Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ależ chłop ma kompleks Legii...

Biedny Rumak
    Ostatnio edytowany przez Danoo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Twarowski to w sumie ładnie podsumował: Legia w Poznaniu budzi większe emocje niż w samej Warszawie.

Komentarz

• nie chce mi się całego oglądać, od której minuty wypowiedź Rumaka?

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
          nie chce mi się całego oglądać, od której minuty wypowiedź Rumaka?
          0:49:45 s

Komentarz

• Moim zdaniem u Wałacha to nie jest kompleks tylko świadome nakręcanie atmosfery. To samo robił(robi?) Mourinho, oj jacy my biedni, sędziowie nas okradają, media promują Barcę a nas krytykują. Dzięki temu łatwiej zmobilizować piłkarzy, bo czują się jak w oblężonej twierdzy i mają w szatni wspólnego wroga. I jest szansa że bardziej się zaangażują bo przeżywają to emocjonalnie, w każdym razie bardziej niż poprzez apele do ich poczucia obowiążku i etyki pracy.

Komentarz

• Zamieszczone przez tkatchuck Zobacz posta
              Liga + Extra dla zainteresowanych.

Ja pierdziele, dopiero teraz to obejrzalem... I wniosek jest z tego jeden. Rumak nie dość ze ma kompleks Legii wiekszy niz jego "milosc" do Lecha, to jeszcze jest tępa strzała. Jego wypowiedzi to jest kurva jakis bełkot i paplanina.

Komentarz

• Gość akurat ma nieco problem z czymś innym, mianowicie jakikolwiek przejaw krytyki jest automatycznie odbierany jako atak na jego autorytet, cały Poznań i służy wyłącznie ku temu żeby faworyzować Legię. Mielcarski książkowo wypunktował "pressing" Trałki, a Rumak po chwili z tekstem że w mediach cały czas się Lecha krytykuje, kiedy przecież tego dnia pochwał dla nich było znacząco więcej. Twarowski dobrze wyłożył na stół fakt, że to przecież Rumak zaczął gadkę o tym, że Lech zagrał z Lechią najgorszy mecz w sezonie.

Komentarz

• Ale pierdolicie niektórzy...
                  Zgadzam się całkowicie z me(L)u. Rumak może trochę podkoloryzował ale sami w innych tematach(zwłaszcza meczowych) piszecie, jak to redaktory z gw czy innych gównien już koronują Legię itp. A ta opinia "tępa strzała" czy "bełkot" to już kompletny idiotyzm.
                  Edyta: A z tym "atakiem na autorytet" to się akurat zgodzę.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                    Porażka Wisły oznacza mega ciśnienie w Krk żeby z nami przynajmniej nie przegrać. Cóż, miejmy nadzieję, że nawet na mega spinie nie będą w stanie urwać nam punktów. Trzeba wygrać, słabszej Wisły na rozkładzie już raczej mieć nie będziemy.Ciekaw jestem frekwencji na tym meczu.

Zbozień w wywiadzie
                    Smiem watpic.
                    Otoz wydaje mi sie, ze Wisla stacza sie coraz bardziej.

Wielka Wisla z poczatku wieku skonczyla sie gdzies tak z odejsciem Kosowskiego, Zurawskiego i Blaszczykowskiego. W 2006-2007 pierwsza wtopa, pozniej udalo sie odbic i jeszcze dwa razy istrzostwo zdobyc. Sezon 2008/2009 to juz koniec - porazka w walce o MP po liderowaniu przez caly sezon.
                    Jeszcze w kolejnym sie w wyscigu slimakow udalo zdobyc MP kiedy udalo sie trafic na Meliksona w wysokiej formie. Ale tej formy Moarowi starczylo na jedna runde. Odszedl Melikson, odszedl Biton, zostaly garby typu Iliew czy Chaves czy Jaliens.

No i szykuje sie drugi rok z rzedu bez pucharow europejskich.

Nielatwo bedzie znow skompletowac mocny sklad. Przy solidnym trenerze moglaby Wisla jak Ruch rok temu czy Gornik teraz postraszyc troche faworytow. Ale poki co tendencja jest taka, ze raczej do roli faworyta niepredko.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Yevaud - ogolnie bym sie z Toba zgodził i Twoja diagnozą odnosnie obecnej sytuacji Wisły. Ale! Jest jedno "ale" w tym wszystkim. Tym "ale" jest nie kto inny jak Cupiał.

Cupiał jeszcze zyje i ma sie chyba dobrze, tak jak jego majatek(nawet zaliczyl wzorst o pare/parenascie procent w stosunku do ubiegłego roku). Wystarczy jedna rozmowa z kims bardzo przekonywującym i byc moze mimo swojej, ogolnie znanej juz, niecheci w inwestowanie w Wisle, zainwestuje w Białą Gwiazde jeszcze raz i w ciagu roku Wisła z druzyny ktora na dzien dzisiejszy prezentuje poziom Lechii Gdansk, Zaglebie Lubin czy tez Jagiellonii Białystok czyli zespołów ze scisłego srodka tabeli stanie sie znów klubem ktory bedzie zajmował miejsce w samym czubie ligowej tabeli.

Takze mimo wszystko nie zapedzałbym sie z tymi osądami, ze to koniec Wisły i raczej w najblizszych latach bedzie coraz gorzej a w najlepszym wypadku tak samo jak teraz.
                      Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• A ja mam przeczucie że Wisła wygra PP... po finale z nami.
                        Nasze PP w roku 2008 i 2011 też takie były - chujowy sezon w lidze, spinka i pokonanie faworyzowanego rywala w finale pucharu.

Komentarz

• Jeżeli Wisła awansuje do finału i zagra z nami czyli przyszłym mistrzem to zagra w LE prawda?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Jeżeli Wisła awansuje do finału i zagra z nami czyli przyszłym mistrzem to zagra w LE prawda?
                            tak

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Jeżeli Wisła awansuje do finału i zagra z nami czyli przyszłym mistrzem to zagra w LE prawda?
                              Info od Zdziśka?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Info od Zdziśka?
                                Od Wieśka.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X