Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Powiem szczerze, że zaskoczył mnie Piast. To, ze nie przegrają to wiedziałem, bo grają dość fajną piłkę, no ale pełna pula w Krakowie przy ostatnio odradzającej się Wiśle to już coś... może w Gliwicach powalczą o puchary jeszcze... Śląsk i Górnik nie prezentują się jakoś specjalnie więc walka o pudło może być do samego końca.
    spokojnie, na razie Wisła moczy dużą ilość meczy, ale w przyszłym sezonie będzie trzeba im oddać punkty, rok temu Śląsk(wierzycie, że tak cienki Ruch mógł być mistrzem? i sądzę, że by był, gdyby Malinowi nie mieli meczu w Krakowie), w tym My lub Słowiki, za rok kto inny, ehh brudny sport i sztuczne emocje
    p.s. ten Urban z Piasta to jakaś rodzina Jasia?

Komentarz

• Chcemy mistrza? No to pliz, gramy z druzyna ze srodka tabeli, ktora ma ujemny bilans bramkowy, jest na szarym koncu w klasyfikacji strzelonych bramek (gdyby nie liczyc Belchatowa to bylaby przedostania), zdobyla 19 punktow mniej od nas wygrywajac zaledwie 7 meczow. Ja rozumiem, ze to Wisla, ze na wyjezdzie, ale aktualnie sa to ogory ktore grzeje wiekszosc przecietniakow z naszej ligi. Jak dla mnie remis bedzie kompromitacja na dodatek zapewne brzemienna w skutkach.

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
        spokojnie, na razie Wisła moczy dużą ilość meczy, ale w przyszłym sezonie będzie trzeba im oddać punkty
        a to ciekawe jest można wiedzieć po czym wnosisz? ich kadra na dziś jest mega przeciętna.. żeby zacząć się liczyć musieliby przemeblować wszystkie formacje, a wiadomo że to: a)kosztuje b)wymaga czasu c)itd. itd.
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zmobilizowałem się na L+extra, a tu ten goguś

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
            Powiem szczerze, że zaskoczył mnie Piast. To, ze nie przegrają to wiedziałem, bo grają dość fajną piłkę, no ale pełna pula w Krakowie przy ostatnio odradzającej się Wiśle to już coś... może w Gliwicach powalczą o puchary jeszcze... Śląsk i Górnik nie prezentują się jakoś specjalnie więc walka o pudło może być do samego końca.
            I w tym kontekście nasz wyjazd do Gliwic urasta do znacznie wyższej przeszkody niż mogłoby się to wydawać jeszcze niedawno.

A mecz z Wisłą? Dla mnie takie serie są po prostu niepojęte. Ja rozumiem sezon, dwa, trzy, ale 16 lat? To dla takiego klubu jak Legia po prostu wstyd i mam nadzieję, że grajkowie wreszcie to zrozumieją i również oni zagrają na pełnej spinie. Trzeba tam wreszcie wygrać i uciszyć Krakusów. Przecież Wiśle też na Legii łatwo się nie gra. Dostawali nawet łomoty 4:1, czy 5:1, a jednak przychodziły spotkania, gdzie potrafili wykorzystać naszą słabą dyspozycję i nas ograć, choćby pamiętne 0:3, czy 1:2 po przyklepaniu mistrza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
              Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zmobilizowałem się na L+extra, a tu ten goguś
              Mam wrażenie, że gość nie rozumie, iż ludzie mają z niego bekę, a on wszystko bierze na serio. Bardziej to mnie chyba tylko Smuda wkvrwiał.

Komentarz

• O kim mowa, o Koltoniu czy Murawskim?

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                  O kim mowa, o Koltoniu czy Murawskim?
                  Rumak w Lidze+Ekstra

Ale swoją drogą, że Mielcarski chwali rywala Legii, to ewenement jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                    Mam wrażenie, że gość nie rozumie, iż ludzie mają z niego bekę, a on wszystko bierze na serio. Bardziej to mnie chyba tylko Smuda wkvrwiał.
                    A ja sądzę, że taką przyjął pozę i się jej trzyma. Wizerunek na "zewnątrz" i tyle. Zachowując wszelkie proporcje, uważam że facet kreuje się trochę na Mourinho, często stosując jego metody. Wyniki przemawiają za nim, więc go bronią. Ja uważam (mimo tego, że ma gość problem z Legią), że to niezły trener - a na pewno niegłupi.
                    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta

p.s. przymuje ktoś zakład, że uwalimy z Ruchem w pucharze, ale pykniemy ich w lidze pod koniec?
                      Ja przyjmuję, jaka stawka?

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                        A ja sądzę, że taką przyjął pozę i się jej trzyma. Wizerunek na "zewnątrz" i tyle. Zachowując wszelkie proporcje, uważam że facet kreuje się trochę na Mourinho, często stosując jego metody. Wyniki przemawiają za nim, więc go bronią. Ja uważam (mimo tego, że ma gość problem z Legią), że to niezły trener - a na pewno niegłupi.
                        Zeby się kreować na Mourinho, trzeba być Mourinho. Rozumiem, że stara się skupiać uwagę mediów na sobie, ale jako trener, on naprawdę niewiele umie. Ładnie dziś grę Lecha Mielcarski podsumowuje.

Najlepiej o jego poziomie świadczą wypowiedzi o Bereszyńskim- po prostu żałosne. Nie umieli utrzymać piłkarza u siebie, to chociaż zachowaliby klasę, nie deprecjonując umiejętności Bartka.

Komentarz

Zbozień w wywiadzie
                          Co powiedział?
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ale się Rumak zagrzał w Lidze+

Komentarz

(mimo tego, że ma gość problem z Legią)
                              Oho Znów Legia na tapecie, ze nie wolno jej krytykować. Co za psychol
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                Co powiedział?

Zamieszczone przez na Twiterze
                                Zbozien w canal+ "ciesze się ze strzelenia bramki.. tym bardziej ze zawsze kibicuje Legii..a chłopaki na wsi kibicują Wiśle )

Coś w tym stylu w każdym razie..
                                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Pracuję...
                                X