Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No przecież mieli strzały, które mijały bramkę o metr
    "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Zamieszczone przez ZeMario Zobacz posta
      Ale Lech zagrał całkiem nieźle, takich strzałów, które mijały bramkę o metr lub trafiały w poprzeczkę to miał co najmniej 5. Także nie ma co się nadmiernie cieszyć, tym bardziej że sami mamy 2 porażki z rzędu w lidze. Musimy zacząć seryjnie wygrywać, a nie liczyć na wpadki Lecha, bo tych może być niewiele.
      Suma szczęsćia wynosi zero. Jak teraz zaczną tyle nieszczęśliwie przegrywać, ile na jesień szczęśliwie wygrali, to się pewnie na koniec do pierwszej 5 nie załapią.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
        Lech zagrał nieźle? Przepraszam Ciebie serdecznie, ale nieźle to znaczy co? Mieli więcej posiadania piłki?
        Jeśli to jest ich NIEZŁY występ, to aż strach się bać na myśl, jak wyglądają, gdy rozgrywają słaby mecz.
        Obejrzyj powtórki z poprzedniej rundy to będziesz wiedział. Zwykle mieli problem stworzyć więcej niż dwie sytuacje, a wczoraj sporo tego mieli. Jak na warunki ekstraklasy to "całkiem nieźle", więc nie kompromituj się z tym tekstem o posiadaniu piłki. Dla ciebie pewnie słaby mecz, ale jak wygrali w poprzedniej rundzie 2-1 na Polonii to pewnie zagrali zajebiście co? A tak się składa, że wtedy zagrali dużo gorszy mecz, a wygrali.

Komentarz

• Oglądałem ten mecz i ANI PRZEZ CHWILĘ nie miałem wrażenia, że Lech coś strzeli. Lepiej? Lech stworzył sobie ze dwie sytuacje w końcówce, bo Grodzisk się za bardzo cofnął. I tyle.
          Ostatnio edytowany przez detoxizer; 1857.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• To coś twoje wrażenie oderwane od rzeczywistości trochę.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ycia_gola.html
            http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...le_chybil.html
            http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...i_Pawelka.html

Do tego jeszcze jedną poprzeczkę miał i parę strzałów tego Fina tuż obok bramki. Wczoraj nic nie wpadło, ale innego razu przecież mogą wpaść 4 jak w Chorzowie. Wczoraj nie strzelili i powinni mieć tego więcej, skoro prawie cały mecz przegrywali, ale mimo wszystko parę okazji mieli, a nie bili głową w mur jak w poprzedniej rundzie, albo my na wiosnę np. z Lechią. W naszej lidze tyle ile stworzyli to i tak powyżej przeciętniej, gdy przeciwna drużyna broni się cały mecz, dlatego też w mojej opinii zagrali całkiem nieźle. A na pewno dużo lepiej w porównaniu do ich meczów na jesieni.

Komentarz

• Mi tylko przypomina się mecz z Lech-Legia. W którym też mieli sporo okazji tak jak wczoraj. Mecz jesienny jakby co. Skrót znajdziesz w tym samym miejscu co te wyżej.
              "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• No to spoko jak tobie się tamten mecz przypomina. Gratuluję też jeśli wyciągasz wnioski po liczbie okazji Lecha.

Komentarz

Do tego jeszcze jedną poprzeczkę miał i parę strzałów tego Fina tuż obok bramki. Wczoraj nic nie wpadło, ale innego razu przecież mogą wpaść 4 jak w Chorzowie. Wczoraj nie strzelili i powinni mieć tego więcej, skoro prawie cały mecz przegrywali, ale mimo wszystko parę okazji mieli, a nie bili głową w mur jak w poprzedniej rundzie, albo my na wiosnę np. z Lechią. W naszej lidze tyle ile stworzyli to i tak powyżej przeciętniej, gdy przeciwna drużyna broni się cały mecz, dlatego też w mojej opinii zagrali całkiem nieźle. A na pewno dużo lepiej w porównaniu do ich meczów na jesieni.
                  Idź się może przewietrz bo chyba polemizujesz ze sobą.

Komentarz

To coś twoje wrażenie oderwane od rzeczywistości trochę.
                    Jedna wypracowana sytuacja przez zespół- Ślusarskiego. Rzeczywiście, robi szał.

