Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Kolego, a co ma transfermarkt do 90minut? Ten pierwszy dostaje informacje od agencji, ten drugi jest tworzony przez prawdziwych pasjonatów polskiej piłki. Widzę, że mój nick kole w oczy i cokolwiek napiszę to zaczyna się jebanie w moją stronę. Proponuję trochę zluzować gumkę. Nigdy się nie wie, kto siedzi po drugiej stronie monitora.
    No i na co wam to było. Święta są było siedzieć cicho, a tak podpisaliście na siebie wyroki.

Grupa "menadżerów" z niebieskimi amstafami was dojedzie.
    Ostatnio edytowany przez jajcarz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co mecz w Lubinie

Komentarz

• dobrze się ogląda, ale co Cotra strzelił do swojej bramki to klasa sama w sobie
        Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• Oby Cotra powtórzył w sobotę swój wyczyn.Coś czuję,że tu jeszcze Ruch wygra.Zagłębie kompletnie bez obrony,jeszcze jak się Costa wykartkuje to w meczu z nami nie będzie miał kto w obronie zagrać,z czego nasi powinni skwapliwie skorzystać.
          ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Smektała na raty 2:3 w 94 minucie dla Ruchu.

Komentarz

• Wykrakałeś eLpichichi

Komentarz

• Gliwa to jest jednak kozak

Ile to już on wypluł piłek w sezonie?
                Ostatnio edytowany przez ormo; [ARG:4 UNDEFINED].
                A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Ależ Zagłębie spierdoliło szansę na komplet punktów. Po raz kolejny widać, że najsłabszym ogniwem lubińskiej drużyny jest bramkarz. Hapal w czasie trwania letniego okienka transferowego powinien ściągnąć odpowiedniego golkipera, bo ta drużyna ma znacznie większe aspiracje i możliwości.

Komentarz

• Jeszcze jakby te piłki trochę na bok wypluwał, ale on cały czas przed siebie

Cóż przyszedł do Lubina skąd przyszedł i takie są tego wyniki

Komentarz

• Swoją drogą Ruch w takiej formie to powinniśmy w Pucharze bez problemu przejść.Ale wiadomo jak to bywa...

Komentarz

• Co do Ruchu jeszcze to powinniśmy się uważnie przyjrzeć temu Starzyńskiemu,gość ma papiery na grę.U nas by się rozwinął i ograł piłkarsko,jak dla mnie materiał na kawał grajka,niech Mazurek działa.Łatwiej będzie o tyle,że w Chorzowie się nie przelewa i pewnie szykuje się niezła wyprzedaż.
                        ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Oglądałem 2 mecze dzisiejsze i powiem jedno -nie wyobrażam sobie, żeby w najbliższych dwóch kolejkach stracić jakieś punkty! Jeszcze remis na Wiśle można by przełknać ( chcociaż to co dziś pokazali w Gdańsku to śmiech na sali), tak strata punktów z Lubinem będzie nie do przebaczenia.
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• No to nie ma już sensu dalej oglądać, 10 wygrana Amiki na wyjeździe stała się faktem.

Komentarz

• A to mecz się już skończył?
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• nie skończył jednak ciężko sobie tu wyobrazić inne zakończenie,Pogoń na tą chwilę kompletnie bez pomysłu,a co do Zagłębia i Wisły to w tej lidze mecz meczowi jest nierówny.

Komentarz

Pracuję...
                                X