Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    Własnie, ze nie. Zubas ma kontrakt do 2015 roku
    A skąd takie informacje? Jego poprzedni kontrakt z Ekranasem wygasał w grudniu 2012 roku. Ponoć został przedłużony o rok, czyli do grudnia 2013 roku (koniec sezonu).

Komentarz

• http://www.belsport.pl/pilka-nozna/3...-ratunek-zubas

Masz ekspercie

Jak nie umiesz czytać dłuższych tekstów to Ci wrzucę wycinek:

Potencjalnych pracodawców odstraszała kwota ekwiwalentu, jaką trzeba zapłacić za wyszkolenie zawodnika - prawie 300 tys. euro. Prezes Ekranasu poszedł w końcu Zubasowi na rękę i dogadał się z łotewskim klubem Daugawa Ryga. Bramkarz podpisał z nim trzyletni kontrakt, a pieniądze z jego przyszłej transakcji i tak trafią na konto Ekranasu.

Komentarz

• Bełchatów na sportowo Dziękuję skończyłem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Bełchatów na sportowo Dziękuję skończyłem
          Jak się wali gafę za gafą to wypada chociaż powiedzieć "przepraszam wygłupiłem się", ale co ja tam wiem o kulturze

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
            Jak się wali gafę za gafą to wypada chociaż powiedzieć "przepraszam wygłupiłem się", ale co ja tam wiem o kulturze
            Wstyd mi, że nie zajrzałem na "Bełchatów na sportowo". Prawdziwa kopalnia wiedzy, większa niż menadżerowie

Komentarz

• W tym dniu też dam mu już taryfę ulgową. Odbijemy sobie latem w transferowym

Komentarz

• http://belchatow.przegladsportowy.pl...376,1,715.html

Lepiej ?

Komentarz

• Mario, ty to jednak faktycznie masz jakieś braki w mózgu. Myślałeś o lekach?
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• http://www.transfermarkt.pl/pl/emili...er_113619.html lepiej ??

Komentarz

• Zamieszczone przez czembro1916 Zobacz posta
                      I co chciałes tym udowodnic?

Przeciez jest tam napisane, ze ten kontrakt ktory sie konczy w czerwcu 2013 dotyczy Bełchatowa a nie jego macierzystego klubu.

Pozatym. Niech mi ktos wytłumaczy ten "fajm" transfermarkt.de, bo widze ze kazdy sie na ta strone powołuje.
                      Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

I co chciałes tym udowodnic?

Przeciez jest tam napisane, ze ten kontrakt ktory sie konczy w czerwcu 2013 dotyczy Bełchatowa a nie jego macierzystego klubu.

Pozatym. Niech mi ktos wytłumaczy ten "fajm" transfermarkt.de, bo widze ze kazdy sie na ta strone powołuje.
                        ... transfermarkt.de to pół biedy, ja tam się cieszę że już dawno nikt nie uzasadniał swoich racji (przynajmniej nie zauważyłem) najnowszym FM
                        "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

.
                          Portal ten jest współtworzony przez agencje menadżerskie.

Komentarz

• Wez sie lecz czlowieku. Z posta na post osmieszasz sie choc dno zaliczyles juz jakies 3 tys postow wczesniej. Co znaczy ze jest wspoltworzony przez agencje menadzerskie? Rozumiem teraz skad te wyceny. 90minut.pl pewnie tez klepia Kucharski z Kolakowskim na zmiane po to by Piekarski mogl w zawodnikach przebierac. Lecz sie

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
                              Wez sie lecz czlowieku. Z posta na post osmieszasz sie choc dno zaliczyles juz jakies 3 tys postow wczesniej. Co znaczy ze jest wspoltworzony przez agencje menadzerskie? Rozumiem teraz skad te wyceny. 90minut.pl pewnie tez klepia Kucharski z Kolakowskim na zmiane po to by Piekarski mogl w zawodnikach przebierac. Lecz sie
                              Kolego, a co ma transfermarkt do 90minut? Ten pierwszy dostaje informacje od agencji, ten drugi jest tworzony przez prawdziwych pasjonatów polskiej piłki. Widzę, że mój nick kole w oczy i cokolwiek napiszę to zaczyna się jebanie w moją stronę. Proponuję trochę zluzować gumkę. Nigdy się nie wie, kto siedzi po drugiej stronie monitora.

Komentarz

• Piekario to ty?

Komentarz

Pracuję...
                                X