Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeden prawie już zamknięty twór zastąpi drugi jeszcze bardziej zabetonowany. I będą sobie grać między sobą, między sobą dzielić kasę itd. A my kibice będziemy raczeni pojedynkami ciągle tych samych zespołów. No zapowiada się naprawdę fascynująco.

P.S. Oczywiści obecna L.M. jest niewiele lepsza, ale chociaż we wstępnej fazie coś ciekawego się dzieje.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Moim zdaniem nic z tego nie będzie bo UEFA i FIFA już zapowiadają, że wytoczą najcięższą artylerię przeciwko klubom założycielom. Poza gigantycznym odszkodowaniem, grożą "buntownikom" wyrzuceniem z rozgrywek krajowych i międzynarodowych. Nawet ich rodzime federacje zapowiadają poparcie dla takich sankcji nie mówiąc o kibicach. Przecież wiadomo, że dla kibiców najważniejsze są ich własne rozgrywki więc i już widzę jaką rozpierduchę zrobili by fani United, City czy Arsenalu gdyby ich drużyny wyrzucono z krajowych rozgrywek. Według mnie utopia.
      Ostatnio edytowany przez r9robins; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• może w końcu ziści się hasło f..k uefa

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
          Moim zdaniem nic z tego nie będzie bo UEFA i FIFA już zapowiadają, że wytoczą najcięższą artylerię przeciwko klubom założycielom. Poza gigantycznym odszkodowaniem, grożą "buntownikom"grożą wyrzuceniem z rozgrywek krajowych i międzynarodowych. Nawet ich rodzime federacje zapowiadają poparcie dla takich sankcji nie mówiąc o kibicach. Przecież wiadomo, że dla kibiców najważniejsze są ich własne rozgrywki więc i już widzę jaką rozpierduchę zrobili by fani United, City czy Arsenalu gdyby ich drużyny wyrzucono z krajowych rozgrywek. Według mnie utopia.
          A moim zdaniem właśnie FIFA nic nie może zrobić i ulegną.
          Nie znam dokładnych danych, ale myślę że jakieś 70-90% przychodu z praw telewizyjnych w swoich ligach generują kluby-założyciele. Już widzę, jak inne zespoły, na przykład w Premier League, zgodzą się na wyrzucenie "wielkiej szóstki" z rozgrywek, kiedy w perspektywie mają do stracenia setki milionów funtów.
          Taka sama sytuacja będzie w rozgrywkach międzynarodowych. Z pewnością taka Argentyna czy Anglia zgodzą się, aby grać na mistrzostwach bez połowy swoich najlepszych piłkarzy

Osobiście mam mieszane uczucia co do tego tworu, ale każdy pomysł, aby tylko rozbić cały ten beton z UEFA, warty jest uwagi.

Komentarz

• A co to za różnica czy twór będzie się nazywał UEFA, Superliga , FIFA czy Pepsi Turniej skoro chodzi dokładnie o to samo? W tym przypadku zmieni się tylko nazwa i zwiększy zabetonowanie.

Komentarz

• IMHO skończy się na tym, że będą normalnie grać w swoich ligach a w połowie tygodnia w Superlidze. Zainteresowane ligi pokażą fucka UEFA a prawnie to to mistrz Anglii spokojnie może powiedzieć "nie gram w rozgrywkach UEFA bo mi to wisi" i co im zrobią?
              Sprawa jest tylko o kasę i władzę która za tą kasą idzie, nowy format LM różni się w sumie tylko podziałem kasy i nic więcej w istocie.
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Dla mnie żadna, ale jeśli największe kluby czują się dojone przez UEFA na grube miliony, to ja się wcale nie dziwię, że chcą się od niej odłączyć. I gdybym był kibicem Realu czy Barcelony to prawdopodobnie przyklasnąłbym na taki pomysł.
                Natomiast z naszej perspektywy ja mam nadzieję, że stworzenie Superligi zapoczątkuje nowy rozdział w światowej/europejskiej piłce nożnej i być może za kilka lat powstanie Superliga 2, 3 itd i liczę na to, że UEFA czy FIFA ograniczą się tylko do organizacji mistrzostw.

