Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Turecki Eskiºehirspor rozwiązał kontrakt z Patrykiem Małeckim. Pomocnik był wypożyczony z Wisły Kraków do 30 czerwca 2013 roku.

Małecki miał problemy z przebiciem się do podstawowego składu. Zagrał tylko w pięciu ligowych spotkaniach i strzelił jednego gola.
    To sie Małecka nagrala na zachodzie
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jakby nie patrzeć, Turcję ciężko nazywać "Zachodem"
      Poległym chwała, wolność żywym!

Komentarz

• Jeszcze co do reform skoro są kluby, którym nie opłaca się organizowanie ligowych meczów tylko wolą płacić piłkarzom za nic nie robienie to chyba nie ma innego wyjścia jak pozbycie się ich z Ekstraklasy. Skoro w prawie 40 milionowym kraju nie ma 16 klubów, które miałyby po te minimum 5 tysięcy kibiców chodzących na stadion to niestety, ale trzeba okroić ligę. Wtedy telewizja też się nie doczepi, bo będzie ponosiła koszty tych 5 czy 6 meczów w kolejce, a nie 8.

A już wypowiedź pana Króla, że ta reforma jest pod Legię... no kur*a jak buc nie ma pieniędzy, ani na pensje, ani na organizowanie spotkań to za co on się bierze? Nie od dziś wiadomo, że w naszym kraju do piłki trzeba dokładać grube miliony, nie da się na niej zarobić. Na swój klub może pozwolić sobie garstka osób, do tego na klub, który nie ma kibiców, nie ma stadionu, a miasto ma go w dupie to już naprawdę trzeba być bogatym.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez yogi_wwa Zobacz posta
          Jakby nie patrzeć, Turcję ciężko nazywać "Zachodem"
          Zakładając kulistość Ziemi jak będziesz bardzo, bardzo długo "szedł" na zachód (i trochę na południe) to do Turcji dojdziesz
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
            Jeszcze co do reform skoro są kluby, którym nie opłaca się organizowanie ligowych meczów tylko wolą płacić piłkarzom za nic nie robienie to chyba nie ma innego wyjścia jak pozbycie się ich z Ekstraklasy. Skoro w prawie 40 milionowym kraju nie ma 16 klubów, które miałyby po te minimum 5 tysięcy kibiców chodzących na stadion to niestety, ale trzeba okroić ligę. Wtedy telewizja też się nie doczepi, bo będzie ponosiła koszty tych 5 czy 6 meczów w kolejce, a nie 8.

A już wypowiedź pana Króla, że ta reforma jest pod Legię... no kur*a jak buc nie ma pieniędzy, ani na pensje, ani na organizowanie spotkań to za co on się bierze? Nie od dziś wiadomo, że w naszym kraju do piłki trzeba dokładać grube miliony, nie da się na niej zarobić. Na swój klub może pozwolić sobie garstka osób, do tego na klub, który nie ma kibiców, nie ma stadionu, a miasto ma go w dupie to już naprawdę trzeba być bogatym.
            Bycie właścicielem dumy stolicy to cel sam w sobie, zaszczyt i splendor. Co on biedny może zrobić, że na mecz w 2 lidze koszykówki(czyli 3 klasie rozgrywkowej) przyszło tylu widzów co na ostatni mecz Wielkiej Polonii? Że bezmózgich dresów spod Warszawy, pracujących na kasie w Biedronce pojechało do Lizbony tylu co ślicznych fanatycznych przez cały sezon na wszystkie wyjazdy pojedzie? Tak krawiec kraje jak mu materiału staje.

Komentarz

• Nawiasem mówiąc - Król tam oświadczył, że jego klub nie spełnia wymogów licencyjnych i nie ma zamiaru organizować meczów jak pada śnieg i jest zimno (pomimo że reforma wcale nie zakłada większej ilości meczów zimą).

Droga Komisjo Licencyjna, do dzieła!

