Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Superliga po 3 sezonach się wszystkim przeje.. piłki jest obecnie już teraz w tv zbyt dużo. Kiedyś LM to był deser czekało się na to. Zresztą wystarczy prześledzić jakie ekipy grają w 1/8 czy 1/4 LM... ciągle to samo...
    Nie przeje się. Ludzie i tak to będą oglądać. W LM masz od dawna ciągle i te same ekipy od lat.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Leeds wyszło na rozgrzewkę w meczu z LFC w koszulkach z napisami : Champions Ligue , Earn it, oraz Football is for the Fans. Boris Johnson mówi że zrobi wszystko żeby to uwalić, minister sportu straszy wszystkimi możliwymi sankcjami dla uczestników przewrotu. Głos nawet zabrał przyszły następca tronu. Fani angielskich członków "Parszywej Dwunastki"( jeśli chodzi o tytuły to na angielskie brukowce zawsze można liczyć) również są zjednoczeni przeciwko tej idei. Będzie się działo a Anglia jest kluczowa dla spiskowców.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Dobra, olejmy te wszystkie wynalazki i skupmy się na zapełnianiu gabloty trofeami MP i PP
        Gdzieś mi się przewinął taki mem, że (mniej więcej) polskie kluby stanowczo odmawiają gry w Superlidze! ​​

Ta Superliga (prócz dojenia kasiory) wygląda na próbę wychowania sobie nowego kibica. Po co im roszczeniowi głośni fani, którzy później przelewają litry browarów w lokalnych pubach, jak mogą mieć grzecznych kibiców wykupujących streamingi? Bo kogo mimo miłości do swojego klubu będzie stać, zeby co tydzień latać po Europie?

PS.
        A najlepiej póki co wychodzi na tym wszystkim PSG, Nikt ich nie lubił, bo tylko kasa i petrodolary, a teraz wychodzą na tych fajnych, bo liczy się dla nich piłka i sprawiedliwość

PS2. Pol coś wspominał, że na Anfield kibice zwijają flagi (?). Na Arsenalu też sie jakieś 'nekrologi' pojawiły

Tu chyba jedyna nadzieja w kibicach
        Ostatnio edytowany przez jednopostowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A ja osobiście nie rozumiem w czym wszystkim przeszkadza ta superliga, że to wytwórnia dolarów? Niech to boli panów w krawatach po przeciwnej stronie barykady. Fuck uefa i niech robią co im się podoba

