Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Zarówno dziś jak i jutro, ważne mecz w kontekście naszego rozstawienia w 2 rundzie el. LM.

koniecznie finał Real-City.
    O ile City jest raczej poza zasięgiem, od początku mój faworyt tej edycji, tak Real wygląda mizernie i obawiam się, że Chelsea sobie z nimi poradzi.

Komentarz

• W maju w Manchesterze odśnieżają boisko przed meczem.

Komentarz

• PSG kręci aferę.

Skandal w Lidze Mistrzów! Piłkarze PSG twierdzą, że sędzia Bjorn Kuipers użył wulgarnych słów.

Mocne oskarżenia pod adresem sędziego Bjorna Kuipersa. Zawodnicy PSG twierdzą, że Holender obrażał ich podczas rewanżowego starcia z Manchesterem City w Champions League.

Podopieczni Mauricio Pochettino odpadli z Ligi Mistrzów. W półfinale rozgrywek okazali się gorsi od Manchesteru City. W pierwszym spotkaniu przegrali 1:2, w rewanżu też musieli uznać wyższość rywali.

Gdy we wtorkowy wieczór stało się jasne, że paryżanie odpadną z Ligi Mistrzów, niektórym piłkarzom puściły nerwy. Angel Di Maria obejrzał czerwoną kartkę za bezmyślny faul na Fernandinho. Później arbiter wiele razy musiał wkraczać do akcji po ostrych atakach ze strony kolejnych graczy PSG.

Po ostatnim gwizdku podopieczni Pochettino zwrócili uwagę właśnie na postawę arbitra. Przekonywali, że Bjorn Kuipers wulgarnie się do nich odzywał.

- Mówimy o szacunku do arbitrów. Sędzia powiedział do Paredesa: "Odpie***l się". Piłkarz za takie słowa dostaje ban na cztery spotkania - wyjawił Ander Herrera przed kamerami "RMC Sport".

« l’arbitre il a dis « fuck off » à Leandro Paredes »

Herrera il a des couilles d’avoir dis ça, ça en dis long sur l’état d’esprit de l’arbitre vis à vis de Paris pendant le match. #Herrera #paredes #MCIPSG pic.twitter.com/0hXXo6pFe6

— Thomas LaD (@DecheneThomas) May 4, 2021

- Przez 70 minut byliśmy lepszym zespołem. Próbowaliśmy atakować... Wyjedziemy stąd z podniesioną głową - dodał Hiszpan.

- Sędzia powiedział mi dwa razy: "Pie***l się". Dla nich to normalne. Jeśli ty tak powiesz, to masz dyskwalifikację na dziesięć meczów. Dużo rozmawiam z sędziami, ale tak nie mówię - wtórował Marco Verratti.

???? Marco Verratti : "L'arbitre m'a dit "F*uck you. Moi si je dit ça, je prend 10 matchs. Je parle beaucoup avec les arbitres, mais jamais je ne dit ça." (RMC)#UCL | #MCIPSG

— BeFoot (@_BeFoot) May 4, 2021
        Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/skandal...wideo/165281-n

Komentarz

• Słaba ta faza pucharowa w tej edycji, tylko rywalizacja Juventusu z FC Porto i Bayernu z PSG miały jakąś dramaturgię. Może dziś będzie lepiej?

Komentarz

• W ogóle skład tych półfinałów to jakaś porażka:
            Chelsea – daj spokój, zabawka nowobogackiego ruskiego oligarchy;
            Manchester City – kurde, to jest dopiero modern football i klub pompowany pieniędzmi szejków, przy nich Chelsea to porządny klub;
            PSG – nie no, to jest dopiero sztuczny klubik i zabawka w rękach szejków, przy nich City to normalny klub z tradycjami…
            A Realu z założenia nie lubię

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              A Realu z założenia nie lubię
              A dlaczego, jeśli można spytać?

PS. Co do reszty, a raczej kasy szejków, to zapewne większość z nas przyjęła by ją w kontekście naszego klubu bez szemrania
              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Bo lubię Barcelonę
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tak myślałem, ale to nic strasznego

Komentarz

• EUROPA
                    Liga Mistrzów - Play Offy

21:00 Chelsea - Real Madryt 2-0 (1-1)

Ed.
                    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Aż jestem zdziwiony faktem, że nikt nie skomentował tego wpierdolu - od x lat nie oglądam jakoś bardziej innej piłki niż polska, ale dominacja Chelsea była rzadko spotykana, zarówno jak na ten poziom rozgrywek, jak i na mecz dwóch takich marek
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Real jest wg mnie wypalony, potrzebuje świeżej krwi i przebudowy podobnej do tej, która się odbyła/odbywa w Barcelonie.
                        Głównym mankamentem we wczorajszym meczu był brak szybkiego rozegrania, gry z pierwszej piłki, brak zaskoczenia rywala + brak typowej boiskowej agresji (szybki doskok, nie odpuszczanie).

Komentarz

• Real, od pierwszego meczu przy życiu utrzymywała indolencja strzelecka Chelsea oraz geniusz Courtois,. W innym wypadku do Londynu jechali by tylko na wycieczkę, a tak mieli jeszcze cień szansy. Choć obiektywnie patrząc na to co Chelsea grała w Madrycie, o awans byłem spokojny.
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

• Tuchel drugi rok z rzędu melduje się w finale po zaledwie pól roku pracy z drużyną. Patrząc na wczorajszy mecz to w PSG plują sobie w brodę, chociaż w sumie tam to o losie trenera decydują rozkapryszone gwiazdy. Guardiola w finale łatwo mieć nie będzie.

Komentarz

• A już w sobotę będzie przedsmak finału, grają ze sobą w lidze .
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                Tuchel drugi rok z rzędu melduje się w finale po zaledwie pól roku pracy z drużyną. Patrząc na wczorajszy mecz to w PSG plują sobie w brodę, chociaż w sumie tam to o losie trenera decydują rozkapryszone gwiazdy. Guardiola w finale łatwo mieć nie będzie.
                                Wielokrotnie rozmawiałem z kumplami, że Chelsea ma bardzo mocną ekipę. Mimo wielkiego szacunku i sympatii do Lamparda, nie potrafił wpłynąć/ustawić odpowiednio drużyny. Przyszedł Tuchel i bach, finał. Bardzo sprytnie poukładał te klocki co widać po efektach w lidze i LM.
                                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                                Wiedźmin

Komentarz

Pracuję...
                                X