Komentarz

• Lech wczoraj absolutnie nic nie pokazał. Po meczu Poznaniaków w Chorzowie miałem nadzieję, że z tym Finem będzie jak z Kirmem w Wiśle, który miał zamiatać w naszej buraczanej lidze, a na kilku dobrych spotkaniach się skończyło. Wczoraj gość nie sprawiał wrażenia wybitnego, a co najwyżej niezłego, co tylko robi mi nadzieję że... będzie właśnie co najwyżej niezły. Strzały z dystansu? Mieli, to fakt, ale jakiegoś specjalnego pomysłu na konstruowanie akcji nie zaobserwowałem. Notabene, pewnie właśnie dlatego uderzali z daleka. Osłabieniem był brak Teodorczyka, ale jeśli to zrobiłoby jakąś kolosalną różnicę, to tylko źle o nich świadczy. W każdym razie, bardziej przychylam się do opinii detoxizera/Muhamada.

I wreszcie ostatnie - jak tylko zobaczyłem terminarz na początku sezonu, od razu powiedziałem, że Korona na początek to jest chyba najcięższa opcja z możliwych. Prościej byłoby chyba z każdym innym (sic!) klubem z tej ligi na inaugurację. Porażka u Scyzorów mnie wkurzyła, ale nie zdziwiła. Jeśli mecz z Kielczanami i pierwsza połowa z Olimpią to był rozpęd ciężkiej lokomotywy o nazwie "Legia Warszawa", to może dobrze się stało, że przegraliśmy ten pierwszy mecz. Po pierwsze: da naszym grajkom do myślenia, po drugie: może i rywale dostaną podmuch fałszywej nadziei i szybko rozbiją się o brutalną rzeczywistość, jak Kolejorz wczoraj. W każdym razie, więcej będzie można powiedzieć dzisiaj, około godziny 20:15.

Edit: swoją drogą, nie zdziwię się, jeśli ci występujący gościnnie na K6 faktycznie namieszają. Nieraz bywało już w piłce tak, że przeciwności wzmacniały, wyniki przeczyły logice, a skazywani na pożarcie zdobywali trofea. Zresztą, poza atmosferą wewnętrznego rozkładu, kreowaną w dużej mierze przez media, nie stracili jakiejś potwornej ilości podstawowych zawodników. They are not to be taken lightly.
                      Ostatnio edytowany przez 6xir; 51949. Powód: Uzupełnienie wypowiedzi.

Komentarz

• Obłęd. Trzeci mecz kolejki i czwarta czerwona kartka Po co ten bramkarz wyłaził tak daleko?
                        Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
                        I kocham to miasto, zmęczone jak ja
                        Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
                        Gdzie wiosna spaliną oddycha

Komentarz

• Detoxizer jesteś pewien, że ten sam mecz oglądaliśmy? Ja tam ich usprawiedliwiać nie będę, chujową skuteczność mieli bez dwóch zdań i tyle. Ale jeśli chcesz powiedzieć, że Lech miał jedną okazję do zdobycia bramki, to może po prostu następnym razem nie skacz po kanałach w trakcie meczu.

Co do hymnu LM - to była reklama jakiejś platformy telewizyjnej, która to się chwaliła, że wszystkie mecze LM ma w jakości HD.
                          NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Ruch - Widzew
                            Śmierdzi wałkiem na kilometr.
                            "Nie po to podpisaliśmy z nimi (z Rybusem i Borysiukiem - przyp. red.) nowe kontrakty i daliśmy od stycznia podwyżkę, żeby ich sprzedawać (...). Nie jesteśmy klubem nastawionym na sprzedaż - powiedział dyrektor sportowy Leszek Miklas w listopadzie w rozmowie z gównem wybiórczym"

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
                              Detoxizer jesteś pewien, że ten sam mecz oglądaliśmy? Ja tam ich usprawiedliwiać nie będę, chujową skuteczność mieli bez dwóch zdań i tyle. Ale jeśli chcesz powiedzieć, że Lech miał jedną okazję do zdobycia bramki, to może po prostu następnym razem nie skacz po kanałach w trakcie meczu.
                              Odniosłem się do sytuacji, które podlinkował kolega Ze Mario. Niczym gra Lecha mnie nie urzekła. Bardzo przepraszam za to.

Komentarz

• A nie no jeśli chodzi o bycie urzeczoną grą to akurat też się tak nie poczułam. Ale to w tej lidze się nie zdarza więc mnie to zupełnie nie zaskoczyło.
                                NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Pracuję...
                                X