Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naprawde ciekawa stronka o klubach Angielskich

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Naprawde ciekawa stronka o klubach Angielskich

Link ten zapodał kolega na naszym forum.Jestem pod wrazeniem tej stronki,są tam opisy klubów angielskich od 1 do 4 ligi,zdjęcia stadionów informacje o kibicach,piesni klubowe...pełen wypas.Warto popatrzec na stadiony,wtedy uswiadomimy sobie ze jeszcze długo nie odniesiemy sukcesów w europie.Polukajcie na stronke bo naprawde warto.

http://www.footballgroundguide.co.uk/

Oto nowy stadion MC ,ktoremu kibicuje i wierze ze na nim MC podejmie walke o czołowe lokaty.GO CITY!

A teraz Panie i Panowie zobaczcie sobie stadion III-ligowego(czyli nasza 4-liga) Hull City 8- 8- 8- :fu:

http://dspace.dial.pipex.com/town/park/yfh45/hull.htm
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

There are a number of pubs within a few minutes walk of the stadium, but these are all designated as being for home supporters only

- watek rozrywkowo-gastronomiczny tez jest niezly. my wymyslamy gdzie mozemy w Warszawie znalezc typowo legijny pub, a oni prosze, kilka minut piechotka od stadionu puby dla kibicow Hull. czwarta liga... ciekawe jak daleko i z jak glosnym krzykiem uciekaliby kibice Hull gdyby zobaczyli np. stadionej trzecioligowej Olimpii Elblag. a w maju bylem w mielcu na stadionie Stali, jakby nie bylo zasluzonego klubu. z calego stadionu jedynie trzyma sie gablota z pucharami.
    kiedy UEFA zacznie robic audyty swoje w naszych klubach, to nasza liga bedzie liczyla z 5 zespolow moze.

a wiekszosc stadionow IV ligi angielskiej wyglada jak kilka naszych pierwszoligowych.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Dzięki Kiju za linka...

Co do stadionów, żeby w Polsce choćby w 1/10 było takie podejście do infrastruktury jak u nich. :joy:

Komentarz

Ja jestem w ogóle pod wrażeniem angielskich stadionów. Podobają mi się jak żadne inne. Zawsze na tłach w CM je podziwiam. Naprawdę robią wrażenie. Kiju, zajebista strona. Może kiedyś doczekamy się takiego stadionu na Legii... i Widzewie też.
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

Angielskie stadiony to kwintesencja futbolu,trybuny zaraz za liniami boiska,wszystkie kryte-potegujace doping,fenomenalny widok,chyba nie widzalem ani jednego stadionu z bierznią...
          Fajne są piesni kibicowskie.

Oglądajac tę strone człowiek uzmysławia sobie gdzie znajduje sie Polska piłka :fu: ....
          WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Komentarz

tak tam to maja zajebiste stadiony ale tam tez maja inne podejscie do pilki. kazdy sie tam identyfikuje z klubem ze swojego miasta a nie tak jak u nas 10 tys. w prawie 2 milionowym miescie.
            tutaj link do przyspiewek stadionowych z anglii
            http://www.footballjokes.co.uk/songschants/
            HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

ja pier....e wyjebany ten stadion Hull!!!!!!!!
              ale pewnie u nich na 3 vide 4 ligę przychodzi tyle co u nas na pierwszą i to w Wwie i poznaniu
              ja chce żeby u nas było tak pięknie.ładne stadiony puby 3 minuty od stadionu liga mistrzów i tak sie trochę rozmażyłem....
              tylko to nam zostaje

Komentarz

Trochę śmieszne ułożenie trybun... Główną jednak mają i tak wypas...

I to również nasza 4 liga...
                Nieznani Sprawcy

Komentarz

Huddersfield Town, czyli kolejny 4 ligowiec...

Gdyby u nas był taki stadion to reprezantacja grała by na nim dożywotnio...
                  Nieznani Sprawcy

Komentarz

ale zobaczcie tez ceny za bilety nawet w tej 4 lidze 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Skanda(L)
                      ale zobaczcie tez ceny za bilety nawet w tej 4 lidze 8-
                      Z tym, że u nich są inne zarobki...

A tutaj ciekawa konstrukcja...

Nieznani Sprawcy

Komentarz

zarobki zarobkami ale taki zwykly koles chyba nie zarabia 2000-3000 funtow nie? orientuje sie ktos jakie tam sa zarobki? ja slyszalem ze duzo tych najwierniejszych mecze oglada w pubach bo poprostu bilety sa za drogie(chodzi o premier league).25-30 funtow za mecz to i w anglii kupa kasy(a to i tak chyba te tansze) a 15 funciakow za 4 lige to juz wogole.

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                          [

A tutaj ciekawa konstrukcja...

Trybuna bardzo podobna do tej ze stadionu Ruchu Chorzow.

Komentarz

My też nie mamy się czego wstydzić w niższych ligach!

ho:
                            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Podobne nieco do stadionu Warszawianki (ma ktoś zdjęcia??) - ok. 35-40.000 pojemności, ponoć planują tam zrobić stadion lekkoatletyczny
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X