Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    Nie ma co sie patrzec na to jak dzis gra Wisła. Zepną sie na nas jak to maja w zwyczaju, dodac do tego pewnie jakas tam pomoc sedziów(jak rok temu) i znów mimo bycia faworytem wywieziemy ciezko zdobyty punkt. Oczywiscie to wersja optymistyczna, bo ja sam mysle ze bedzie w ryło, choc bardzo bym sie chciał mylić.
    Wszyscy się na nas spinają, więc to nic nowego Moim zdaniem właśnie trzeba spojrzeć na to jak dzisiaj gra Wisła, bo jak dla mnie dają jasny sygnał, że atak pozycyjny ich nie interesuje i będą grać z kontry.
    Lech gra w poniedziałek, więc myślę że nasi nie odpuszczą i wywieziemy 3 punkty

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
      Wszyscy się na nas spinają, więc to nic nowego Moim zdaniem właśnie trzeba spojrzeć na to jak dzisiaj gra Wisła, bo jak dla mnie dają jasny sygnał, że atak pozycyjny ich nie interesuje i będą grać z kontry.
      Lech gra w poniedziałek, więc myślę że nasi nie odpuszczą i wywieziemy 3 punkty
      Gadka o tym jak to pół ligi się*spina na Legię można między bajki włożyć. Z punktu widzenia osiągnięć Legii na przestrzeni ostatnich 15 lat to dwa mistrzostwa Polski przy siedmiu Wisły raczej wskazuje, że to Legia przyjeżdża na Reymonta ze ściśniętymi pośladami. Przypomnę tylko, że ostatnie zwycięstwo w Krakowie było pierwszym od mistrzowskiego sezonu 01/02. Mówienie w kółko o tym jak to pół ligi się spina na Legię traktuję w kategorii łatwego alibi dla piłkarzy. Jestem kibicem Legii od 20 lat i to tłumaczenie słyszę w kółko na usprawiedliwienie dostawania w papę od Wodzisławiów i innych Górników Łęczna. Terminarz jest taki, że Legia równie dobrze może wylądować poza podium i bez Pucharu Polski. Wystarczy potknięcie z Wisłą i Lechem, dobra gra Górnika i Śląska i mamy pozamiatane.

Komentarz

• Genkow z nami nie zagra

e. Zbozień gol!
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Tymczasem gol Zbozienia.

Komentarz

• Pareiko

i Zbozień na 1-1.

Całkiem nieźle młodzi Legioniści dziś sobie radzą.

e: 2-1 dla Piasta
            Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
            Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• 1:2

Komentarz

• Nie no, my z nimi nie możemy nie wygrać Pareiko to jakiś dramat jest

e. Dwaliszwili- maderek fakerek
                Ostatnio edytowany przez Fatman; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                  Pareiko
                  powiedziałbym, że x2

Komentarz

• Przypomnę tylko, że ostatnie zwycięstwo w Krakowie było pierwszym od mistrzowskiego sezonu 01/02

Sorka, ale o jakiej wygranej Ty piszesz?

Z tego co ja pamietam/kojarze to ostatni raz wygralismy na Wisle w 1997 roku(nie licze oczywiscie wygranej w Sosnowcu)

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta

Sorka, ale o jakiej wygranej Ty piszesz?

Z tego co ja pamietam/kojarze to ostatni raz wygralismy na Wisle w 1997 roku(nie licze oczywiscie wygranej w Sosnowcu)
                      I parę lat temu puchar ekstraklasy.
                      Grzelardinio strzelił "piękną" bramkę

Komentarz

• ehh, ten polski futbol to dno, na trzeźwo nie da się oglądać, ale tu chodzi o te ciągłe wałki, jakiś Piast ociera się po dzisiejszym zwycięstwie o europejskie puchary, ostatnio Bełchatów pyka Mailinowych, zobaczcie co robi Flota na wiosnę na zapleczu naszej mistrzowskiej extraklasy od jakiegoś już czasu kładę lachę na uczciwy wynik czy zapierdalanie na boisku, bo tu takie coś nie istnieje, mecz to tylko dobra zabawa na trybunach i poza nimi

p.s. przymuje ktoś zakład, że uwalimy z Ruchem w pucharze, ale pykniemy ich w lidze pod koniec?

Komentarz

• Wisła przegrała , więc o dziwo nie jest to dobra informacja dla nas, ponieważ za wszelką cenę będą chcieli zmazać plamę, a tak zagraliby przynajmniej odrobinę luźniej, chociaż.... z drugiej strony to przeciwnik ma patrzeć na Legię, a nie na odwrót

Komentarz

• Porażka Wisły oznacza mega ciśnienie w Krk żeby z nami przynajmniej nie przegrać. Cóż, miejmy nadzieję, że nawet na mega spinie nie będą w stanie urwać nam punktów. Trzeba wygrać, słabszej Wisły na rozkładzie już raczej mieć nie będziemy.

Ciekaw jestem frekwencji na tym meczu.

Zbozień w wywiadzie
                            Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Ruchowi bardziej zależy na lidze , pod koniec rozgrywek mogą mieć ciepło . Ewentualny PP to tylko kłopoty znów trzeba by płacić za samoloty , same straty . A co do plamy i Wisły to ten sezon to dla nich jedna wielka plama .

Komentarz

• Powiem szczerze, że zaskoczył mnie Piast. To, ze nie przegrają to wiedziałem, bo grają dość fajną piłkę, no ale pełna pula w Krakowie przy ostatnio odradzającej się Wiśle to już coś... może w Gliwicach powalczą o puchary jeszcze... Śląsk i Górnik nie prezentują się jakoś specjalnie więc walka o pudło może być do samego końca.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X