Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    A co w tym frajerskiego? Ty jak byś dostał lepszą ofertę pracy to byś odrzucił?
    Chyba o co innego mu chodziło, skoro podejmujesz się zadania utrzymania drużyny w lidze to wypadało by przynajmniej być z tą drużyną do tej kolejki to której, teoretycznie mieli by szansę się jeszcze uratować. Przecież PB źle w tej rudznie nie gra i wcale nie muszą spaść. Niestety nieładne zachowanie trenera. Każdy by pewnie wybrał lepszą ofertę pracy ale w innych warunkach, trzeba mieć troszeczkę honoru...
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
      A co on Robocop jest ? W Turcji szału nie zrobił,a na prawej u nas jest komu grać...
      Tak?? A co jak odejdzie Jędza??
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• ja też widzę, że wy jak podejmiecie się pracy w jakiejś firmie, a nagle dostaniecie dużą lepsza finansowo/przyszłościową prace zagranicą, to tak ochoczo zostaniecie w Polsce?

(pomijam tych, którzy w tym kraju zostać muszą ze względu na różnorakie problemy itp itd)
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Widzę, że argument "a jak ty byś dostał bardziej płatną pracę" króluje w tym temacie. Wydaje mi się, że jest to nietrafione porównanie. Jeśli chcecie porównywać to z pracą, to raczej w myśl, że zostaje się szefem jakiegoś projektu, który ma zostać wykonany w przeciągu, np. pół roku(tak jest np. w firmach technologicznych). No i moim zdaniem, pewne zobowiązania obowiązują i w ciągu tego czasu nie powinno się zrywać współpracy, bo często takie "wydymanie" może pociągnąć na dno firmę(często tej współpracy zerwać nawet nie można).

Ja naprawdę nie potrafię znaleźć argumentu za obroną Kubickiego - no chyba, że mu w tym Podbeskidziu po prostu nie płacili.

Komentarz

• Zgoda z Peace. Nie można piłki nożnej porównywać do pracy w sklepie z farbami, czy inną glazurą. To specyficzny biznes i jednak trochę inne standardy obowiązują.
            Chyba że faktycznie mu nie płacili
            ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
            Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
            O dziecko polskie, za Twojego dziada,
            Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
            O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
            I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
            Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
            Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• No tak. Bo wy, pracując niech nawet będzie przy jakimś projekcie i dostali byście 10 razy więcej to pewnie nie zerwali byście współpracy w imię szeroko pojętej lojalności. Bez jaj. A specyficzny biznes? Oczywiście. Najlepszym przykładem trener Skowronek, którego wg. mnie bezzasadnie wyjebano z pracy. W jedną stronę mozna a w drugą nie? Mogę się podpisać tylko pod tym co Szawar napisał, na swój sposób frajerskie zachowanie ale w pełni zrozumiałe.
              brak podpisu

Komentarz

• Historia go rozliczy Kiedyś będzie chciał wrócić do naszej ligi...
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ok, może jestem nieobiektywny bo ja osobiście nie lubie piłkarzy, trenerów, menedżerów itd. Całe to obecne środowisko piłkarskie mnie mierzi i boli mnie że trzeba patrzeć na to jako tylko i wyłącznie biznes. A czy mając robotę przy projekcie w Polsce, który nagle niespodziewanie zacząl nabierać rozpędu (TSP rundę zaczęło nieźle i jak na nasze kartofliska i swój potencjał uważam że prezentują się przyzwoicie) to nie wiem czy bym zerwał wszystko i pojechał na koniec świata nawet za dużo większe pieniądze, jeśli już Cie to interesuje. Ogólnie cały czas wracamy do dyskusji czy traktować piłkę i piłkarzy jako biznes, czy jako coś więcej. Jak coś to zapraszam do dyskusji na priv żeby nie zaśmiecać tematu dalej.
                  ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                  Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                  O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                  Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                  O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                  I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                  Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                  Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Tak?? A co jak odejdzie Jędza??
                    Jest Kubuś i szykowany na tą pozycję Bereszyński mało? Nie widzę sensu w ściąganiu 32letniego obrońcy tej klasy.To nie ta półka co Żewłakow czy Wasyl...
                    "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Bułgaria 2-0 Malta do przerwy.
                      Tonev 2 gole. :P

Komentarz

• Czesiek Michniewicz trenerem Podbeskidzia.

http://ekstraklasa.net/czeslaw-michn...2d5c3618000000
                        Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tymczasem w eliminacjach Dusanowi strzelił Sernas

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                            Czesiek Michniewicz trenerem Podbeskidzia.

http://ekstraklasa.net/czeslaw-michn...2d5c3618000000
                            Dobry wybór, tam nie ma co trenować tam trzeba dzwonić, a na tym Czesław 711 Michniewicz zna się doskonale.
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Nasz najblizszy ligowy rywal nadal w 'wysokiej' formie- w dzisiejszym sparingu z ostatnia druzyna w lidze dwa zero w plecy.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                Nasz najblizszy ligowy rywal nadal w 'wysokiej' formie- w dzisiejszym sparingu z ostatnia druzyna w lidze dwa zero w plecy.
                                Wiesz, ja nawet nie chcę sobie wyobrażać sytuacji, w której nasze gwiazdeczki nie zgarniają tam kompletu punktów. Dość powiedzieć, że nie wygraliśmy na tym kurwidołku od... nomen omen ostatniego sezonu mistrzowskiego. I nie ukrywam, ze ten fakt jest już lekko męczący. Tym bardziej jeśli dodamy, że w ogóle pukneliśmy ich ostatni raz dwa lata temu. W obecnej sytuacji ich psim obowiązkiem jest tam wygrać i niech ta wygrana będzie dobrym omenem w kontekście walki o mistrza.

Komentarz

Pracuję...
                                X