Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z kronikarskiego obowiązku trzeba podkreślić nieuznanie prawidłowej bramki Podbeskidzia. Dobrze, że nie przeciwko nam bo wtedy był by lament na cały kraj, że nas PZPN ciągnie za uszy... Co innego w meczach Śląska czy Lecha, tam to zwykłe przypadkowe pomyłki

Komentarz

• LOL3K ma niestety racje.Wszyscy wiemy jak skończyło sie pianie rok temu.Jeśli będzie rezultat w tym sezonie to jak dla mnie,to mogą po wszystkim przesiedzieć tydzień w burdelach,melinach i innych wynalazkach.Ważne żeby teraz zapierdalali każdy mecz jak na Legie przystało.

Ps:Co ten Frątczak jest drewniany...

Komentarz

• Że Pogoń nie ma napastnika i tyczki zamiast obrońców to jedno, ale Wisła gra niestety już całkowicie inną piłką niż na jesień, paradoksalnie może to być mecz cięższy i ważniejszy niż z Lechem przy Ł3.

Komentarz

• Niestety, Wisła to już nie drużyna, którą może ograć każdy leszcz, jak to miało miejsce na jesieni. Niczego wielkiego nie grają, a do meczu z nimi zostało mnóstwo czasu i wiele się może zmienić w temacie formy obu drużyn, ale niestety w Krakowie spodziewam się kolejnego meczu z gatunku "wymęczone 0:0" albo "jedziemy z nadziejami, wracamy z bagażem bramek". Dlatego można niesamowicie żałować, że na wyjeździe nie podejmowaliśmy ich kilka miesięcy wcześniej. Z drugiej strony, jeśli mamy zdobyć tytuł, to chciałbym, by miało to miejsce po przełamaniu złej passy w Poznaniu (to już mamy) i właśnie w Krakowie, bo tam w lidze w XXI wieku jeszcze chyba nie udało nam się zwyciężyć. Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Przypadkowym mistrzem to mogą być sobie Kiepscy. Legia ma resztę tej rundy rozegrać w stylu drużyny z 2006 - a że porażkę i remis już mamy, to do końca same wygrane .

Komentarz

• Uspokójcie się z tą Wisłą. Z całym szacunkiem dla Pogoni, to Wisła niczego wielkiego nie pokazuje. W takiej formie w jakiej jest Pogoń, to podejrzewam że i GKS by się pokusił o zwycięstwo. A poza tym, to nie My musimy obawiać się Wisły, tylko Wisła Nas. To My wzmocniliśmy kluczowe pozycje, a Wisła - emeryt Kosowski i nieobliczalny Małecki. Pytam się : z czym do ludzi ??

Na tle Pogoni może to wyglądać dobrze, ale nic poza tym.

Komentarz

• Faktycznie, w Wiśle szkolenie młodzieży leży. Żeby nawet nie znaleźli paru dzieciaków, którzy by mogli baner znieść?

Też jestem zdania, że Biała Gwiazda powoli się odbudowuje, w dużej mierze pewnie dzięki Małeckiemu. Ale uważam, że i tak, grając na podobnym poziomie co na jesieni, powinniśmy ich pojechać.

Komentarz

• Wiśle zaczyna się gra zazębiać. Najwyższa pora żeby zwolnili Kulawika, a w jego miejsce zatrudnili Patera.

Komentarz

• Co Wy się to Wisłą przejmujecie. Do meczu z nimi mamy jeszcze dwie kolejki w tym mecz z czarnuchami. Będzie jeszcze czas aby się nimi zajmować.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wisła na wyjeździe więc może być ciężko, ale jakbyśmy zagrali tak jak z Górnikiem to powinniśmy liczyć w Krakowie na zwycięstwo.

ps. szkoda Pogoni 2:0

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                      Co Wy się to Wisłą przejmujecie. Do meczu z nimi mamy jeszcze dwie kolejki w tym mecz z czarnuchami. Będzie jeszcze czas aby się nimi zajmować.
                      o to to, zajmijmy się teraz koleżankami z kurnika, bo ten mecz w KONCU trzeba WYGRAĆ!!!! a co do Wisły panowie to nie wiem co się tak podniecacnie ich grą? dla mnie nie pokazują nic lepszego co było na jesienni. to że pokonali dziewczynki z k6 i teraz Pogoń to żaden wyznacznik. k6 oprócz meczu w Poznaniu prezentują się tak jak się wszyscy spodzewali a Pogoń no cóż w porównaniu do jesieni słabiutko to wygląda w dodatku ich obrońcy to wielkie nieporozumienie! POGOŃ&LEGIA
                      jak wyjdziemy z nastawieniem, że mamy ich rozjechać, to Wisła nie ma czego szukać, no chyba że piłkarzyki dalej zafundują nam ciekawą lige i walkę o mistrza do końca, to cóż...
                      LEGIA TO MY
                      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Ale nam Wieszczycki posłodził w Lidze+Ekstra. Pokazaliśmy moc, wielką jakość, mistrz pewny i w ogóle reszta drużyn może się poddać.

Oby nasi piłkarze tego nie oglądali, bo się za pewnie jeszcze poczują. Jak dla mnie, to jeszcze dużo z siebie mogą wygrzebać i grać jeszcze lepiej.

Komentarz

• Wieszczycki to jeszcze nic, Pan Sławek zniszczył system z tym wolumenem którymś szkoleniowym dla sędziów, no i to zdjęcie z poczatku programu jak fajnie zmątowali Pana Sławka jako pilota . Ogólnie Liga+ Extra robiona jest na świetnym poziomie jak dla mnie, naprawdę z niecierpliwością czekam na ten niedzielny program.
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                            Ale nam Wieszczycki posłodził w Lidze+Ekstra. Pokazaliśmy moc, wielką jakość, mistrz pewny i w ogóle reszta drużyn może się poddać.
                            Zaczęło się kolejne dmuchanie balonika i na to się niestety nic nie poradzi. Oby tym razem tak szybko nasi go nie przekłuli.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              Zaczęło się kolejne dmuchanie balonika i na to się niestety nic nie poradzi. Oby tym razem tak szybko nasi go nie przekłuli.
                              Dwa tygodnie spokoju. Później przegramy derby, Lech znów wygra na wyjeździe i wszystko wróci do normy .

Komentarz

• Beny, nie narzekaj. Ja to właśnie widzę tak, że derby na kurniku wygramy, a Pogoń się przełamie . Nie, serio, bycia optymistą oduczył mnie już poprzedni sezon i początek tej rundy, ale po tym, co widziałem w meczu z Górnikiem, mam po prostu naiwną nadzieję, że tych jedenastu ludzi na boisku, oraz ci na ławce, zrozumiało, że jak będzie zapieprz, to będą wyniki. Właśnie o to chodzi, że z Hanysami nie grali niczego wielkiego, a powieźli ich w sposób nie budzący dyskusji. Powieźli ich dlatego, że faktycznie walczyli o każdy metr boiska i to było widać. I w związku z tym, że dawno żaden mecz nie dał mi takiej satysfakcji, jak ten w ubiegły piątek, i człowiek sobie myślał "niech żałują ci, co nie chcieli marznąć", umiarkowanie optymistycznie widzę wizytę Legii na K6. O ile faktycznie kopacze zrozumieli, a nie był to jednorazowy przebłysk chęci do rzetelnej pracy. Bardziej się boję meczu na Reymonta, jak już wspominałem.

Komentarz

Pracuję...
                                X