Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • R.
    Legionista
    • 02.2007
    • 9675

    Znając ich farta to znowu strzelą jakiegoś gównogola po rykoszecie.
    Ostatnio edytowany przez R.; 7199.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

    Komentarz

    • trzeci
      Legionista
      • 09.2011
      • 1618

      Efekt nowej miotły.

      Komentarz

      • Martino1989
        Legionista
        • 07.2010
        • 3700

        Powiem tak , Legia za Niko prijo i vadisa już by miała mistrza. Ogladam Lechie to ma być lider? No ludzie dajcie spokój.

        Komentarz

        • R.
          Legionista
          • 02.2007
          • 9675

          Zamieszczone przez Martino1989
          Powiem tak , Legia za Niko prijo i vadisa już by miała mistrza. Ogladam Lechie to ma być lider? No ludzie dajcie spokój.
          Legia za Vadisa, Niko i Prijo męczyła się do końca ligi więc nie wiem o czym piszesz.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

          Komentarz

          • Martino1989
            Legionista
            • 07.2010
            • 3700

            Zamieszczone przez Raffels
            Legia za Vadisa, Niko i Prijo męczyła się do końca ligi więc nie wiem o czym piszesz.
            Pisze o tym ze Legia za wymienionej trójki miala styl. Którego Lechia nie ma. Którego Lechia nawet nie chce mieć. Piłka nożna polega na strzelaniu bramek i tworzeniu sytuacji.

            Komentarz

            • Bootleg
              Legionista
              • 05.2007
              • 6186

              No i jutro rodzi się szansa na zmniejszenie dystansu do 3 pkt.
              Always look on the bright side of life!

              Komentarz

              • R.
                Legionista
                • 02.2007
                • 9675

                Lechia znowu z gry totalne gówno, ratują ją słupek i poprzeczka. Fakt natomiast taki, że Kuciak znowu im tyłek ratuje.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                Komentarz

                • IX14
                  Legionista
                  • 12.2009
                  • 3024

                  I co z tego jest 6 punktów przewagi i tyle ,piłka nożna to nie skoki styl jest drugorzędny.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

                  Komentarz

                  • Antares
                    Legionista
                    • 08.2012
                    • 6339

                    Ta nasza liga jest tak porąbana, że mistrzem może zostać zespół, który z kim by nie grał to jedzie na ogromnym farcie. Przecież i z Sosnowcem, który miał 2 poprzeczki szczęśliwie wygrali i z Piastem, który miał z 8 okazji i z Arką szczęśliwie zremisowali. Przegrać z nimi mistrzostwo to będzie naprawdę niebywały wstyd.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

                    Komentarz

                    • Majkisek
                      Legionista
                      • 11.2009
                      • 8891

                      Zamieszczone przez Raffels
                      Lechia znowu z gry totalne gówno, ratują ją słupek i poprzeczka. Fakt natomiast taki, że Kuciak znowu im tyłek ratuje.
                      Ale w naszej buraczanej lidze wystarczy grać totalne gówno by być liderem i to się nie zmienia od lat. Nie wiem co ma na celu ten cotygodniowy płacz - wolałabyś, żebyśmy my byli liderem przy takiej naszej grze a Miodek z Pinto klepali się po pleckach czy o co chodzi?

                      Komentarz

                      • zie(L)ak
                        Legionista
                        • 08.2013
                        • 1355

                        Zamieszczone przez Antares
                        Ta nasza liga jest tak porąbana, że mistrzem może zostać zespół, który z kim by nie grał to jedzie na ogromnym farcie. Przecież i z Sosnowcem, który miał 2 poprzeczki szczęśliwie wygrali i z Piastem, który miał z 8 okazji i z Arką szczęśliwie zremisowali. Przegrać z nimi mistrzostwo to będzie naprawdę niebywały wstyd.
                        My też ostatnich mistrzów nie zdobywaliśmy deklasując resztę ligi Mnie to bawi najbardziej ta reforma, nic nie dała, nic nie poprawiła, a jedynie każe oglądać 7 dodatkowych meczy tej ogólnej patologii

                        Komentarz

                        • Martino1989
                          Legionista
                          • 07.2010
                          • 3700

                          Zamieszczone przez zie(L)ak
                          My też ostatnich mistrzów nie zdobywaliśmy deklasując resztę ligi Mnie to bawi najbardziej ta reforma, nic nie dała, nic nie poprawiła, a jedynie każe oglądać 7 dodatkowych meczy tej ogólnej patologii
                          Nam żadna reforma nie pomoże póki wszyscy się nie umówią że piłka polega na zdobywaniu bramek. Generalnie uważam że my w naszej lidze promujemy tylko i wyłącznie walkę, obronę, grę na zero z tyłu. Zapominamy jednak o rzeczy podstawowej jeśli chcemy przyciągnąć ludzi musimy również starać się pokazywać grę do przodu.
                          Obecnie oko można zawiesić na Wiśle i Cracovii, a reszta drużyn raczej nie stara się grać w piłkę, tylko kontry, stałe fragmenty gry (może akurat wpadnie).
                          Wychodzi to później w pucharach, samą obroną meczu się nie wygra, a jak mamy straszyć z przodu jak tego nie potrafimy?

                          Komentarz

                          • so(L)dier
                            Legionista
                            • 06.2017
                            • 416

                            Zamieszczone przez Antares
                            Ta nasza liga jest tak porąbana, że mistrzem może zostać zespół, który z kim by nie grał to jedzie na ogromnym farcie. Przecież i z Sosnowcem, który miał 2 poprzeczki szczęśliwie wygrali i z Piastem, który miał z 8 okazji i z Arką szczęśliwie zremisowali. Przegrać z nimi mistrzostwo to będzie naprawdę niebywały wstyd.
                            Tak szczerze mówiąc to gdybyśmy w tym roku zdobyli MP to równie dobrze można to o nas napisać

                            Komentarz

                            • R.
                              Legionista
                              • 02.2007
                              • 9675

                              W Lechu nagle nauczyli się biegać. Piłkarze to jednak zwykłe kurwy, robiący w wała własnych kibiców.
                              Pogoń dramatyczna dzisiaj.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                              Komentarz

                              • Budyń_70
                                Legionista
                                • 07.2016
                                • 9232

                                W Poznaniu już efekt nowej miotły działa.
                                Czyżby Nawałka również był taki toksyczny.

                                Komentarz

                                Pracuję...