Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Seria karnych niezła; szkoda De Gea - musi iść na lekcje do Króla Artura.

A tak w ogóle, to de Gea nie obronił ostatnich 36 karnych.
    Dziwna decyzja Norwega, podobno na ławce siedział specjalista od karnych (8 obronionych na 19, tak piszą na Weszło ).
    Ten gagatek z Villareal też się nie popisał jakoś mocno ale koniec końców wyszedł zwycięsko, więc tu nie ma tematu.

Komentarz

• A podobno jeszcze Manchester wygrał losowanie przed karnymi, ale Fernandes oddał Villareal prawo strzelania pierwszego karnego.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A rano podobno wypił herbatę zamiast kawy. Karne to zawsze loteria i nie mają tutaj znaczenia statystki, które mówią że 60% wygranych jedenastek wygrywa drużyna strzelająca jako pierwsza.

​​​​​Manchester mógł załatwić sprawę w 90 minutach, ale Rashford spie.przył setkę.
        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• A ja myślę, że dla de Gea miało to znaczenie, gdy podchodził do strzelania.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Swoją drogą, to niezły z niego figurant w tej bramce, żeby od 5 lat nic nie obronić
            Solskjær powinien go zmienić w drugiej części dogrywki, tym bardziej, że miał możliwość.
            No ale to brak doświadczenia, brak przewidywania.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
              A rano podobno wypił herbatę zamiast kawy. Karne to zawsze loteria i nie mają tutaj znaczenia statystki, które mówią że 60% wygranych jedenastek wygrywa drużyna strzelająca jako pierwsza.

​​​​​Manchester mógł załatwić sprawę w 90 minutach, ale Rashford spie.przył setkę.
              Czy w momencie podania do skrzydłowego nie był on może na spalonym, bo jakoś nie pokazali powtórki, żeby to dobrze ocenić, a że nie doszło do strzelenia bramki, to nikt nie analizował.

Komentarz

• Świetny finał, który Chelsea wygrała dzięki nieprawdopodobne skutecznej defensywnie.
                Takie są moje pierwsze odczucia po meczu.

Komentarz

• Rosyjskie Ruble lepsze niż Petrodolary ​​​​​​.
                  Mecz dużo lepszy niż w środę.

Komentarz

• Tuchel utarł nosa City i PSG za jednym zamachem

Komentarz

• Blue is the color, football is the game...

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Mało, kto w ogóle wierzył w zwycięstwo Chelsea w tej edycji LM.
                      "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                      Wiedźmin

Komentarz

• City mi nie szkoda ale Pepa już trochę tak. No i Aguero

Fajny meczyk ale dawać już te nasze eliminacje !!!
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Trzeci raz z rzędu LM wygrywa niemiecki trener, mają rozmach...

Komentarz

• Mają obecnie kilku świetnych trenerów....Klopp, Tuhel, Flick...

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
                              Blue is the color, football is the game...

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Mało, kto w ogóle wierzył w zwycięstwo Chelsea w tej edycji LM.
                              Ale dzisiaj przed samym finałem już tak.

Fajny mecz, mógł się podobać, szczególnie 1 połowa. Był tam taki dłuższy okres akcji za akcje, zapiepierdzielali w obie strony aż miło było to oglądać.

Komentarz

• Mnie też się to udzieliło, o ile od mniej więcej połowy rozgrywek obstawiałem City jako końcowego triumfatora, bo szli od zwycięstwa do zwycięstwa na obu frontach i ich gra naprawdę mogła się podobać, tak na ostatniej prostej, zwłaszcza w lidze, coś zaczęło szwankować, a Chelsea doznała w tym czasie nieprawdopodobnego przeobrażenia za sprawą Tuchela.
                                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X