Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Akurat wygrana 3-0 to rzadko jest przypadek. Po prostu słaby Śląsk był lepszy od tragicznej Pogoni.
    Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

Komentarz

• lepszy, tak. Ale nie we fragmencie kiedy wpadł gol i drugi. Nie ma szczęścia do własnego boiska Pogoń, kiedy wygrywała to rywale nie mieli nic do powiedzenia, a w pozostałych, jak dla mnie na styk meczach ledwie jeden punkt. No może z Legią byli słabsi, ale to też kwestia pecha.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adqs Zobacz posta
        Nie ma szczęścia do własnego boiska Pogoń
        Akurat ze Śląskiem, przy stałych fragmentach wystarczyło postawić obrońców przy słupkach. Raczej głupota, a nie brak szczęścia.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          No to można rozpocząć konkurs pt. "Jak Ljuboja przekonywał Traore".
          Czy przekonywał do przejścia do Legii? A może po prostu znalazł kogoś z kim może porozmawiać po francusku? Gdybanie. Traore prędzej z Polski wyjedzie, bo jego gra przyciąga uwagę już nie tylko wschodnich klubów. Mówi się, że Freiburg może się skusić na dwójkę murzynów z polskiej Ekstraklasy. Ale to są wszystko domysły dziennikarzy.

Komentarz

• Czy przekonywał do przejścia do Legii? A może po prostu znalazł kogoś z kim może porozmawiać po francusku? Gdybanie. Traore prędzej z Polski wyjedzie, bo jego gra przyciąga uwagę już nie tylko wschodnich klubów. Mówi się, że Freiburg może się skusić na dwójkę murzynów z polskiej Ekstraklasy. Ale to są wszystko domysły dziennikarzy.
            Jak by nie było, na naszą ligę duet Traore-Ljuboja to byłby niezły cios. Na tę chwilę w naszej lidze są oni dwaj, a potem długo, długo nic.

Btw., który to jest drugi murzyn?

Zamieszczone przez kamil3091
            Zapewne Nakoulma.
            W rzeczy samej:

http://gornikzabrze.pl/aktualnosci/m...laska-nakoulmy
            Ostatnio edytowany przez Sgt.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zapewne Nakoulma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                Jak by nie było, na naszą ligę duet Traore-Ljuboja to byłby niezły cios. Na tę chwilę w naszej lidze są oni dwaj, a potem długo, długo nic.
                Wiedzą to wszyscy, którzy choć trochę interesują się polską piłką. Jednak tutaj działa już siła wyższa, czyli możliwości zatrudnienia Traore. A te z każdym kolejnym meczem w wykonaniu tego zawodnika spadają, bo prezentuje się bardzo dobrze. A taka gra przyciąga uwagę potencjalnych zainteresowanych.

Komentarz

• Jak na razie mecz Ruchu z Lechią to po prostu tragedia, ale cóż...

Mam inne pytanie, nie wie ktoś gdzie mogę obejrzeć powtórkę albo nawet fragment programu "laboratorium" z Canal +, roli głównej z Małkowskim i ze Szmalem. Odcinek z tego wtorku, na youtube nie ma albo źle szukam.
                  "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                  Wiedźmin

Komentarz

• Lech jak zwykle ***** gra, a strzela i pewnie wygrywa.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Playboy spokojnie. Limit farta wyczerpią jesienią.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Limit farta wyczerpią jesienią.
                        Może na wiosnę już farta nie będą potrzebować, bo będą ogrywać wszystkich na luzie .
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Najwazniejsze, ze łódzka biedota dostaje po gebie
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Ale serio, żenadę grają a wywiozą z Łodzi 3 pkt. kvrwa !
                            SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Kto ich tam wie. Dużo przypadkowych punktów zdobyli, a grają co by nie mówić bardzo przeciętnie.

Komentarz

• Ja jakoś nie jestem zwolennikiem teorii o limicie farta, który wychodzi na zero. Po prostu trzeba wygrywać i nie oglądać się na resztę.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X