Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pierwszy mecz i od razu Murawski
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ambitny plan na weekend - obejrzeć wszystko
      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Jakieś wielkopostne postanowienie? Ja musiałbym dostać dobrą kasę, aby aż tak się poświęcić.

Premierę jednak obejrzę

Komentarz

• Może jestem dziwny, ale mnie to naprawdę interesuje Chcę zobaczyć jak prezentuje się każdy zespół.
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• I już się człowiek wkurzać zaczyna

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
              Może jestem dziwny, ale mnie to naprawdę interesuje Chcę zobaczyć jak prezentuje się każdy zespół.
              Ee tam. Ja nie raz, nie dwa oglądałem wszystkie mecze kolejki, nawet takie hity jak Widzew-Bełchatów, czy Jaga z kimś tam. Może nie dla zachwycania się nieziemskim poziomem footballu, ale dla śmiechu - bo pośmiać się można, szczególnie gdy mecz w błocie lub na śniegu. Po prostu lubię to, osobiście wolę naszą kopaninę niż ą, ę brazilianę w wykonaniu Barcy.

Komentarz

• Ogląda ktoś mecz na weeb.tv? Od środy cały czas mi się zacina jak oglądam cokolwiek, dopiero jak HD wyłączę to jest ok. Też tak macie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Jakup Zobacz posta
                  Ogląda ktoś mecz na weeb.tv? Od środy cały czas mi się zacina jak oglądam cokolwiek, dopiero jak HD wyłączę to jest ok. Też tak macie?
                  Ja oglądam i mi nic na STD nie zacina, ale mam problemy z rozpoznaniem piłki.

Przydałoby się powalczyć o tego Pawłowskiego, w końcu jest do wzięcia za darmo.

Ale się skuteczność poprawiła, dwie akcje w meczu i dwie bramki.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                    Ja oglądam i mi nic na STD nie zacina, ale mam problemy z rozpoznaniem piłki.

Przydałoby się powalczyć o tego Pawłowskiego, w końcu jest do wzięcia za darmo.

Ale się skuteczność poprawiła, dwie akcje w meczu i dwie bramki.

No na STD też mi nie zacina, ale ja chcę w HD oglądać, w końcu za to płacę

Może być dziś niestety rewanż za te 0-4 w Szczecinie...

Komentarz

• Kurde a ja się meczę ogladając mecz na Polsat sport extra , wchodze na forum i dowiaduje się ze na C+ też ten mecz jest Murawski nie Murawski ale na Canalu lepiej doping słychać

Komentarz

• Jakup, to najpewniej wina za słabego kompa/grafiki. Ogladam na weeb.tv i na slabszym kompie rowniez zacinalo, na nowszym smiga elegancko

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                          Jakup, to najpewniej wina za słabego kompa/grafiki. Ogladam na weeb.tv i na slabszym kompie rowniez zacinalo, na nowszym smiga elegancko
                          Niemożliwe, laptopa mam dobrego, przez wiele miesięcy wszystko bardzo dobrze śmigało. Ale od środy zacina mi się transmisja w jakości HD...

Komentarz

• Mi na HD przycina czasami, bo mam tylko 2 mb, ale dzisiaj wszystko ładnie chodzi. W środę podczas LM nie mogłem się za to z serwerem połączyć.

Chyba się za dużo Premier League naoglądałem, bo wkurza mnie takie miękkie sędziowanie.

Komentarz

• Polecam dogadać się z kimś kto ma c+ i zalogować się na stronie c+ Jakość hd bez zadnych przycinek
                              Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• To powinien być karny i mecz nabrałby większego kolorytu.

Komentarz

Pracuję...
                                X