Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W paru miejscach widziałem, że kibicom Polonii bardzo zależy na strefie FanZone na ich meczu z Bełchatowem. Trwa w tej sprawie głosowanie w internecie i aktualnie są na pierwszym miejscu. Warto zatem postarać się, aby strefa FanZone była jednak na innym meczu, na przykład Lechia- Podbeskidzie (brakuje im do Polonii jednego procenta głosów).

Tu głosowanie: http://www.t-mobile-trendy.pl/t-mobi...a,fanzone.html

Drobna rzecz, ale wkurwi ich- strasznie się tym FanZonem podniecają (sic! ) i internetowo mobilizują, zeby głosować, więc można im nieco popsuć plany.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Grają o 13.30 bo TVP ma wtedy w miarę wolny czas antenowy i tyle.To już drugi sezon takie akcje odwalają strach pomyśleć co by było jakby mieli mecz co kolejkę...
      "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• No dobra ale tvp które pokazuje 3 mecze na sezon(nie wiem dokładnie ile) ma więcej do powiedzenia niż C+?

Komentarz

• Na to wychodzi, że TVP wybiera godzinę i dzień meczu, który transmitują.
          „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
          Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
          Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
          Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
            W paru miejscach widziałem, że kibicom Polonii bardzo zależy na strefie FanZone na ich meczu z Bełchatowem. Trwa w tej sprawie głosowanie w internecie i aktualnie są na pierwszym miejscu. Warto zatem postarać się, aby strefa FanZone była jednak na innym meczu, na przykład Lechia- Podbeskidzie (brakuje im do Polonii jednego procenta głosów).

Tu głosowanie: http://www.t-mobile-trendy.pl/t-mobi...a,fanzone.html

Drobna rzecz, ale wkurwi ich- strasznie się tym FanZonem podniecają (sic! ) i internetowo mobilizują, zeby głosować, więc można im nieco popsuć plany.
            Głos oddany.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Piłkarze Widzewa nie wychodzą na murawę wraz z piłkarzami Piasta solidaryzując się tym samym z kibicami...

Można....Można
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ale że co można? Przecież chodzi o stadion, czyli interes klubu, a nie sprawy czysto kibicowskie
                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                ------------------------
                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                  Głos oddany.
                  Mój też. I już jest:

Gdańsk, Lechia - Podbeskidzie 35 %
                  Warszawa, Polonia - GKS 33 %

Komentarz

• Oglądam kolejny mecz Stępińskiego i naprawdę... ten gośc w ogóle mnie nie przekonuje.
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Piłkarze Widzewa nie wychodzą na murawę wraz z piłkarzami Piasta solidaryzując się tym samym z kibicami...

Można....Można
                      zarabiają wirtualne pieniądze, więc co im zależy?

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                        W paru miejscach widziałem, że kibicom Polonii bardzo zależy na strefie FanZone na ich meczu z Bełchatowem. Trwa w tej sprawie głosowanie w internecie i aktualnie są na pierwszym miejscu. Warto zatem postarać się, aby strefa FanZone była jednak na innym meczu, na przykład Lechia- Podbeskidzie (brakuje im do Polonii jednego procenta głosów).

Ojej...chyba wynik uległ nieco zmianie
                        Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• W jakie dni obraduje komisja ekstraklasy?

Edycja: Trx, dzięki za odpowiedź.
                          Ostatnio edytowany przez pzk; 10692.

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                            W jakie dni obraduje komisja ekstraklasy?
                            Komisja Ligi w czwartki

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                              Oglądam kolejny mecz Stępińskiego i naprawdę... ten gośc w ogóle mnie nie przekonuje.
                              Wiesz. Milik w pierwszym sezonie też był bardzo przeciętny, a dopiero w drugim odpalił. Weź pod uwagę, że Stępiński nie ma jeszcze 18 lat. Ja tam przebłyski widzę w jego grze Zresztą jak na swój wiek całkiem dobrze się zastawia

Komentarz

• Wolałbym, żeby całkiem dobrze strzelał na bramkę.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X