej. Mało razy to przerabialiśmy?
                        Nie wiem czy mu się to spina... a nam się spina? 250 mln długo raczej świadczy, że niekoniecznie. Mi chodzi o ciągłość pracy jaka tam jest. Przemyślane ruchy. I szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby to był casus Groclinu czy Amici. A na tą chwilę to miasto raczej im przeszkadza bardziej niż pomaga...
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Przede wszystkim Raków nie pozbywa się najlepszych zawodników a stabilność pracy Papszuna to już materiał na książkę.

Szkoda, że z Kostą nie mógł do nas przyjść Zahović, byłby wielkim wzmocnieniem, ale co zrobić, kontrakt jeszcze prawie rok, a u nas brak kasy...
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Lekcja dla Astany: nie kozacz na twitterze

Wyniki wczoraj lepsze niż można było się spodziewać. Tym razem nikt nie przegrał, dwie drużyny już sobie załatwiły awans.
                            Może jeszcze Pogoni lub Lechii uda się awansować - szanse wciąż są.

Komentarz

• Dalej dwie na pewno, spore szanse na trzy, a może nawet cztery

Komentarz

• No jaramy się wszyscy w chvj.

Komentarz

Pracuję...
                                X