Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • daimler

    Jak nie patrzeć, wynik dobry dla nas.

    Komentarz

    • nevermind
      Legionista
      • 06.2008
      • 5153

      Zamieszczone przez Pan Artysta
      po wolnym z kosmosu
      sędziowanie sięga dna
      Nic w naturze nie ginie

      Lech w pizde, Wisła w pizde. Niezle, ale jeszcze lepiej bedzie jak jutro klub z Białegostoku zostanie ograny.
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

      Komentarz

      • Playboy
        Czerwona kartka
        • 08.2010
        • 1469

        Tak przed meczem pomyślałem, że Van den Biezen się przebudzi

        Komentarz

        • 1916TaFu
          Legionista
          • 05.2011
          • 622

          Niezły mecz.. Akcja za akcje. To, że Wisła nic nie strzeliła to chyba jakieś fatum. Na w zasadzie pustą bramkę trafić w nogę Szeligi to trzeba potrafić.
          Mamy rozegrane dwa mecze mniej niż Wisła, a mimo to punkt przewagi. Żeby tego tylko nie zmarnować..

          Komentarz

          • Sgt.
            Legionista
            • 08.2010
            • 2439

            Jak nie patrzeć, wynik dobry dla nas.
            Podobnie jak wynik czarnuchów z pyrami. Jest szansa na odskoczenie od peletonu, byleby tylko to teraz wykorzystać z Jagiellonią.

            Jesień może zakończyć się całkiem ciekawie - z dwoma drużynami obok siebie i sporą przewagą nad resztą...

            Komentarz

            • Tom Kruz
              Legionista
              • 05.2006
              • 5877

              Zamieszczone przez pzk
              W ogóle uważam, że drugi sezon z rzędu znajdą się na podium kosztem kogoś z "wielkiej trójki".
              A propos ''wielkiej trójki'' - Polonia - Lech 1:0, Cracovia - Wisła 1:0, Jagiellonia - Legia ..... obyśmy nie dołączyli jutro do tego towarzystwa.

              Co do Śląska. Nie ma co zaklinać rzeczywistości. To nie to samo co Korona czy Levante. Musimy sobie jasno powiedzieć - w ubiegłym sezonie 2 miejsce, w tym prawdopodobnie będą w grze o mistrza do końca. Nie ma znaczenia, że nie są zespołem wybitnym. Słabych mistrzów mieliśmy w przeszłości dostatek. Czekają na tytuł 24 lata. To może być ten czas. Swego czasu my musieliśmy czekać 23.

              Edit - 34 lata. Zapominałem, że to już 2011 a nie 2001
              Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; 5462.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

              Komentarz

              • Fa(L)angista
                Legionista
                • 05.2010
                • 278

                WKS dalej ciśnie w tabeli, trzeba ich dogonić. Musimy wygrać z Jagą, Lechią i Zagłębiem, nie ma innej opcji. Nawet 1:0 mnie zadowoli. Swoją drogą, ciekawe co z Radoviciem, niby ma być gotowy na Lechię ale cienko to wygląda.
                (Legia:Śląsk) Reporter: 'Wiesz co się dzieje?' - Celeban : 'Nie'.

                Komentarz

                • Orzech
                  Czerwona kartka
                  • 05.2008
                  • 719

                  Nasz czarny tydzień:
                  Podbeskidzie, mecz w pucharach, derby -> 3x plecy

                  Czarny tydzień Wisły:
                  Podbeskidzie, mecz w pucharach, derby -> 3x plecy

                  Komentarz

                  • LioneL
                    Legionista
                    • 03.2011
                    • 1749

                    z forum Wisły:

                    Za naszym adminem, Rafałem:

                    "Maaskant zwolniony. Info telefoniczne. Szukają nowego trenera".
                    jeśli to prawda to szkoda, podoba mi się styl prowadzenia Wisły przez Maskancika

                    Komentarz

                    • ormo
                      Legionista
                      • 04.2008
                      • 5528

                      Złotousty mówił na konferencji, że ma podpisać kontrakt na 3 lata

                      Jak widzę moją przyszłość w Wiśle? Będzie fantastyczna. Podpiszę kontrakt na kolejne trzy lata
                      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

                      Komentarz

                      • LioneL
                        Legionista
                        • 03.2011
                        • 1749

                        niezłe bajeczki opowiada Maaskant Kolejny po Beenhakerze Holender z przerośniętym ego.

                        Do tego powiedział jeszcze:

                        Wisła od dawna nie przegrała z Cracovią w pierwszej lidze na jej boisku, ostatnie takie spotkanie odbyło sie w 1984 roku. - My po prostu przegraliśmy mecz. Powinniśmy strzelić kilka goli, bo mieliśmy szanse. Po prostu się nie udało - odpowiada Holender.
                        To dyskwalifikuje trenera, skoro mecz derbowy to dla niego tylko przegrany mecz.

                        Komentarz

                        • orson
                          Wiślak
                          • 10.2004
                          • 106

                          Zamieszczone przez ormo
                          Złotousty mówił na konferencji, że ma podpisać kontrakt na 3 lata
                          To było to jego specyficzne, ironiczne poczucie humoru - to miało być śmieszne...
                          podpis nieaktualny

                          Komentarz

                          • Tom Kruz
                            Legionista
                            • 05.2006
                            • 5877

                            Zamieszczone przez Orzech
                            Nasz czarny tydzień:
                            Podbeskidzie, mecz w pucharach, derby -> 3x plecy

                            Czarny tydzień Wisły:
                            Podbeskidzie, mecz w pucharach, derby -> 3x plecy
                            Ciekawe zestawienie.
                            Oby tylko nie było tu pełnej analogii i nie nastąpiła teraz seria 8 wygranych Wisły z rzędu, jak było to w naszym przypadku .
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                            Komentarz

                            • BlackAdder
                              Legionista
                              • 07.2011
                              • 3611

                              Zamieszczone przez Tom Kruz
                              A propos ''wielkiej trójki'' - Polonia - Lech 1:0, Cracovia - Wisła 1:0, Jagiellonia - Legia ..... obyśmy nie dołączyli jutro do tego towarzystwa.

                              Co do Śląska. Nie ma co zaklinać rzeczywistości. To nie to samo co Korona czy Levante. Musimy sobie jasno powiedzieć - w ubiegłym sezonie 2 miejsce, w tym prawdopodobnie będą w grze o mistrza do końca. Nie ma znaczenia, że nie są zespołem wybitnym. Słabych mistrzów mieliśmy w przeszłości dostatek. Czekają na tytuł 24 lata. To może być ten czas. Swego czasu my musieliśmy czekać 23.

                              Edit - 34 lata. Zapominałem, że to już 2011 a nie 2001
                              23 jest dobrze policzone, skąd Ci się wzięło 34 nie mam pojęcia .

                              A co do Śląska jak ktoś ich lekceważy, to znaczy, że ma krótką pamięć i nie pamięta tytułów ŁKS, czarnych czy Lubina. Nie mają drużyny na puchary, ale tzw. ekstraklasę z tym trenerem są w stanie wygrać.
                              "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

                              WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

                              Komentarz

                              • Tom Kruz
                                Legionista
                                • 05.2006
                                • 5877

                                Zamieszczone przez BlackAdder
                                23 jest dobrze policzone, skąd Ci się wzięło 34 nie mam pojęcia .
                                34 lata dotyczą Śląska, który zdobył tytuł w 1977 r.
                                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                                Komentarz

                                Pracuję...