Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Nudzi, nie nudzi - potrafię sobie wyobrazić 20-30 tysięcy na finale Superpucharu w Irlandii (choć tam nie ma odpowiedniego stadionu - za duży, za małe) czy w Chicago. I może faktycznie jest to dużo, dużo lepsze niż grac jakieś idiotyczne mecze w Ostródzie. Inna rzecz, że gdyby mieli grać w USA to potem będą tygodnie pierdzielenia, że grają w lidze marnie, bo aklimatyzacja.

Pomysł na plus.
    Rozważamy finał PP czy SuperPuchar na Narodowym, a według Ciebie Aviva Stadium w Dublinie jest za duży?
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• PILNE! Kilka minut temu rada nadzorcza Ekstraklasy SA przegłosowała projekt reformy rozgrywek. Już od przyszłego sezonu każdy zespół rozegra po siedem dodatkowych spotkań.
      Po pełnej, 30-meczowej rundzie zasadniczej drużyny zostaną podzielone na pół - na grupę mistrzowską i spadkową. Każda z nich rozegra później po siedem dodatkowych meczów. Te wyżej sklasyfikowane cztery u siebie, trzy na wyjeździe, sklasyfikowane niżej - odwrotnie.
      badum ! tsssss
      "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• skąd info?
        ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
        Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
        O dziecko polskie, za Twojego dziada,
        Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
        O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
        I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
        Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
        Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Zamieszczone przez Paweł92

Nie wiem co oni chcą osiągnąć wprowadzając taki przepis. Mimo, że ktoś zdobył mistrzostwo to mimo wszystko może je zabrać ktoś kto przez cały sezon był w połowie tabeli.
          Liga nie dość, że pod względem sportowym ch*jowa, to jeszcze jej reguły niszczą. Czy rada nadzorcza Ekstraklasy dostaje dodatkowe pieniądze za każdy mecz w lidze? Jeżeli tak to mamy odpowiedź. A czy Boniek ma coś do powiedzenia? Może by zainterweniował... No chyba, że sam ten pomysł popiera...
          Czy w jakimś kraju istnieje taki system ligowy?

Wkurwić człowieka to oni potrafią...

E: info z fb. Ekstraklasa.tv
          Przecież to pomysł głównie Bońka i jego świty.
          Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
          I kocham to miasto, zmęczone jak ja
          Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
          Gdzie wiosna spaliną oddycha

Komentarz

• Co chcą osiągnąć?

Chcą żeby grali więcej meczów w sezonie.
            Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• No to teraz w ogóle chłopaki będą zmęczeni po kilku meczach.

Ciekawe jak będzie z dodatkową kasą z nc+.

Może wynegocjowali nową umowę i dlatego ten pomysł przeszedł?

Wcześniej chyba c+ miał jakiś problem z tym...?
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Panie! Skurcze mnie łapiom po rundzie zasadzniczej, a tu jeszcze plejofy!

Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
                I kocham to miasto, zmęczone jak ja
                Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
                Gdzie wiosna spaliną oddycha

Komentarz

• Dobrze niech zapierdallają . Lepiej obejrzeć więcej meczów niż mniej a wygra i tak najlepszy .

Komentarz

• więcej info http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...?ticaid=1105b5

Komentarz

• Zamieszczone przez Paweł92

Nie wiem co oni chcą osiągnąć wprowadzając taki przepis. Mimo, że ktoś zdobył mistrzostwo to mimo wszystko może je zabrać ktoś kto przez cały sezon był w połowie tabeli.
                      Liga nie dość, że pod względem sportowym ch*jowa, to jeszcze jej reguły niszczą. Czy rada nadzorcza Ekstraklasy dostaje dodatkowe pieniądze za każdy mecz w lidze? Jeżeli tak to mamy odpowiedź. A czy Boniek ma coś do powiedzenia? Może by zainterweniował... No chyba, że sam ten pomysł popiera...
                      Czy w jakimś kraju istnieje taki system ligowy?

Wkurwić człowieka to oni potrafią...

E: info z fb. Ekstraklasa.tv
                      Pytanie podstawowe, czy punkty z rundy zasadnieczej przechodzą do rudny mistszowskiej/spadkowej? Jeżeli nie, to pierwszy raz w historii to środek tabli będzie o coś walczył a reszta nie. BZDURA

Komentarz

• Zamieszczone przez marian9871 Zobacz posta
                        Pytanie podstawowe, czy punkty z rundy zasadnieczej przechodzą do rudny mistszowskiej/spadkowej? Jeżeli nie, to pierwszy raz w historii to środek tabli będzie o coś walczył a reszta nie. BZDURA
                        - punkty z pierwszych 30 kolejek zostaną podzielone przez dwa

za Weszło
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ale marudzita. Juz raz byl taki system i jakos dalo sie zdobyc mistrza.
                          Jak dla mnie to im wiecej meczow o stawke tym wiecej "presji" na zawodnikach - moze w koncu sie do niej przyzwyczaja
                          Poza tym tak jak ktos juz wyzej napisal - i tak wygra lepszy.

Komentarz

• I karnet na Żyletę za 500.

Komentarz

• Gorzej niż jest obecnie być nie może. Połowa drużyn nie wyrabia finansowo, więc parę złotych więcej od sponsorów i za dzień meczowy wydają się ostatnią deską ratunku.

Komentarz

• Kjurwa jak ja nienawidzę takich udziwnień. Czy nie może być PRZEJRZYŚCIE I SPRAWIEDLIWIE ?

Po ch.j jakieś udziwnienia. I to jeszcze 7 drużyn...jedne zagrają 4 u siebie, inne nie itp itd.
                                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                                X