Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hermit
    odpowiedział(a)
    Jeśli szczecinianie po covidzie będą tak biegać jak Juranovic i Wszołek, którzy przeszli tę straszliwą chorobę, to chyba już znamy nowego mistrza Polski.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    A ja się nie zdziwię jak u nas też będą. Dostali 2 dni wolnego, a wiadomo, że rozumem nie grzeszą.

Zostaw komentarz:

• Bugi B.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Nie zdziwie się jeśli w tygodniu po badaniach ekstralaksy tylko Lech i Legia będą zdrowe bo są badane regularnie.

Mecz Pogoni z Jaga, przełożony.
    Wydaje mi sie, że przynajmniej kilka klubów bada sie regularnie.

"Trudna sytuacja, w której znalazł się klub, ma miejsce pomimo stosowania się do zaleceń komisji medycznej, a także wdrażania własnych działań profilaktycznych, jak dodatkowe serie badań dla pracowników, specjalne zasady bezpieczeństwa w budynku klubowym, czy powrót zdecydowanej większości kadr administracyjnych do trybu pracy zdalnej. " za pogonszczecin.pl

Tydzień temu grane było ze Śląskiem, gdzie zakażenia już były. Ciekawe czy to efekt tego spotkania czy całkowicie inna przyczyna.

Ps. Pogoni jedno i - tak dla kolegi powyżej.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Wczoraj Cracovia remisuje po golu w końcówce ze spalonego(mimo VARu), oczywiście cisza. Już widzę co by się działo, gdyby Legia takiego gola strzeliła.

Tymczasem w Pogonii 30 pozytywnych wyników na covid. Zaraz znowu liga stanie...
    Nie zdziwie się jeśli w tygodniu po badaniach ekstralaksy tylko Lech i Legia będą zdrowe bo są badane regularnie.

Mecz Pogoni z Jaga, przełożony.
    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Serio to jest spalony?
    Zależy jak patrzeć. Z jednej strony, za ***** bym tego nie gwizdał, bo co to za spalony, że kolano wystaje. Z drugiej, pamiętam jak nam gwizdnięto nie dawno spalony na palce stopy.

Zostaw komentarz:

• Keller
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta

Miejmy nadzieję, że nasze orły jakoś wytrzymają do czwartku...

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Serio to jest spalony?

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Wczoraj Cracovia remisuje po golu w końcówce ze spalonego(mimo VARu), oczywiście cisza. Już widzę co by się działo, gdyby Legia takiego gola strzeliła.

Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Wczoraj się zorientowałem, że Bohar odszedł do Osijek za 800 tyś ojro

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    W Śląsku Covid w Pogoni także. Wychodzi na to że bardzo dobra decyzja z odwołaniem dzisiejszych spotkań.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Wielce prawdopodobne ,że Artur Skowronek po meczu zostanie zwolniony.
    a to czemu?
    na tle lidera tabeli spisali się całkiem nieźle, a mieli kilka okazji żeby strzelić bramkę.
    Choć sam mecz był pokazem typowej siermiężnej, polskiej piłki.

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Wielce prawdopodobne ,że Artur Skowronek po meczu zostanie zwolniony.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Ciekawostka statystyczna. Z 4 drużyn z którymi graliśmy w tym sezonie 3 znajdują się obecnie na podium.

Zostaw komentarz:

• Tuzin
    odpowiedział(a)
    Webb tak samo robił.

Zostaw komentarz:

• e(L)egion
    odpowiedział(a)
    Swoją drogą, czy tylko ja zauważyłem jak sędzia Lasyk wskazuje podyktowanie rzutu karnego (widać to na tym fragmencie wrzuconym przez Darexa)? Mam wrażenie, że chce zrobić "wielki" show tym chwilowym wstrzymaniem decyzji, a potem nagłym wskazaniem na wapno. Trochę mi to przypomina czasy jak w latach 90-tych jeszcze oglądałem NBA i tam sędziowe w kluczowych momentach też tak pokazywali, w którą stronę pójdzie akcja. DLa mnie to trochę takie robienie z siebie wielce ważnej osoby, ale może jestem przewrażliwiony, bo go akurat nie lubię.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X