Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Ale się Rumak zagrzał w Lidze+
    Wszyscy Lecha krytykują, a jednego klubu nikt nie skrytykuje mimo, że gra jak gra ...
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Znowu spisek

Komentarz

• Rumak nie wytrzymuje:P

Czasem Mielcarski jest nieco stronniczy, ale wiedzę z tych "ekspertów" ma największą. Zresztą dziennikarze z c+ sami mówili, że Mielcarski marnuje się jako komentator.

Dobrze Twarowski podsumował stosunek innych miast do Legii

Komentarz

• To się pięknie zaprezentował kasztan. Żółć wylewała się mu uszami.
          Ostatnio edytowany przez radman; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: gwiazdki...

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
            Zeby się kreować na Mourinho, trzeba być Mourinho. Rozumiem, że stara się skupiać uwagę mediów na sobie, ale jako trener, on naprawdę niewiele umie. Ładnie dziś grę Lecha Mielcarski podsumowuje.
            Nie zgadzam się. Nie można korzystać z dorobku Mourinho? Co do tego, że niewiele umie - być może, ja tam nie wiem, na treningach w Lechu nie jestem, oglądam ich niektóre mecze. I celowo napisałem nawet nie o stylu, a o wynikach, które go bronią.

Tabela uwzględniająca wyniki osiągnięte przez drużyny w okresie od debiutu Rumaka do teraz.

Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
            Najlepiej o jego poziomie świadczą wypowiedzi o Bereszyńskim- po prostu żałosne. Nie umieli utrzymać piłkarza u siebie, to chociaż zachowaliby klasę, nie deprecjonując umiejętności Bartka.
            Co do Bereszyńskiego to chyba bardziej chodziło o to, że podebrała Beresia właśnie Legia. Myślisz, że by się tak burzył gdyby go wzięło np. Podbeskidzie ? Ma facet problem z Legią, o czym napisałem, zresztą nihil novi w Poznaniu. I to rzuca cień na jego osobę, bo nawet teraz w Lidze+ gada o Legii...

Zamieszczone przez casual Zobacz posta
            Co powiedział?
            Powiedział, że ma satysfakcję z tego że udało mu się utrzeć nosa kibicom Wisły, tym bardziej że OD ZAWSZE kibicował Legii, a wszyscy z tych wsi podkrakowskich byli głównie za Wisłą. A Zbozień pochodzi gdzieś tam właśnie spod Krk.

Damian, czekamy
            Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
            Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Nie rozumiem, dlaczego każdego pewnego siebie gościa sprowadza się do pajaca, który kreuje się na Mourinho? Każdy ma być taką ***** z paniką w oczach jaką był Zieliński? Facet jest konsekwentny, ma wyniki, ma jakiś styl, a tu jakieś dziwne przeświadczenie, że każdy powinien, nie wiem, uśmiechać się jak Jasio i Czesio, to będzie fajny.
              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
              ------------------------
              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Ciekawa statystyka, nawet nie wiedziałem. Ale Mielcarski dziś dobrze mówi- Lech nie ma stylu. Zbyt wiele meczów wygrywał w sumie przypadkowo, w porównaniu do nas.

A jeśli chodzi o Bereszyńskiego, to właśnie Rumak go oddał do największego rywala, samemu nie potrafiąc wykorzystać jego potencjału. A po fakcie odwraca kota ogonem, jakby to Bartek odjeb@ł.

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                  Nie rozumiem, dlaczego każdego pewnego siebie gościa sprowadza się do pajaca, który kreuje się na Mourinho? Każdy ma być taką ***** z paniką w oczach jaką był Zieliński? Facet jest konsekwentny, ma wyniki, ma jakiś styl, a tu jakieś dziwne przeświadczenie, że każdy powinien, nie wiem, uśmiechać się jak Jasio i Czesio, to będzie fajny.
                  Dokładnie! Tym bardziej nie rozumiem tego:

Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                  Zeby się kreować na Mourinho, trzeba być Mourinho. Rozumiem, że stara się skupiać uwagę mediów na sobie, ale jako trener, on naprawdę niewiele umie.
                  Chwilowo to on odnosi sukces w Lechu i jest na drugim miejscu w Ekstraklasie. Tylko na drugim bo nasze gwiazdy coś tam od czasu do czasu grają. Tylko na drugim bo u siebie mieli jakąś tajemniczą niemoc.
                  Mnie osobiście Rumak wkurwia, taki buc trochę, nie zmienia to faktu że puki co to dobrze wykonuje swój zawód.

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                    (...)
                    Tabela uwzględniające wyniki osiągnięte przez drużyny w okresie od debiutu Rumaka do teraz.

delikatne przekłamanie. Dodaj Legii 1 mecz i 3 pkt...

Komentarz

• Zamieszczone przez radman Zobacz posta
                      Nie wiem, wpisałem na 90minut daty +- od debiutu Rumaka. Nawet licząc że my mamy 63 pkt to...na tle tej ligi i poprzednich trenerów Lecha, wyniki bronią Rumaka. I tyle. Nie to, żebym był jego fanem

Komentarz

• Zamieszczone przez radman Zobacz posta
                        A dlaczego 3?
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Bo ostatni mecz Legia wygrała przecież ...
                          Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                            Bo ostatni mecz Legia wygrała przecież ...
                            Ale ta tabela uwzględnia ostatnie mecze (spójrz na dole na daty). Być może w tym okresie zagraliśmy po prostu mecz mniej. Nie wiem o który konkretnie chodzi, ale to nie wpływa na tezę dla uzasadnienia której wrzuciłem tabelkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                              Nie rozumiem, dlaczego każdego pewnego siebie gościa sprowadza się do pajaca, który kreuje się na Mourinho?
                              Co innego pewność siebie, co innego bufonada.
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                A dlaczego 3?
                                A dlatego, że Legia 3 marca 2012 grała z ŁKSem i wygrała. Tego meczu tutaj brakuje, bo tabela jest od 5 marca 2012.

Komentarz

Pracuję...
                                X