Komentarz

• Chodzi o symboliczny upadek i koniec piłki nożnej, jaki znamy (coś jak świat przed i po pandemii).
            UEFA jest jaka jest (korupcja i gonienie za kasą w nieskończoność, coraz gorsze pomysły na formaty poszczególnych rozgrywek) ale to jeszcze szczątek tej starej europejskiej piłki.
            Jeśli superliga wypali to wtedy koniec piłki, jaką znamy albo wydaje nam się, że znamy.
            Sam Ligi Mistrzów nie oglądam od czasu afery z Celtikiem (sprawdzam czasem wyniki z przyzwyczajenia), ale Superliga to już apogeum.
            Naiwnie jest sądzić, że kluby-założyciele (ha-tfu) nie wzięły pod uwagę protestów kibiców, o jakich zaczynamy słyszeć. Po prostu w kibiców i tak mają wywalone jajca, bo świat się zmienił i zmieni się jeszcze bardziej świat piłki i związanego z tym biznesu. Wszystko przeniesie się do tv i sieci. Kibice stadionowi się nie liczą, bo ich po prostu już nie będzie. Mam na myśli, że nie wrócą na stadiony ze względu na nowe mutacje koronawirusa, nową pandemię albo inne bzdury. Liczą się teraz tylko pieniądze z praw tv, reklam i streamingów.
            Klub, tradycja, kibice - nikomu to zaraz nie będzie potrzebne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
              A ja osobiście nie rozumiem w czym wszystkim przeszkadza ta superliga, że to wytwórnia dolarów? Niech to boli panów w krawatach po przeciwnej stronie barykady. Fuck uefa i niech robią co im się podoba
              Naszej ligi to raczej nie dotknie ale na przykład we Włoszech Napoli, Roma czy Lazio będzie miało duży problem dorównać finansowo tym którzy bez względu na wszystko będą mieli zapewnione grube miliony. Ja osobiście chciałbym oglądać rozgrywki w których występuje więcej drużyn i w których mimo wszystko możliwy jest pojedynek Dawida z Goliatem. Były tu podniesione argumenty że Chińczyk chętnie obejrzy te rozgrywki, pewnie tak ale tylko w momencie kiedy w Europie mecze będą startowały około 15. Z odwijki to już nie to samo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Edi Zobacz posta
                A ja osobiście nie rozumiem w czym wszystkim przeszkadza ta superliga, że to wytwórnia dolarów? Niech to boli panów w krawatach po przeciwnej stronie barykady. Fuck uefa i niech robią co im się podoba
                Bo mało ma to wspólnego ze sportem? W tym gównie uefy masz przynajmniej jakąś namiastkę rywalizacji.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Upadek piłki nożnej jaką znamy za sprawą... 12 może 15 drużyn na świecie. Chyba jednak dobrze robią skoro ryzykują wyjebaniem ze wszystkich rozgrywek skoro to oni są piłką nożną. UEFA od dawna kradnie i kłamie, niech im się porty teraz palą. Wojna na szczycie trwa, wylewanie brudów, wyzwiska publiczne.
                  Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Superliga to pomysł przeniesienia Premier League na poziom europejski. W 1992 r. 22 kluby angielskie zbuntowały się przeciwko federacji i założyły własną ligę. Futbol się od tego nie skończył, a federacja dogadała się z Premier League. Może i teraz UEFA pójdzie po rozum do głowy i dogada się z Superligą.
                    Ostatnio edytowany przez laukas; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ciekawy artykuł o możliwym scenariuszu bazujący na europejskiej koszykówce

https://newonce.sport/artykul/euroli...-dla-superligi
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez laukas Zobacz posta
                        Superliga to pomysł przeniesienia Premier League na poziom europejski. W 1992 r. 22 kluby angielskie zbuntowały się przeciwko federacji i założyły własną ligę. Futbol się od tego nie skończył, a federacja dogadała się z Premier League. Może i teraz UEFA pójdzie po rozum do głowy i dogada się z Superligą.
                        Ale w Anglii przecież każdy może spaść z ligi lub do niej awansować, a to jest głównym problemem dla niezgadzających się z tym pomysłem ludzi. Nie mówię tu o działaczach UEFA.

Komentarz

• Perez powiedział, że jest rozważane stworzenie Superligi 2 za jakiś czas, więc potrzeba spadków/awansów u ludzi będzie zaspokojona

Komentarz

• Na razie UEFA nie proponuje Superlidze, żeby powstał jakiś przejrzysty system awansów i spadków, tylko jest śmiertelnie obrażona, bo nie powącha nawet centa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                              Perez powiedział, że jest rozważane stworzenie Superligi 2 za jakiś czas, więc potrzeba spadków/awansów u ludzi będzie zaspokojona
                              Przecież kluby założyciele nie mogą spaść z założenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez laukas Zobacz posta
                                Na razie UEFA nie proponuje Superlidze, żeby powstał jakiś przejrzysty system awansów i spadków, tylko jest śmiertelnie obrażona, bo nie powącha nawet centa.
                                Ale co ma UEFA do tego, jak będzie wyglądać Superliga?

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

Przecież kluby założyciele nie mogą spaść z założenia.
                                Nie wiem czy mogą czy nie, to już zależy od nich. Może jak powstanie Superliga 2, 3, 4 czy 5, to wymyślą jakiś sensowny system spadków i awansów. Na przykład powiększą ligę do 16 drużyn, a spadać będą 2 albo 3.

Komentarz

Pracuję...
                                X