Ekstraklasa

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Robert E. Lee
    Legionista
    • 05.2012
    • 5627

    Nie gadajcie, bo bezczelne były te spreparowane materiały w zwolnionym tempie Łukasza Trałki. Wyobrażacie sobie, żeby coś takiego wytknęli piłkarzowi Legii? Np. nie wiem, wyśmiali pressing w wykonaniu Macieja Iwanskiego? Ewidentny spisek, a dodając do tego naszą wygraną po wątpliwym karnym w Zabrzu, oraz, że Lech stracił punkty z Polonią po strzale ze spalonego Piątka widzimy, że w tej rundzie wszystko ułożone jest pod Legię!

    Komentarz

    • radman
      Legionista
      • 05.2011
      • 176

      Zamieszczone przez Robert E. Lee
      Nie gadajcie, bo bezczelne były te spreparowane materiały w zwolnionym tempie Łukasza Trałki. Wyobrażacie sobie, żeby coś takiego wytknęli piłkarzowi Legii? Np. nie wiem, wyśmiali pressing w wykonaniu Macieja Iwanskiego? Ewidentny spisek, a dodając do tego naszą wygraną po wątpliwym karnym w Zabrzu, oraz, że Lech stracił punkty z Polonią po strzale ze spalonego Piątka widzimy, że w tej rundzie wszystko ułożone jest pod Legię!
      już przez chwilę myślałem, że ty tak na poważnie. ale fajnie, że przypomniałeś*mi to

      Komentarz

      • Finiks
        Legionista
        • 02.2007
        • 1006

        Rumak siedzący w studiu C+ przypominał mi arabskiego terrorystę samobójce jadącego izraelskim autobusem. Jeden i drugi zestresowany swoją misją. Różnica taka, że arab ma ze sobą prawdziwą bombę a Rumak przywiózł do stolicy kapiszona, który był wymierzony w Legię. Jestem przekonany, że jego wrzutka w stronę Legii była zaplanowana. Biedny tylko siedział i się kręcił z nerwów bo nie wiedział kiedy ma wypalić.
        Jego prawo. Rumak ma tą przewagę, że w Poznaniu mają spory kompleks Legii i samej Warszawy więc takie tanie populistyczne kawałki o faworyzowaniu Legii mają podatny grunt.

        Komentarz

        • Adin
          Legionista
          • 07.2010
          • 2808

          ma ktoś nagrany ten kawałek z Ligi plus?
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

          Komentarz

          • milton
            Krawaciarz
            • 07.2010
            • 1017

            Ta tabela ligowa z wynikami od kiedy Rumak jest trenerem Lecha nie pokazuje NIC. Bo co ona porównuje? Co ona mówi? Że Maciej S. spie...olił sezon rok temu? To my już wiemy. Porównajcie go do obecnego trenera Legii, to będzie jakiś punkt odniesienia? Ta tabela wrzuca Urbanowi skorożowego garba z końcówki ligi poprzedniego sezonu.
            Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

            Komentarz

            • chajtgr
              Legionista
              • 02.2012
              • 510

              Ale tu nikt nie porównuje Urbana z Rumakiem tylko pokazuje ile Rumak osiągnął punktowo od kiedy jest trenerem.Rumak sprytnie postępuje przyjmując taką rolę.Dobrze wie,że w Lechu może jeszcze pobyć z rok góra dwa i jak nie będzie tego ich majstra to baju baj,a markę sobie trzeba wyrobić jakąś.A,że zgrywa przy tym bufona i niewiadomo kogo to świadczy tylko o nim.Czesia Michniewicza też zwali polskim Mourinho,bo medialny i wogóle i mimo że od czasu mistrza z Zagłębiem nie osiąga sukcesów to i tak ciągle się kręci na trenerskiej karuzeli...
              Ostatnio edytowany przez chajtgr; 55758.
              "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

              Komentarz

              • Danoo
                Legionista
                • 08.2009
                • 1940

                Zamieszczone przez nevermind
                I kto za niego? Ryczel czy moze Jagoda ze swoimi zajebiscie duzo wnoszacymi do komenatrza uwagami i anegdotami?
                Mało mnie interesuje kto za niego, ale powiedz mi czemu podajesz nazwiska równie słabych (albo i gorszych) komentatorów?
                Napisałem tylko swoją opinie, a Ty możesz się z nią nie zgadzać

                Komentarz

                • crolick
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 5810

                  Zamieszczone przez milton
                  Ta tabela ligowa z wynikami od kiedy Rumak jest trenerem Lecha nie pokazuje NIC. Bo co ona porównuje? Co ona mówi? Że Maciej S. spie...olił sezon rok temu? To my już wiemy. Porównajcie go do obecnego trenera Legii, to będzie jakiś punkt odniesienia? Ta tabela wrzuca Urbanowi skorożowego garba z końcówki ligi poprzedniego sezonu.
                  No to cyk. Dwa okresy Jasia U. w Warszawie:

                  Komentarz

                  • detoxizer
                    Legionista
                    • 03.2004
                    • 7449

                    Tak sobie zerknąłem i patrzę, że Wisła wczoraj poległa po bramkach Zbozienia i... Urbana.
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

                    Komentarz

                    • tkatchuck
                      Legionista
                      • 04.2011
                      • 203

                      Liga + Extra dla zainteresowanych.

                      Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
                      I kocham to miasto, zmęczone jak ja
                      Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
                      Gdzie wiosna spaliną oddycha

                      Komentarz

                      • Danoo
                        Legionista
                        • 08.2009
                        • 1940

                        Ależ chłop ma kompleks Legii...

                        Biedny Rumak
                        Ostatnio edytowany przez Danoo; 13468.

                        Komentarz

                        • Tuzin
                          Legionista
                          • 05.2004
                          • 7415

                          Twarowski to w sumie ładnie podsumował: Legia w Poznaniu budzi większe emocje niż w samej Warszawie.

                          Komentarz

                          • b.
                            Legionista
                            • 03.2009
                            • 6840

                            nie chce mi się całego oglądać, od której minuty wypowiedź Rumaka?

                            Komentarz

                            • Ivan Drugi
                              Legionista
                              • 02.2013
                              • 5256

                              Zamieszczone przez baciek
                              nie chce mi się całego oglądać, od której minuty wypowiedź Rumaka?
                              0:49:45 s

                              Komentarz

                              • kikuchijo
                                Legionista
                                • 11.2009
                                • 239

                                Moim zdaniem u Wałacha to nie jest kompleks tylko świadome nakręcanie atmosfery. To samo robił(robi?) Mourinho, oj jacy my biedni, sędziowie nas okradają, media promują Barcę a nas krytykują. Dzięki temu łatwiej zmobilizować piłkarzy, bo czują się jak w oblężonej twierdzy i mają w szatni wspólnego wroga. I jest szansa że bardziej się zaangażują bo przeżywają to emocjonalnie, w każdym razie bardziej niż poprzez apele do ich poczucia obowiążku i etyki pracy.

                                Komentarz

                                Pracuję...