Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta pamiętaj o:
sprawdzeniu FAQ klikając w powyższy link. Musisz się zarejestrować
zanim będziesz mógł dodawać posty: kliknij powyższy link, aby się zarejestrować. Aby rozpocząć przeglądanie wiadomości wybierz forum które chcesz odwiedzić.
Interesujące, że 30 minut przed meczem Jagiellonia - Pogoń pojawiła się informacja, żeby obstawiać karnego i czerwoną kartkę w tym meczu..ciekawe, czy przypadek...
Generalnie patrząc na nazwisko sędziego to można było się tego spodziewać.
Nie no jest super. Stróże, Grudziądz itp też fajne wyjazdy
Kuba Szumski w pierwszym składzie Piasta! Będzie debiut wychowanka Akademii w ekstraklasie. Kuba to 7. piłkarz z rocznika 1992, który dostąpi tego zaszczytu
Po tym co dzisiaj widzę, Wisła jest spokojnie do ogrania.
Kiedys tez tam była do ogrania a skonczyło sie tak, ze dostalismy 4 strzaly w szczęke i zeszlismy z ringu w towarzystwie sekundantów.
Nie ma co sie patrzec na to jak dzis gra Wisła. Zepną sie na nas jak to maja w zwyczaju, dodac do tego pewnie jakas tam pomoc sedziów(jak rok temu) i znów mimo bycia faworytem wywieziemy ciezko zdobyty punkt. Oczywiscie to wersja optymistyczna bo ja sam mysle, ze bedzie w ryło, choc bardzo bym sie chciał mylić i wkoncu tam w lidze wygrać.
Poznan uciszony, Konwiktorska uciszona. Czemu by nie zaliczyć hat-tricka i nie uciszyć Krakowa?
Pewnie, że jest choć w tabeli wiosny będzie tuż za nami jak dziś wygra. Poza tym zepną się pewnie na nas jak Cracovia na nich.
"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."
Komentarz