Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Największy twardziel - Cezary Wilk

Jakie pokolenie, takie wzory.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      Największy twardziel - Cezary Wilk

dowcipni ci nasi ligowcy
      Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Kretyni. Niech sobie mózgi zrewolucjonizują najpierw.
        Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

• Grajki mało graja uważam, a też drużyn z 1 ligi nie ma co brać, bo po prostu nie ma kogo...
          Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Rozpoczęcie rundy wiosennej 15 lutego - już sobie wyobrażam co to będzie za kolejka Średnio pewnie co drugi sezon będą ją musieli przekładać na później (ewentualnie da się rozegrać ze trzy cztery mecze), a przy ostrzejszej zimie być może i cały luty nie będzie się nadawał do gry. Tak jak jest w tym roku to już moim zdaniem jest max ile da się wycisnąć z lutego, a i tak dopiero za niecałe trzy miesiące przekonamy się czy coś z tej kolejki będzie. Te granie do 15 grudnia też takie trochę może być loteryjne. Kolejka w ten weekend jak tak patrzę za okno to może i by sie odbyła w całości, zastanawiam się tylko po co. Myślę, że i na jesieni i na wiosnę dałoby się wcisnąć te dwie kolejki w jakieś środy i nie byłoby tej zimowej loterii. Nasze kluby na wiosnę w pucharach to zagrają raz na ruski rok więc nie ma co się spinać, że jedna kolejka w lutym więcej ich tam jakoś przygotuje specjalnie do meczu pucharowego.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ponoc sąd ogłosil upadłosc Widzewa Łódź
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                Ponoc sąd ogłosil upadłosc Widzewa Łódź
                I co w tym śmiesznego? Mogę ich nienawidzić, ale to nie jest powód do radości z tego powodu, że są zarządzani tak jak są.

Komentarz

• Przyjrzyj się dokładnie „buźce nevermind’a” – zaczął się śmiać, ale po chwili się zreflektował, że nie powinien i przestał
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez emgie Zobacz posta
                    I co w tym śmiesznego? Mogę ich nienawidzić, ale to nie jest powód do radości z tego powodu, że są zarządzani tak jak są.
                    Jest takie mądre powiedzenie:

"Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i tak samo miał."

Nawiazujac do niego i patrzac na ich podjarke ciezką sytuacją ŁKSu i rysujaca sie w ich głowach perspektywa braku jakiegokolwiek sensowanego rywala w Łodzi(wszak ŁKS w kazdej chwili moze przestac istnieć w takim znaczeniu w jakim istnieje teraz) nic lepszego ich nie moze w tym momencie spotkać.

A i przy okazji Rybickiego mozna byloby za frajer wziać do Legii

Aczkolwiek pewnie znów sie wywiną spod topora tak jak wtedy kiedy mieli leciec do 3 ligi
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez emgie Zobacz posta
                      jak dla mnie to też nie jest powód do smutku.

Postanowienie jest z 4 grudnia, ukazało się w dzisiejszym MSiG.

Komentarz

• Dosyć zaskakująca informacja, myślałem, że po raz kolejny uda im się wywinąć z długów. Ale jak widać, nie zawsze można liczyć na szczęście. Także Jóźwiak teraz masz pole do popisu, z Łodzi wyciągnij Bartkowskiego i Stępińskiego. Ewentualnie możesz się też zastanowić nad Okachim, bo był jednym z mocniejszych punktów tej drużyny. Za Gola będzie idealny.

Komentarz

• No ale przecież w tej upadłości to chyba chodzi o kolejne odroczenie spłacenia wierzycieli. Teraz zbierze się jakaś komisja czy komisarz i będzie szukać środki dla tych komu są winni. Poza tym, z tego co rozumiem i wiem to Widzew w dalszym ciągu będzie grał w ekstraklasie. Jak się mylę to może ktoś mnie poprawi.

e:
                          Aż sobie doczytałem. To nie jest żadna upadłość (a może formalnie jest nie znam się) tylko jakieś postępowanie układowe czyli jak to w Polsce kolejne robienie kogoś w *****.
                          Dzięki temu Widzewowi komornik nie będzie mógł wejść na konto a po dogadaniu się z wierzycielami nie będzie becelował odsetek tylko powoli zmniejszał dług. Norma. A w razie czego jak by upadł faktycznie, to przecież zakładamy stowarzyszonko czy coś, prawda panie Boniek?
                          Ostatnio edytowany przez iniemamniejusz; 12486.
                          brak podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                            Dosyć zaskakująca informacja, myślałem, że po raz kolejny uda im się wywinąć z długów. Ale jak widać, nie zawsze można liczyć na szczęście. Także Jóźwiak teraz masz pole do popisu, z Łodzi wyciągnij Bartkowskiego i Stępińskiego. Ewentualnie możesz się też zastanowić nad Okachim, bo był jednym z mocniejszych punktów tej drużyny. Za Gola będzie idealny.
                            Mario jak zwykle w temacie transferów najmądrzejszy.
                            Ile razy Ci jeszcze można napisać, że Stępiński gdyby chciał to by w Legii był ale nie chce.
                            Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Ja tam nikomu nie życzę, nawet najgorszemu wrogowi, upadłości, zjebanych właścicieli, startu od okręgówki czy 4 ligi. Nie ma nic gorszego niż uczucie bezsilności, gdy widzisz, że klub umiera (albo jest zarzynany przez jebanego prezesa) jak trybuny się wyludniają, stadion się rozpada, miasto ma Cie generalnie w dupie, dzieciaki mają już inne hobby niż łażenie na stadion a Tobie zostaję jazda po wioskach w 4 i 3 lidze. Ile naprawdę zasłużonych klubów z porządnymi kibicami siedzi do dziś w gównie przez złe zarządzanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                                e:
                                To nie jest żadna upadłość (a może formalnie jest nie znam się) tylko jakieś postępowanie układowe czyli jak to w Polsce kolejne robienie kogoś w *****.
                                Dzięki temu Widzewowi komornik nie będzie mógł wejść na konto a po dogadaniu się z wierzycielami nie będzie becelował odsetek tylko powoli zmniejszał dług. Norma.
                                Formalnie jest. Ale nie jest to upadłość likwidacyjna, a z możliwością zawarcia układu z wierzycielami. Gdyby była ta druga to prędzej czy później by było po RTS. Poza tym wtedy istniała by możliwość zawieszenia albo pozbawienia ich licencji przez PZPN. Teraz teoretycznie też istnieje, ale tylko w teorii. Z tego co gdzieś tam przeczytałem, to dostali gwarancję, że będą mogli grać w ekstraklasie mimo ogłoszenia tej upadłości. A więc to z góry zaplanowane działanie mające na celu pewnie: a) pewną restrukturyzację spółki i jej zobowiązań ; b) (co pewnie dla Cacka ważniejsze) uzyskanie postanowienia sądu odnoszącego się też do odsetek, a właściwie pewnie ich nienaliczania w czasie trwania postępowania. Czyli de facto to o czym napisałeś pod koniec swojego posta.
                                Ostatnio edytowany przez padre; 35090.

Komentarz

Pracuję...
                                X