Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mają szczescie, ze trafili na marnie dziś dysponowaną Lechię- z każdym innym klubem już ze dwie bramki w plecy by mieli.

Chwile nie oglądałem i patrze: o, zeszli sie, boki wypełnione, szok, jednak troche ich przyszło. Mija moment i zagadka rozwiązana- trzy środkowe sektory puste
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
      hmmm jakby nie dokończyli sezonu to jako, że Lech z nimi wygrał to zabiorą mu trzy punkty a nam jeden .
      Juz nie, bo maja rozegrane 50% + 1mecz.

Juz zaczeli dopingowac. Musze chyba przyciszyc bo mi słuchawki rozpierdoli.
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• alez "pojechali" z Królem
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          Mają szczescie, ze trafili na marnie dziś dysponowaną Lechię- z każdym innym klubem już ze dwie bramki w plecy by mieli.

Chwile nie oglądałem i patrze: o, zeszli sie, boki wypełnione, szok, jednak troche ich przyszło. Mija moment i zagadka rozwiązana- trzy środkowe sektory puste
          Dlatego jakimś fartem dzisiaj wygrają A potem posypie się....

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            Juz nie, bo maja rozegrane 50% + 1mecz.

Juz zaczeli dopingowac. Musze chyba przyciszyc bo mi słuchawki rozpierdoli.
            Generalnie, to za 3 walkowery jest dyskwalifikacja, więc jeszcze wszystko możliwe.

Lechia, jak Barca- pier.doli kontrę, grają atakiem pozycyjnym

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
              Generalnie, to za 3 walkowery jest dyskwalifikacja, więc jeszcze wszystko możliwe.
              No tak, ale juz o anulowaniu wyników z jesieni nie ma mowy.
              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Meczyk jest tak porywający, że chyba muszę obalić co moje żeby coś zaczęło dziać.
                Dziewczyny będą się cieszyć jak będą na 6 pozycji na finiszu.
                "Większość z nas ma silnie rozwiniętą jedną z dwóch cech – jest albo ślepa, albo tchórzliwa."

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                  No tak, ale juz nie anuluja im wyników.
                  Jeżeli zdyskwalifikują ich w trakcie rundy, to wyniki na wiosnę chyba nie będą się mogły liczyć? No bo wtedy część zespołów miałaby z nimi po dwa mecze, a część tylko po jednym.

Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                  nie ja pamiętam jak się Stilon wycofał parę lat temu z 1 ligi w rundzie wiosennej to nie anulowali im wyników tylko dawali walkoweru w kolejnych meczach, ale to Ekstraklasa więc może jest inaczej
                  Trochę niesprawiedliwe na mój gust takie rozwiązanie i można by podważać jego sensowność, ale nie wiem dokładnie jak jest, więc nie będę tu niczego przesądzał.
                  Ostatnio edytowany przez Fatman; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• nie ja pamiętam jak się Stilon wycofał parę lat temu z 1 ligi w rundzie wiosennej to nie anulowali im wyników tylko dawali walkoweru w kolejnych meczach, ale to Ekstraklasa więc może jest inaczej

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                      nie ja pamiętam jak się Stilon wycofał parę lat temu z 1 ligi w rundzie wiosennej to nie anulowali im wyników tylko dawali walkoweru w kolejnych meczach, ale to Ekstraklasa więc może jest inaczej
                      Dokladnie tak jest.

Jezeli zespol wycofuje sie na jesien to mecze rozegrane zostaja anulowane a te druzyny ktora maja grac z "wycofanymi" pauzują.

Jezeli zaspol wycofuje sie na wiosne to mecze rozegrane zostaja uwzglednione a druzyny ktore maja grac z "wycofanymi" dostaja z miejsca walkower.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                        Jeżeli zdyskwalifikują ich w trakcie rundy, to wyniki na wiosnę chyba nie będą się mogły liczyć? No bo wtedy część zespołów miałaby z nimi po dwa mecze, a część tylko po jednym.

Trochę niesprawiedliwe na mój gust takie rozwiązanie i można by podważać jego sensowność, ale nie wiem dokładnie jak jest, więc nie będę tu niczego przesądzał.
                        Wtedy reszta wygra z nimi walkowerem

Komentarz

• Komuna, Legia, PZPR, Romanowski, Wojciechowski, Król, trzęsienie ziemi w Chile, czarna dziura w sąsiadującej galaktyce- *****, no mi wychodzi, że wszystko przeciwko nielicznym.
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• jak te czarne dziewoje ślicznie śpiewają piosenki niczym z biwaku harcerskiego, czas zmienić program w tv

Komentarz

• Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
                              Wtedy reszta wygra z nimi walkowerem
                              No tak, możliwe, że tak jest, tylko dla mnie, to po prostu niesprawiedliwe. W sytuacji, kiedy dobrze radząca sobie drużyna część meczów z drugiej rundy odda walkowerem, będzie krzywdząca dla tych, którzy grali z nią kiedy ta mogła występować i była w dobrej formie, urywając punkty wielu drużyną.

Rozumiem, że Ekstraklasa S.A. jest prywatną spółką i może ustanawiać reguły jakie chce, ale tak na chłopski rozum, to rozwiązanie jest nie najtrafniejsze.

Komentarz

• ale ten Algierczyk jest beznadziejny, widać, że z 5 ligi wyciągniety

Komentarz

Pracuję...
                                X