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                Bycie właścicielem dumy stolicy to cel sam w sobie, zaszczyt i splendor. Co on biedny może zrobić, że na mecz w 2 lidze koszykówki(czyli 3 klasie rozgrywkowej) przyszło tylu widzów co na ostatni mecz Wielkiej Polonii? Że bezmózgich dresów spod Warszawy, pracujących na kasie w Biedronce pojechało do Lizbony tylu co ślicznych fanatycznych przez cały sezon na wszystkie wyjazdy pojedzie? Tak krawiec kraje jak mu materiału staje.
                To nie wiesz jeszcze, że jakby im miasto stadion wybudowało, to na bank mieliby wyższą frekwencję niż kanalarze?
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                  Nawiasem mówiąc - Król tam oświadczył, że jego klub nie spełnia wymogów licencyjnych
                  A jaki to problem? W I lidze wymogi mniejsze, a i piłkarzy klasowych mniej potrzeba na bycie w czubie to i pensyjki chudsze się wliczają w wydatki

Komentarz

• KP jest bezsprzecznie za? Chcą dodatkowych 10 meczyków podwyższonego ryzyka z frekwencją, daj Bóg, 12tysięczną organizować??
                    podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                      To sie Małecka nagrala na zachodzie
                      Patryk Małecki bardzo nie chciał wyjeżdżać a jak już wyjechał to bardzo chciał wrócić.
                      Więc to, że nie pograł to kwestia psychiki. A może i z góry założonego planu.
                      ( Tak wiem, że to nieprofesjonalne )
                      Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
                        Patryk Małecki bardzo nie chciał wyjeżdżać a jak już wyjechał to bardzo chciał wrócić.
                        Więc to, że nie pograł to kwestia psychiki. A może i z góry założonego planu.
                        ( Tak wiem, że to nieprofesjonalne )
                        No, ale on sam przyznaje, ze chciał odejsc

Zamieszczone przez Patryk Małecki
                        Zdaje Pan sobie sprawę z tego, że ludzie będą różnie odnosić się do Pańskiego powrotu? Pewnie nie zabraknie takich, którzy będą czekać aż znów wytnie Pan jakiś numer.
                        Wiadomo jak wyglądała moja sytuacja przed wyjazdem do Turcji. Sam chciałem wtedy odejść, bo doskonale zdawałem sobie sprawę z tego, że wielu ludzi miało mnie serdecznie dosyć.
                        zrodło: http://ekstraklasa.net/malecki-wraca...22dd9916000000
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          No, ale on sam przyznaje, ze chciał odejsc

zrodło: http://ekstraklasa.net/malecki-wraca...22dd9916000000
                          To wypowiedź na potrzeby wywiadu. Trudno mówić " ja nie chciałem, tylko ktoś za mnie postanowił".

Osobiście mogę zapewnić, że bardzo nie chciał odchodzić.
                          Nie mam powodów aby twierdzić, iż Patryk mijał się z prawdą w prywatnych rozmowach. I to z wieloma Wiślakami.
                          Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Pewnie jest tak jak piszesz, chociaż z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić żeby w prywatnych rozmowach z Wiślakami mówił "Mam was dość, chcę odejść".
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Prawda zapewne leży pośrodku, nie ma sensu raczej rozkminiać. Na wiosnę wzmocniona Wisła Małeckim może akurat się nam "przydać", im więcej będzie urywać punktów reszcie, tym lepiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                                Prawda zapewne leży pośrodku, nie ma sensu raczej rozkminiać. Na wiosnę wzmocniona Wisła Małeckim może akurat się nam "przydać", im więcej będzie urywać punktów reszcie, tym lepiej.
                                Ja bym do tego akurat tak nie podchodził, bo my na wiosnę gramy z nimi w Krakowie, gdzie na jesieni, chyba z wyjątkiem Śląska to każdy nasz najgroźniejszy rywal, lał ich jak leci. Także lepiej aby oni zostali na swoim ogórkowym poziomie.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X