Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem czy to ta tęsknota za ekstraklasą, ale wcale źle tego meczu się nie ogląda Karny moim zdaniem ewidentny

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      To powinien być karny i mecz nabrałby większego kolorytu.
      A Murawski twierdzi, że nie powinno być, bo odległość od uderzenia piłki do ręki była zbyt krótka tego gościa nie da się słuchać
      I od pierwszego meczu już wałkują wyniki

Komentarz

• Ogólnie w piłce te przepisy z tą ręką nadal są takie, że każdy je interpretuje jak chce, ale tutaj powiększył obszar ciała. Miał wyciągniętą rękę i zablokował nią to dośrodkowanie.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• brakowało człowiekowi tego badziewia. oj brakowało

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomekkk Zobacz posta
            Nie wiem czy to ta tęsknota za ekstraklasą, ale wcale źle tego meczu się nie ogląda Karny moim zdaniem ewidentny
            Nie wiem. Mnie obudzili przy tym karnym Pogoni. Oczywiscie 2 bramek nie widziałem bo wyjatkowo wczesnie zasnałem
            Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Oni tam podgrzewane tylko środkowe koło boiska mają?
              Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                osobiście wolę naszą kopaninę niż ą, ę brazilianę w wykonaniu Barcy.

Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                Oni tam podgrzewane tylko środkowe koło boiska mają?
                a tam jakaś płachta nie leżała na środku?

Komentarz

• Zdecydowenia nasza liga wzbudza we mnie dużo większe emocje, niż kolejne już xxxxxxx Grand Derbi.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• To dopiero pierwszy mecz, więc nie grzejcie się tak. Za dwie kolejki Wam przejdzie.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• I ta liga wcale nie taka słaba, niechciany w Lubinie Sernas wali w Turcji bramę za bramką.

A zupełnie poważnie, sypie ostro w połowie Polski (nie wiem jak w Kielcach), oby jutro jakiś "odwołań" nie było.
                      Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                        Polecam dogadać się z kimś kto ma c+ i zalogować się na stronie c+ Jakość hd bez zadnych przycinek
                        Ale śmiga. W szoku jestem. Dzieki za info

Komentarz

• 30min do meczu
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomas Zobacz posta
                            Ale śmiga. W szoku jestem. Dzieki za info
                            HD? Od kiedy przed chwilą odpaliłem i do jakości hd dużo brakuje.
                            Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Ale nie da sie ukryc, ze jakos bardzo dobra i zero przycinki Dzieki za info rowniez.

Poza tym było napisane, ze jakosc przystosowana jest do szybkosci polaczenia.

Komentarz

• Jedyny minus to, że sobotnie mecze o 18 sa na c+ zwykłym, którego nie ma w ofercie przez neta.
                                Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

Pracuję...
                                X