Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • r9robins
    Legionista
    • 05.2011
    • 1932

    Zamieszczone przez midzi
    Burak nie wyjdzie z buraka i tyle. Dziwię się, że ktoś nawet wspominał o jego powrocie.
    Ja rozumiem, że zawód trenera jest specyficzny - dziś tu, jutro tam. Podziękować za zaufanie i pracę, coś tam obiecać - to rozumiem. Ale aż tak włazić w dupę? No kyrwa, chyba trzeba mieć trochę klasy, jakieś szczątki honoru chociaż.

    A tu? Taka wazelina?
    Fuck!
    Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

    Komentarz

    • Chmielo
      Legionista
      • 08.2010
      • 10142

      Aż tak Cię to ruszyło? Patrząc na aktualną sytuację w tabeli jest, to jego wypowiedź podchodzi pod mocny sarkazm.
      A Melanż Trwa...

      Komentarz

      • r9robins
        Legionista
        • 05.2011
        • 1932

        Zamieszczone przez Chmielo
        Aż tak Cię to ruszyło? Patrząc na aktualną sytuację w tabeli jest, to jego wypowiedź podchodzi pod mocny sarkazm.
        Myślę, że wątpię.

        Pamiętam, że jak był u nas to gadał na odwrót. Że Legia to nie Górnik i w związku z tym nikt nie powinien oczekiwać Bóg-wie-czego.
        A teraz takie rzeczy...

        Komentarz

        • Kucharz
          Legionista
          • 08.2010
          • 2249

          Zamieszczone przez Chmielo
          Aż tak Cię to ruszyło? Patrząc na aktualną sytuację w tabeli jest, to jego wypowiedź podchodzi pod mocny sarkazm.
          Ja tego tak nie odbieram. Albo Jasiowi za bardzo w bańkę przygrzało hiszpańskie słoneczko albo miał na myśli to, że skoro Lech jest aktualnym mistrzem Polski, a nowego jeszcze nie wyłoniono, bo przecież sezon trwa, no to niby jest tym najlepszym klubem

          Komentarz

          • nst
            Legionista
            • 05.2008
            • 1529

            Jasio to mówi to, co inni chcą usłyszeć.
            Pierdolnie Karolkowi i Kownasiowi siatkonogę i wszystko się odmieni
            Słaby trener, który dostał w prezencie Legię, coś tam zrobił dobrego i tyle.
            W żadnym innym klubie mu nie wyszło.
            http://www.projektpilecki.pl/

            Komentarz

            • Andrzej10

              Urban od czasu gdy go zwolnili z Legii, ma żal do klubu i co jakiś czas w wywiadach opowiada brednie, więc nie ma co się dziwić że brednie opowiada w Lechu. Wypowiedź jest zaplanowana według mnie, kolejna tym razem zakamuflowana wycieczka w kierunku Legii. Jasiu widać że ma urażoną dumę i ambicję, 2 rok mijaja od zwolnienia, a jego nadal boli. Szkoda czasu na chłopa, wpasuje się w Lecha idealnie, tam wszyscy porównują i odnoszą się do Legii. Czekam na tekst a la Skorża, "ten sędzia jest z Warszawy ?" czy coś podobnego.
              Ostatnio edytowany przez Gość; 94142.

              Komentarz

              • Mini
                Legionista
                • 05.2003
                • 7773

                Levy jak przegrywał z nami seriami mówił że zawsze byli lepsi, Lech dostaje w dupę od każdego i wg Urbana są najlepsi, Piechniczek kiedyś też się porażkami chwalił, Majewski rzutami rożnymi... może jakaś choroba zawodowa

                Komentarz

                • ormo
                  Legionista
                  • 04.2008
                  • 5528

                  Zamieszczone przez nst
                  Jasio to mówi to, co inni chcą usłyszeć.
                  Pierdolnie Karolkowi i Kownasiowi siatkonogę i wszystko się odmieni
                  Słaby trener, który dostał w prezencie Legię, coś tam zrobił dobrego i tyle.
                  W żadnym innym klubie mu nie wyszło.
                  No cóż, Urban okazał się zwykłym najemnikiem i sam straciłem do niego jakieś resztki szacunki, ale mówić, że zdobycie mistrzostwa po 7 latach, a dubletu po 18, to takie "coś tam", jest po prostu hmm słabe.
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

                  Komentarz

                  • nst
                    Legionista
                    • 05.2008
                    • 1529