Komentarz

• Moim zdaniem zabiłoby to te kluby z Superligi, gdyby poszło na noże.
                  Gdyby rzeczywiście miało się okazać, że Superaki grają między sobą, a krajowe ligi mają swoje rozgrywki, których mistrzowie biją się W STAREJ FORMULE LM o europejskie puchary dużo lepiej przetrwałaby UEFA i rozgrywki krajowe.
                  Liga angielska - może i na początku byłoby niedowierzanie i spadek przychodów i solidne tąpnięcie, ale to są Anglicy - oni zapełniają stadiony swoich 3ligowych klubów.
                  Swansea vs Westham tak samo zapełni stadion jak Chelsea vs Manchester City.
                  Po niedługim czasie zainteresowanie i kasa wróciłaby do normalnych rozgrywek krajowych, a klubami szejków i rosyjskich oligarchów jarali by się - cóż szejkowie, może Chińczycy czy Hindusi i Dariusz Szpakowski.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Mam rozumieć, że PSG zostało zwycięzcą tegorocznej LM ?
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                      Dla mnie żadna, ale jeśli największe kluby czują się dojone przez UEFA na grube miliony, to ja się wcale nie dziwię, że chcą się od niej odłączyć. I gdybym był kibicem Realu czy Barcelony to prawdopodobnie przyklasnąłbym na taki pomysł.
                      Ad 1. A jak bogate kluby doją np. nas, tylko dlatego, że ktoś 20 lat temu dał im z góry możliwość generowanie ogromnych pieniędzy?
                      Ad 2. Mylisz się co kibiców Realu czy Barcelony, bo nimi nie jesteś. I nie mówię tu o przykładowym Krzyśku Stanowskim. Znam kilku angielskich kibiców, znam też włoskich. Uwierz, że dla każdego z nich ważniejsze jest wygranie Premier League czy Scudetto w drugim przypadku aniżeli opierd** Barcelony w LM.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                        Moim zdaniem zabiłoby to te kluby z Superligi, gdyby poszło na noże.
                        [...]
                        W jaki sposób Euroliga "zabiła" kluby uczestniczące w tym projekcie od 20 lat?
                        Zgodzę się, że powstałoby trochę problemów, ale od razu "zabicie"?
                        W podobnej formule działają od wielu lat największe ligi amerykańskie i biznes kwitnie bo to o to chodzi, kibice się nie liczą, liczy się kasa i fani (fani to coś innego niż kibice)...
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Ad 1. A jak bogate kluby doją np. nas, tylko dlatego, że ktoś 20 lat temu dał im z góry możliwość generowanie ogromnych pieniędzy?
                          Ad 2. Mylisz się co kibiców Realu czy Barcelony, bo nimi nie jesteś. I nie mówię tu o przykładowym Krzyśku Stanowskim. Znam kilku angielskich kibiców, znam też włoskich. Uwierz, że dla każdego z nich ważniejsze jest wygranie Premier League czy Scudetto w drugim przypadku aniżeli opierd** Barcelony w LM.
                          Mam takie samo zdanie bo dla kibiców liczy się tradycja a nie kasa.
                          Chyba, że w Super Lidze to nie kibice będą płacić za bilety tylko im ktoś będzie płacił za przychodzenie na mecze (żart).

A tak całkiem poważnie, to mi wygląda na typowe przeciąganie liny i prężenie muskułów, żeby w efekcie doprowadzić do takiej reformy Ligi Mistrzów, w której bogaci będą jeszcze bogatsi

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Mam rozumieć, że PSG zostało zwycięzcą tegorocznej LM ?
                            No chyba tak, bo kto wygrywa z Bayernem wygrywa LM.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

No chyba tak, bo kto wygrywa z Bayernem wygrywa LM.
                              No nie mają z kim przegrać skoro reszta wykluczona
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Bardzo dobrze, że powstanie. Łatwiej będzie awansować do LM, kilka fajnych meczyków się zagra, trochę hajsu skapnie, a może i mafia zacznie nas bardziej szanować (ha ha ha).
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X