Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Poznaniu też po meczu piąteczki zawsze spoko...
    "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Szkoda, że Wacławczyk nie trafił, ale mimo wszystko nie ma dramatu. Mamy w tym momencie taką samą przewagę jak na starcie rundy, a kolejek coraz mniej.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• może zwariowałem, ale to był KAPITALNY mecz. Lech - Bełchatów... wiem jak to brzmi. To się powinno wykluczać. Znakomicie mi się to (na trzeźwo) oglądało. Zubas - 10/10. Lepszego meczu zagrać po prostu nie mógł. Mak naoglądał się Mięciela przed meczem ale dużo mu nie brakowało. Z naszej perspektywy - dobry wynik, odskakujemy na 4 pkt.

PS. Jestem pewien, że jakby Wacławczyk miał powtórzyć to co wykonał w końcówce to za nic w świecie by mu się nie udało.
        "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Ten Zubas to mi się jeszcze z Bodziem W. skojarzył jak się ŁKS bronił przez 70 minut w Poznaniu

Komentarz

• Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
            W Poznaniu też po meczu piąteczki zawsze spoko...
            ale raczej srednia wieku tam to za duza nie byla .
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Nie no sam po naszym meczu z Bełchatowem napisałem, że będą oni goleni przez każdego na wyjeździe. Zwracam im honor. To co robią jest niewiarygodne. Czwarte 0-0 a grali na wyjeździe z liderem i wiceliderem. Dzisiaj mieli oprócz Zubasa też sporo szczęścia. Wprawdzie Wacławczyk zrobił Vrdoljaka ale zwycięstwo GKS to już byłoby przegięcie. No i Piotrek Reis to było to
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Że tak pojadę po poznańsku: tej, zremisować z Bełchatowem, ale wstyd nie?
                Ojciec był pewien, że nie dadzą dzisiaj żyć Lechowi i nie pomylił się. Dzięki. Punkcik do typera wpadł.
                Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; 53775.
                Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Inwestując 100pln w Bełchatów przed rundą i obstawiając progresywnie ich bezbramkowe remisy dziś miało by się na koncie około 600 000zł.
                  Bóg z Nami, choj z Nimi.
                  Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• To co, pompowanie balonika od nowa?
                    Co co zagrał Lech z Bełchatowem a nasze gwiazdy to nieba a ziemia.

11 kolejek - 33 punty do rozdania.
                    3 maja 2012 r. - pamiętamy!
                    q[-_-]p

Komentarz

• Nie wiem jak wcześniej ten mecz wyglądał, ale włączyłem na ostatnie 10 minut i niezłe ciśnienie mało brakowało ale z paru metrów nie trafić w bramkę . . . tylko polska liga nie wymagajmy.

Komentarz

• Jeśli porównać najbliższe mecze obu drużyn to wychodzi na to, że to cholernie udana dla nas kolejka.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                          To co, pompowanie balonika od nowa?

11 kolejek - 33 punty do rozdania.
                          3 maja 2012 r. - pamiętamy!
                          Tak czytam ostatnie Twoje posty i zastanawia mnie, czy bardziej cieszą Ciebie nasze zwycięstwa, czy jednak niepowodzenia?
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Teraz lepiej zamiast oblewać się spazmami, to warto aby i takie klimaty nie udzieliły się kopaczom i do meczu z Groclinem podejść tak, jakby zależało od niego ich być albo nie być, trochę jeszcze za wcześnie, aby tę niewielką ale jednak wciąż przewagę roztrwonić już w następnej kolejce.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                              Zgadza się, ale to Bełchatów miał piłkę meczową plus potrafili się kilka razy odgryźć. Poza tym co drugie podanie w drugiej połowie było do Lechity więc nic dziwnego, że paliło się pod ich bramką. Lechowi zabrakło dziś farta, którego wykorzystali w Zabrzu i pozostałych meczach wyjazdowych - suma szczęścia zawsze równa się 0

Niemniej, wyniki póki co są zajebiste. Oby tego nie roztrwonili z czarnymi

Komentarz

• Zastanawiam się jak to możliwe, że bramkarzowi ostatniej drużyny w lidze, która na 19 meczów wygrała słownie jeden, udaje się utrzymać passę czystego konta przez cztery spotkania... brawa dla Bełchatowa, bo każdy stwierdził, że lecą razem z Podbeskidziem po rundzie jesiennej, a jak tak dalej pójdzie, to końcówka sezonu dopiero rozstrzygnie kto leci, a kto zostaje.
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X