                    Nie jest słabe. Zdobył owszem dublet . Nie wiem czy widziałeś ile było ładowane w Legię. Nie mówię że to jakieś niewyobrażalne pieniądze, ale na poziom tej ligi to było sporo. Wisła dogorywała, Lech miał swoje problemy, Śląsk był po prostu śmieszny a o reszcie nie będę pisał by się nie znęcać.
                    Wystarczyło to poukładać i nie spierdolić, tylko i aż tyle.
                    Porównując go z takim Skorżą mimo wszystko wygląda blado. Owszem Maciuś swoje wtopił, ale Amikę wyciągał, z Wisłą swoje zrobił. Urban miał tylko Legię, później Zagłębie które gówno grało, Osasunę, która zaczęła grać jak Janka pogonili.
                    Swoje zrobił ale cała reszta wypowiedzi się liczy - Jest gównianym trenerem.
                    Pierdolnie im siatkonogę, będzie mieć problem z drużynami, które zaczną murować pole karne i tyle z tego będzie. Dodatkowo czekam na "postępy" w przygotowaniu fizycznym
                    http://www.projektpilecki.pl/

                    Komentarz

                    • Pepolainen
                      Legionista
                      • 11.2012
                      • 329

                      Oczywiście Urban zdobył mistrzostwo po 7 latach, smakowało wybornie.

                      Ale w tym miejscu chciałbym przypomnieć kadrę z przerwy zimowej pierwszego mistrzowskiego sezonu Jasia 2012/13:

                      futbol, piłka, piłka nożna, Polska, polski, historia, wyniki, statystyki, archiwum, football, soccer, liga, puchar, mistrzostwa


                      Zobaczymy teraz jaki z niego fachowiec.
                      Legia to życie

                      Komentarz

                      • Andrzej10

                        Najlepsza możliwa odpowiedź na słowa Urbana :

                        Czołówka tabeli Ekstraklasy w XXI w.:

                        1.Legia Warszawa – 450 meczów – 873 punkty

                        2.Wisła Kraków - 450 meczów – 844 punkty

                        3.Lech Poznań – 407 meczów – 675 punktów

                        4.Górnik Zabrze - 420 meczów – 521 punktów

                        5.Zagłębie Lubin – 357 meczów – 482 punkty

                        6.Ruch Chorzów – 338 meczów – 456 punktów

                        7.Korona Kielce - 295 meczów – 408 punktów

                        8.Polonia Warszawa – 305 meczów – 404 punkty

                        9.Śląsk Wrocław – 278 meczów – 403 punkty

                        10.Cracovia – 321 meczów – 396 punktów
                        Legia Warszawa - oficjalna strona. Wideo, aktualności, bilety, zdjęcia, terminarz, transmisje, relacje na żywo i bramki z meczów Legii Warszawa!


                        Przepaść jednym słowem, o tabeli wszech czasów ilości zdobytych trofeów nie ma co nawet wspominać .

                        Komentarz

                        • r9robins
                          Legionista
                          • 05.2011
                          • 1932

                          Odnośnie Skorży i Urbana.
                          Abstrahując od ich osiągnięć czysto sportowych i tego co który z nich zrobił dla naszego klubu, obaj mentalnie okazali się zwykłymi miękkimi fiutami. Jeden drąc japę o sędziego z Warszawy a drugi swoimi mądrościami najpierw o Górniku a teraz o Lechu. Tak źle obaj u nas mieli, czegoś im brakowało? Dla mnie ich zachowanie jest mega słabe.
                          No kvrwa, żeby nie wiem co nie sra się we własne gniazdo.

                          Moim zdaniem z obydwu wylazło zwykłe prowincjonalne buractwo.

                          Komentarz

                          • Andrzej10

                            Zamieszczone przez r9robins
                            Odnośnie Skorży i Urbana.
                            Abstrahując od ich osiągnięć czysto sportowych i tego co który z nich zrobił dla naszego klubu, obaj mentalnie okazali się zwykłymi miękkimi fiutami. Jeden drąc japę o sędziego z Warszawy a drugi swoimi mądrościami najpierw o Górniku a teraz o Lechu. Tak źle obaj u nas mieli, czegoś im brakowało? Dla mnie ich zachowanie jest mega słabe.
                            No kvrwa, żeby nie wiem co nie sra się we własne gniazdo.

                            Moim zdaniem z obydwu wylazło zwykłe prowincjonalne buractwo.
                            1916 % racji, najlepsze podsumowanie tych dwóch byłych trenerów, którzy liczę na to że już u nas trenerami nie będą za mojego życia, ponieważ okazali się mentalnymi karłami.
                            Ostatnio edytowany przez Gość; 94142.

                            Komentarz

                            • Mini
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 7773

                              Zamieszczone przez Andrzej10
                              Najlepsza możliwa odpowiedź na słowa Urbana :
                              Zamieszczone przez Andrzej10
                              1916 % racji, najlepsze podsumowanie tych dwóch byłych trenerów
                              zdecyduj się

                              Komentarz

                              • Andrzej10

                                Zamieszczone przez Mini
                                zdecyduj się
                                Ale po co ? Klub świetnie odpowiedział na słowa Urbana, a r9robins świetnie podsumował całą dyskusje w temacie Urbana oraz Skorży. Po co mam się decydować ?
                                Ostatnio edytowany przez Gość; 94142.

                                Komentarz

                                Pracuję...