Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez abcxyz Zobacz posta
    Można z nich szydzić bo grają piach niemiłosierny, ale jak dłużej nad tym pomyleć to jest to przykre. Nie sam fakt, że Wisła gra słabo,a to, że z klubu który jak na Polskie warunki był całkiem niezły zrobiono takie coś. Drużynę która gra ogony. Pokazuje to tylko dobitnie jacy ludzie zajmują się polską piłką i ile potrafią zjebać. Na rękę to wszystko chyba kibolom Wisły bo przynajmniej jakieś pazie i kibice sukcesu nie pojawią się na Reymonta, gdyż sa przyzwyczajeni do innych wyników

Tak tylko w ramach informacji właśnie kibole nie chodzą na mecze w Krakowie
    MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
      Powiedział kibic Legii
      Akurat my samymi wychowankami byśmy byli w środku tabeli na 100%

Komentarz

• Zamieszczone przez Kocur Zobacz posta
        Tak tylko w ramach informacji właśnie kibole nie chodzą na mecze w Krakowie
        Wiem, dlatego własnie to podkreślam, ze idealnie im się to zgrało w czasie. Oni protestują, a pazie nie przyjdą na taką Wisłę więc zarząd nieobecność złych kiboli zaboli mocno bo pieniążki by się przydały

Komentarz

• Czy tylko ja mam wrażenie oglądając mecz Korony z Lechem, że tutaj oni znowu te 1-0 wymęczą?
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
            Czy tylko ja mam wrażenie oglądając mecz Korony z Lechem, że tutaj oni znowu te 1-0 wymęczą?
            Ja widze ze Bereszynski ma zadatki na zajebistego grajka a Linetty nie wyglada az tak zle. Do tego Lech gra pilka, ma posiadanie i... nic wiecej. Wielkiej roznicy w klasie obu zespolow nie widze. Mecz slaby ale zawsze mozna zwalic na pogode.
            http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• ‎"Pismo powiada... Anioł przybędzie, kres tego co złe nadejdzie.
              Na wieki zostanie tylko to, co święte"

Komentarz

• Ten mecz pokazuje tylko bezsens grania u nas w grudniu czy w lutym. -13 stopni, prószący śnieg i boisko jak tarka do warzyw. A w lecie 1,5 miesiąca wolnego...
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                  Ten mecz pokazuje tylko bezsens grania u nas w grudniu czy w lutym. -13 stopni, prószący śnieg i boisko jak tarka do warzyw. A w lecie 1,5 miesiąca wolnego...
                  a nie z 2,5 ?

kończą w połowie maja zaczynają z początkiem sierpnia

Komentarz

• No to wygląda na to, że z gigantycznej przewagi nad resztą stawki za moment będzie 4 pkt nad Lechem (pewno te 1:0 dowiozą), 5 nad Zabrzem a jeszcze jutro Czarni grają.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Czyli co, zamiast przerwy zimowej trwającej teraz około 2.5 miesiąca powinni mieć 3 czy 3.5, latają od Cypru po Turcję "budując formę"? Bez przesady, za te pieniądze i tak wolnego zbyt wiele. Łącznie około 5 miesięcy bez ligi. Planowana jest reforma ligi, ale w tym temacie granie 40-paru spotkań w sezonie też zostało skrytykowane. Ciężko o złoty środek w takim klimacie. Nic nikomu się nie stanie jeśli zagrają 2-3 kolejki w śniegu i mrozie.
                      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                        Czyli co, zamiast przerwy zimowej trwającej teraz około 2.5 miesiąca powinni mieć 3 czy 3.5, latają od Cypru po Turcję "budując formę"? Bez przesady, za te pieniądze i tak wolnego zbyt wiele. Łącznie około 5 miesięcy bez ligi. Planowana jest reforma ligi, ale w tym temacie granie 40-paru spotkań w sezonie też zostało skrytykowane. Ciężko o złoty środek w takim klimacie. Nic nikomu się nie stanie jeśli zagrają 2-3 kolejki w śniegu i mrozie.
                        ja jestem za system wiosna -jesień

gralibyśmy od marca do grudnia

nie byłoby przynajmniej płaczu, że Polskie drużyny są nieprzygotowane do pucharów

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                          No to wygląda na to, że z gigantycznej przewagi nad resztą stawki za moment będzie 4 pkt nad Lechem (pewno te 1:0 dowiozą), 5 nad Zabrzem a jeszcze jutro Czarni grają.
                          Faktycznie będzie słabiej niż mogłoby być, ale z drugiej strony powiedz czy przed rundą nie wziąłbyś takiej przewagi w ciemno? Ja jak usłyszałem, że wraca Urban, a jedynym transferem jest Saganowski to nie wróżyłem im nic dobrego. A jednak po jesieni muszę uderzyć się w pierś.
                          -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                          -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                            ja jestem za system wiosna -jesień

gralibyśmy od marca do grudnia

nie byłoby przynajmniej płaczu, że Polskie drużyny są nieprzygotowane do pucharów
                            A widzisz ruscy grali takim systemem i uważali, że przez to ich drużyny nie prezentują się najlepiej w europejskich pucharach. Dlatego też przestawili się na europejski system, czyli jesień - wiosna. I w Polsce w tym temacie nic nie powinni ruszać.

Podobnie ma się rzecz z grupami. Na co to komu? Kiedyś było i sami piłkarze krytykowali. Lepiej niech ogarną cały ten syf w PZPN, a później niech myślą nad rozszerzeniem ligi do 18 zespołów. To jest jedyne sensowne wyjście.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                              A widzisz ruscy grali takim systemem i uważali, że przez to ich drużyny nie prezentują się najlepiej w europejskich pucharach. Dlatego też przestawili się na europejski system, czyli jesień - wiosna. I w Polsce w tym temacie nic nie powinni ruszać.
                              Tylko, że Ruskom to chodziło o rundę wiosenną, a nam to raczej nie grozi
                              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Wierzycie w to, że Canal +, który wykłada kasę na transmisje ekstraklasy i decyduje kto ma jak i kiedy grać, który w ostatnich latach przesunął start ekstraklasy z końca lipca ( najwcześniej w ostatnich latach liga zaczynała się w 24-26 lipca 2005 roku ) na drugą połowę sierpnia ( jak choćby w tym roku 18-19) bo w wakacje spadała im drastycznie oglądalność. Zgodzi się by 2/3 , 1/2 czy 4/7 ( nie ważne ile, ważne, że większość ligi) było rozgrywane latem?

Jakiś czas temu mówił o tym Smokowski, że robienie transmisji w lato zupełnie im się nie kalkuluje . Chcę to zobaczyć jak się na to zgodzą i czym ich Boniek przekona

Komentarz

Pracuję...
                                X