Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolejny dym

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolejny dym

za www.wp.pl:

"Jeszcze blisko przez dwie godziny po meczu drugiej ligi piłkarskiej pomiędzy Cracovią i Ruchem Chorzów trwały starcia policji z kibicami. Zatrzymano 30 osób. Rannych zostało dwóch policjantów i jeden kibic.

Starcia policji z fanami Cracovii zaczęły się jeszcze przed meczem. Kibice zaatakowali funkcjonariuszy, którzy użyli armatek wodnych i broni gładkolufowej. Także w czasie meczu było niespokojnie na widowni. Policja na stadionie strzelała kulami gumowymi, tak do kibiców Cracovii jak i Ruchu. To uspokoiło atmosferę na trybunach.

Po meczu znów było gorąco. Doszło do kolejnych starć kibiców z policją wokół stadionu, a potem także na ulicach Krakowa i na terenie niektórych osiedli.

"Zatrzymaliśmy 30 osób, dwóch policjantów zostało rannych, prawdopodobnie ucierpiał jeden z kibiców - powiedział rzecznik prasowy policji Dariusz Nowak. - Sytuacja już została opanowana i powrócił spokój"."

oraz:

"Starcie kibiców Cracovii z policją
    PAP 17:40

Na ten temat
    & 30 kibiców Cracovii zatrzymanych po meczu z Ruchem
    & 2. liga piłkarska: wyniki i tabela
    & 2. liga piłkarska - Ceramika - Cracovia 2:0
    & Remis Cracovii

Przed meczem piłkarskim drugiej ligi Cracovia - Ruch Chorzów doszło do starcia kibiców krakowskich z pilnującymi porządku policjantami. Użyto armatek wodnych i broni gładkolufowej. Jeden policjant został ranny.

"Przed meczem Cracovii z Ruchem miejscowi kibice zaatakowali pilnujących porządku policjantów - powiedział rzecznik prasowy policji Dariusz Nowak. - Policja użyła armatek wodnych i broni gładkolufowej. Jeden policjant został ranny w rękę. Żaden z kibiców nie ucierpiał. Żaden nie został też zatrzymany. Porządek przed stadionem został przywrócony".

Aleja Focha, biegnąca między stadionem i Błoniami, została na pewien czas zamknięta. Tu doszło do starcia kibiców z policjantami. Ulica zasypana była szkłem z butelek oraz innymi przedmiotami. Kibice Cracovii zniszczyli trzy autokary, którymi dowieziono kibiców Ruchu. Mecz trwa. Policja cały czas jest na miejscu.

"Jest to mecz podwyższonego ryzyka i dlatego porządku pilnuje kilkuset policjantów - dodał Dariusz Nowak. - ściągnęliśmy też armatki wodne. Przyjechało 750 kibiców z Chorzowa".

Także na stadionie atmosfera jest napięta. Kibice obydwu drużyn próbowali wszcząć burdy podczas meczu. Musiała interweniować policja."

W mundury amerykańskie z maską Busha i do Iraku, niech się tam wyszaleją.

Komentarz

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
        Gdzie do Iraku!? Kolegium, grzywna, kurator, prace społeczne (jak przez kilkaset godzin pozamiatają ulice to może zmądrzeją), a jak nie przyniesie to skutku to replay! Aż do skutku!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
          O widzisz Max... tutaj jesteśmy jednomyślni...
          Niezłomny Związek wolnych republik
          Zespoliła na wieki Wielka Rosja
          Powstały w walce z woli ludu
          Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

Nie bronie hoolsów, ale z gładkolufowej zdaje się że paru normalnych pasiaków dostało, którzy nie brali udziału w zamieszkach.

