Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No nie dobrze to wygląda, prawda taka, że mecz z Lechem o wszystkim zadecyduje.W perspektywie jeszcze tylu kolejek do końca sezonu, ja nie jestem jeszcze taki pewny tego mistrza, chociaż głęboko w niego wierzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
      I jeszcze podniecają się, że oni mogą, a Legia musi.
      Tutaj akurat mają rację. To nas media już w lutym koronowały na mistrzów Polski, to my zrobiliśmy liczniejsze i bardziej spektakularne transfery, to my zaczynaliśmy rundę z przewagą czterech punktów i to nasz prezes brylował w mediach opowiadając o wielkiej Legii. Dodatkowo w okresie przygotowawczym Lech dostawał w dupę w sparingach od takich tuzów jak Miedź Legnica. Nikt się nimi praktycznie nie zajmował, a tu taki wystrzał formy....No ale jakby nie patrzeć, niezdobycie mistrzostwa w tym sezonie to byłaby jeszcze większa lipa niż w poprzednim sezonie. Trudno w to było uwierzyć rok temu, ale jednak da się jeszcze bardziej skompromitować.
      Ostatnio edytowany przez e(L)egion; 2946.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Przestańcie się już mazać, ja jestem bardzo szczęśliwy że Lech teraz wznosi się na wyżyny swojej formy, w im lepszej dyspozycji przyjadą do Warszawy, tym więcej zębów będą zbierać po kontakcie ze ścianą. Koniec końców(o ile nie uświadczymy znowu sędziowskich przekrętów tudzież zwycięstw na farcie), to po mistrzostwo sięgnie drużyna lepsza, a nic bardziej nie ucieszy niż świadomość leszków, że przegrali walkę o mistrza w szczytowej na ich obecny skład formie

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Pozwolę sobie zauważyć, że ta kosmiczna i niepatyczkująca się drużyna ma mniej strzelonych niż grająca od 7 kolejek rezerwami z wiosny Polonia...
          No i skoro tamtejsi się tak napinają jak to sędziowie/PZPN pomaga Legii , to warto przypomnieć niesłuszną czerwoną kartkę dla Pietrasiaka za rzekomy faul w ich meczu z Podbeskidziem.I niesłuszny karny w meczu z Górnikiem - w tych dwóch meczach zdobyli 6 punktów dzięki pomocy sędziów.
          Ostatnio edytowany przez maro85; 56383.

Komentarz

• jak wygramy z nimi u siebie to będzie koniec ich marzeń

Komentarz

• Zamieszczone przez maro85 Zobacz posta
              No i skoro tamtejsi się tak napinają jak to sędziowie/PZPN pomaga Legii , to warto przypomnieć niesłuszną czerwoną kartkę dla Pietrasiaka za rzekomy faul w ich meczu z Podbeskidziem.I niesłuszny karny w meczu z Górnikiem - w tych dwóch meczach zdobyli 6 punktów dzięki sędziom.
              Szczerze mi to lotto kto co im dał, bo ani oni, ani Czesław "711 telefonów" Michniewicz nie zostali w żaden sposób rozpliczenia za swoje zabawy co prowadzi do tego, że o wypaczaniu wyników spotkań mają takie same moralne prawo się użalać jak nazywać dziewczyny Groclinem.

Komentarz

• Komentarz

• https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• No co, przecież dobrze napisali. Przynajmniej mają odwagę się przyznać, że wygrywają dzięki sędziowskiej pomocy

Coś czuję, że w następnej kolejce Zagłębie zaskoczy w Poznaniu i wywiezie stamtąd punkty.

W następnej kolejce PBB gra z Bełchatowem przed nami, czyli zawodnicy Pogoni, wychodząc na mecz, będą znali swoją sytuację. Trzeba trzymać kciuki za Bełchatów- walka o 15 pozycję wszak przegraną jeszcze nie jest, a po sezonie różne rzeczy mogą się dziać z licencjami. Dla Portowców dobrze by było, jakby Bielszczanie wyhamowali ze zdobywaniem punktów, a mecze, przed którymi komuś przypisuje się zwycięstwo przed pierwszym gwizdkiem, często kończą się zupełnie odwrotnie, niż przewidywali fachowcy i kibice (patrz ostatni mecz GKS-u z Ruchem).

Komentarz

• Ta kolejka już ewidentnie przesądziła - my albo oni. Żaden Górnik czy Śląsk.

Teraz tylko trzymać Pyry na dystans do meczu na Ł3 i tam już przesądzić sprawę.

Z Zagłębiem w Lechu nie zagra Tonev, więc jednego z dwóch harpaganów na skrzydłach mają z głowy. Zresztą, patrzmy na siebie. Póki co w Poznaniu się poczuli mocni - ja sądzę, że to nawet dobrze. Grunt, że Gruzin zaczął regularnie trafiać, niech tylko jeszcze do tego dojdzie Ljubo i Radović.
                      Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                        Coś czuję, że w następnej kolejce Zagłębie zaskoczy w Poznaniu i wywiezie stamtąd punkty.
                        Tak samo jak wywieźli z Warszawy....
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Co prawda ja nie oglądałem całego meczu (1 połowę i drugą do straty pierwszej bramki), ale nie widziałem tam jakiejś gigantycznej przewagi Lecha, a czasem niektóre opinie są typu "olaboga, Lech najlepszy klub wszechświata"..
                          Pierwsza połowa jak dla mnie wyglądała na dość wyrównanaą a początek drugiej jak dla mnie był dla Piasta, tylko Lech miał farta z kontrą i potem było wiadomo, że już po sprawie.
                          Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Skazą na jego nieskazitelnej opinii jest z pewnością związek z aferą korupcyjną. Jeden ze świadków w tej sprawie zeznał we wrocławskiej prokuraturze, iż widział jak Małek przyjął 30 tysięcy złotych łapówki za „pomoc” Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki w meczu z Lechem Poznań. W dodatku, z bilingów wynika, że przed tym spotkaniem kilkukrotnie rozmawiał z „Fryzjerem”. Do tej pory Małkowi nie postawiono jednak zarzutów.
                            Dzięki niemu Wisła troszkę punktów zdobyła...

Z pisma Wisły
                            Ad. 1
                            W dniu 13 kwietnia 2013 roku w Krakowie podczas meczu 22. kolejki o mistrzostwo Ekstraklasy Wisła Kraków – Legia Warszawa, sędziowie prowadzący zawody popełnili następujące rażące błędy, które w bezpośredni sposób doprowadziły do wypaczenia wyniku zawodów :

1. 11:50 minuta meczu: dośrodkowanie A. Jędrzejczyka zza linii końcowej – rażący błąd Sebastiana Jarzębaka, Radosława Siejki , Huberta Sielewicza,
                            2. 84:30 minuta: zagranie w polu karnym ręką przez T. Jodłowca – rażący błąd Sebastiana Jarzębaka, Radosława Siejki, Huberta Siejewicza,
                            3. 90 + 6.10 minuta: uderzenie S. Pareiki przez D. Kuciaka – rażący błąd Huberta Siejewicza.
                            Przecież to jest jakiś niesmaczny żart. Nie wierzę w to, co czytam.
                            Ostatnio edytowany przez detoxizer; 1857.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Tak się srają jakby finał Ligi Mistrzów przegrali.. co za ludzie.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dziwne. Nie pamietam takich cyrków jak orzneli ich z karnego w meczu z Podbeskidziem
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X