Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
    Co raz bardziej obawiam się tego meczu z piątkowego...
    A co te Podbeskidzie tak dobrze grało?
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Już płaczą dziewczyny że ich warszawski rudy ch... przekręcił

Prawda jest taka że Podbeskidzie i GKS grają o coś...no i grają a nie stoją jak reszta.
      Piątkowy mecz nie taki zły...spokojnie, zmobilizują się w Porównaniu z GKS Podbeskidzie nie pokazało nic.
      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez Charli Zobacz posta
        To, że ludzie z Krakowa nie są dla nas przyjaźni, to nie oznacza, że mamy być tacy sami. Jednak z szacunku dla klubu, a nie kibiców chciałbym, żeby Wisła się ogarnęła.
        Nienawidzimy wszystkich
        I plan to live forever or die trying

Komentarz

• Dlaczego miałbym życzyć im źle. Oddzielmy własne przesłanki od jednak szacunku do klubu. Widzew, ŁKS, Wisła, Legia, Amica, Groclin, osiągnęły wiele i szanować wypada. Można nie lubić - wypada szanować.

Podbeskidzie nie grało dobrze, grali jak GKS na Ł3. Może gorzej.

Komentarz

• Szanować to można matkę czy ojca.

A co do meczu padaka z obu stron, nieodgwizdane chyba 2 karne dla TSP w pierwszej połowie, jeden dla Wisły w drugiej. PZPN znowu wypaczył wynik. 3 im w 4.
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Dlatego ja życzę Wiśle, z całym szacunkiem, spadku z ligi.
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• No piękna kolejka, trzy ''wielkie'' kluby czyli my, Lech i Wisła w spotkaniach na własnych stadionach z największymi frajerami ligi bez ani jednej bramki - już wiem, czego mi brakowało zimą

Komentarz

• Zamieszczone przez Charli Zobacz posta
                  Dlaczego miałbym życzyć im źle. Oddzielmy własne przesłanki od jednak szacunku do klubu. Widzew, ŁKS, Wisła, Legia, Amica, Groclin, osiągnęły wiele i szanować wypada. Można nie lubić - wypada szanować.

Podbeskidzie nie grało dobrze, grali jak GKS na Ł3. Może gorzej.
                  Ale co ma ich spadek ewentualny do szacunku??? Mamy za nich rozumiem kciuki trzymać? Szacunek szacunkiem, co nie zmienia faktu, że jak spadną to będzie mi z tego powodu bardzo...wszystko jedno. Będę z szacunkiem życzył im powodzenia w bojach w Niecieczy.

Zresztą po dzisiejszym remisie możesz odetchnąć, pewnie się utrzymają.
                  Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Ale co ma ich spadek ewentualny do szacunku?
                    No choćby to, że niektórzy życzą im tego spadku, a to jednak kawał historii.

Być może będą się trzymać w pierwszej lidze jak Craxa, ale mogą zrobić się drugim ŁKS'em i nie mieć pieniędzy na papier toaletowy do kibla, czy samej wody do spłuczki. Niech gra w najwyższej klasie jak najdłużej.

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta

Zresztą po dzisiejszym remisie możesz odetchnąć, pewnie się utrzymają.
                      Paradoksalnie, to jest to najprawdziwsza prawda. Jakkolwiek to zabrzmi, tym remisem zrobili milowy krok do utrzymania

Komentarz

• Robert Małek odsunięty od prowadzenia meczów

Przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN Zbigniew Przesmycki zgłosił wniosek do Wydziału Dyscypliny o przyjrzenie się sędziemu Robertowi Małkowi. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy arbiter nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu obsady na mecze.
                        Sprawa dotyczy zachowania Roberta Małka podczas meczu Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław i Flotą Świnoujście.
                        Wkoncu ktos sie wział za tą lebiode.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jest jakiś filmik jak "narusza" tego Olszara?

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            A co te Podbeskidzie tak dobrze grało?
                            Dobrze nie dobrze, ambicji prezentowali jakieś trzydzieści osiem ton więcej niż Legia w ostatnich trzech meczach włącznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                              Dobrze nie dobrze, ambicji prezentowali jakieś trzydzieści osiem ton więcej niż Legia w ostatnich trzech meczach włącznie.

O to to to Wole ogladac kogos kto ma srednie umiejetnosci, ale jezdzi na dupach do 95 minuty. Niz kogos kto jakies tam umiejetnosci ma, ale zero ambicji, i jedynie liczy ze przeciwnik sie podda tylko dlatego ze jest Legią Warszawa...

A co do Wisły... Lataja mi oni zupelnie obok *****, ale wiem ze oni w zyciu nie zyczyliby nam utrzymania, wiec i ja nie plakalbym gdyby z sezon pojezdzili sobie po Niecieczach

Komentarz

• W tej kartoflanej lidze wystarczy być bardzo dobrze przygotowanym kondycyjnie mieć trochę pojęcia o taktyce i mistrzostwa można zbierać, ale jak widać nikt tego za bardzo zrozumieć nie umie.
                                Czemu nie można tak się angażować w grę jak np. w Lidzę Europy grali. Takie pieniądze brać i tak się opierda*ać to jest najlepszy zawód w naszym kraju zaraz po polityku...
                                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                                Wiedźmin

Komentarz

Pracuję...
                                X