Komentarz

W sumie to gdyby tych wszystkich dac do budowy autostrad to moze bysmy mieli pelen zachod w 3 lata na drogach

Komentarz

no coment ! wogule po co sie napierdalac co za debile boze a policja to w ogole debilizm polski normalnie ta policyjna akencje powinni zamknac!
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                  Zamieszczone przez MaxyM
                  Gdzie do Iraku!? Kolegium, grzywna, kurator, prace społeczne (jak przez kilkaset godzin pozamiatają ulice to może zmądrzeją), a jak nie przyniesie to skutku to replay! Aż do skutku!
                  i dozywotni zakaz stadionowy. przez debili ludzie nie chodza na mecze. wcale sie nie dziwie.
                  22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Własnie ogladalem sport w tvn24 i co PZPN zrobił ???

zamknął stadion Craxy a kurvy obiecywali juz ze takich rzeczy nie beda robić 8- :fu:
                    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Jak dziś patrzyłem na tych typów, to poważnie do Iraku ich na pierwszą linię frontu. Typ stał do 20 policjantów przodem z wycelowanymi spluwami i darł się by strzelali, a jak strzelali to stał dalej i znów to samo. Mam dość debili co sprowadzają obraz polskiego kibica do debila nakoksowanego z dechą w łapie. Jak załatwiają swoje sprawy na łonie natury z dala od normalnych ludzi, nie przeszkadza mi to i nawet ich rozumiem, ale nie na stadionach. Jak patrzyłem, że 30 typów prowokuje policję, a jak ci zaczynają trzelać to te odważniaki wbiegają w tłum normalnych kibiców z małymi dziećmi to bym ich zrzucał nad Basrą bez spadochronów jako desant.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                        Jak dziś patrzyłem na tych typów, to poważnie do Iraku ich na pierwszą linię frontu. Typ stał do 20 policjantów przodem z wycelowanymi spluwami i darł się by strzelali, a jak strzelali to stał dalej i znów to samo. Mam dość debili co sprowadzają obraz polskiego kibica do debila nakoksowanego z dechą w łapie. Jak załatwiają swoje sprawy na łonie natury z dala od normalnych ludzi, nie przeszkadza mi to i nawet ich rozumiem, ale nie na stadionach. Jak patrzyłem, że 30 typów prowokuje policję, a jak ci zaczynają trzelać to te odważniaki wbiegają w tłum normalnych kibiców z małymi dziećmi to bym ich zrzucał nad Basrą bez spadochronów jako desant.
                        po pierwsze zamkniecie stadioniu zupelnie nie rozwiazuje sprawy zadym, bo jesli beda mielich ochote ie napierd :* to sie umowia gdzies i beda sie napierd :* jesli juz zamykac, to na pewno nie stadiony

natomiast piszac ze nie przeszkadza Ci ze sie napie :* na lonie natury i ze ich rozumiesz to moim zdaniem troche przesada. nakoksowani debile znalezli pretekst do lania sie po ryjach i wykorzystuja do tego barwy klubow. ze niby to tak w ramach kosy. jeszcze dorabiaja do tego ideologie. i potem przenosi sie to na stadion. a w tlumie to juz sie wielu odwaznych znajduje.

toregos dnia pozwiedzalem w internecie strony zwiazane z hools.
                        nie bede wymienial nazw, ale powiem tyle: w kontekscie 1 sierpnia i wszystkich zwiazanych z tym dniem uroczystosci, jeden z "idoli"jednej z "bojowek" jednego ze stolecznych zespolow to po prostu porazka, zenada i tyle. i jesli to sa kibice to dzieki. i dopoki bedzie przywolenie na ustawki, ktore z "lona natury" przenosza sie na stadiony, to bedziemy sie zastanawiali, dlaczego tak malo ludzi przychodzi na mecze.
                        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Nie wiem czy to jest dobre miejsce na rozmowy o chuliganach... Jak ktoś ma potrzebę niech się zaloguje na "kibicach".

Rzekłem. :/
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zobaczcie co robia nasi sasiedzi z 2 stron Błoń

http://www.cracovia.krakow.pl/forum/...ec7cd35ae2fa26
                            szeroko pojete konfidenctwo na inne klub w celu ratowania własnej dupy !!!
                            Coz i jak zawsze wszystkiemu winna Wisła i inne kluby
                            i jak takie scierwo szanowac
                            ULTRA WISŁA-We call it revolution

Komentarz

I teraz uważasz, że zaczniemy ku Twojej uciesze ich jechać?

Pieprzyć to.
                              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Pracuję...
                              X