Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    I całe szczęście. Już sam pomysł zastępowania Sagana kimś takim...
    Kim? Teraz każdy grajek to najemnik więc nie ma co roztrząsać.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Chłop jest jednym z nielicznych piłkarz w lidze, którzy potrafią się przepchnąć, nie przewracają się z byle powodu, a do tego nie pękają psychicznie i są w stanie w kluczowym meczu strzelić gola (z nami). A jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że nasz atak bez Sagana nie istniał w meczu z Wisłą, nie było żadnego pomysłu, żadnych wrzutek, żadnej kombinacyjnej gry. Ljuboja schodził na bok i w środku była pustka.

Nie wiem o co Ci chodzi Nazgul
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Nie wiem o co Ci chodzi Nazgul
        Chodzi mi o to że moim zdaniem Dwaliszwili jest za słaby i tyle. Nic nie wnosi iMO do gry KSP.
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Mam takie same zdanie co do Gruzina, który nie tylko moim zdaniem gra bardzo przeciętnie i tak jak kilka miesięcy temu nie widziałem go w Legii, tak nie widzę go w Legii dalej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            Ja osobiście preferowałbym Milika na szpicy. Ale to kolejne s-f.
            Spokojnie niech rozegra kilka takich spotkan, strzeli kilka takich bramek.
            "Milik na Anglie", troche wody na rozgrzane baniaki, tam graja lepsi zawodnicy niz Nathery czy Petery Bućki.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
              Spokojnie niech rozegra kilka takich spotkan, strzeli kilka takich bramek.
              "Milik na Anglie", troche wody na rozgrzane baniaki, tam graja lepsi zawodnicy niz Nathery czy Petery Bućki.
              Z jednej strony tak, z drugiej zaś i tak w konfrontacji z Anglia nie mają szans więc co szkodzi rzucić chłopaka na głęboka wodę i zrobić mu test?

Gwiazdorzy już pokazali klasę na Euro. Starczy.

Ech, że Wolak ma kontuzję
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Wklejam tak na poprawę humoru
                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Polecam obejrzeć powtórkę Ligi + Extra, naprawdę dobry odcinek był, gośćmi byli chłopaki z Pogoni Edi i Radzio, sporo śmiechu
                  "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                  Wiedźmin

Komentarz

• Ekstraklasa SA opublikowała godzinowe terminy 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, która zostanie rozegrana w dniach 16-19 listopada.

12. kolejka:

16 listopada (piątek):
                    Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów, godz. 18:00, Canal+ Sport HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD.
                    Lechia Gdańsk - Widzew Łódź, godz. 20:45, Canal+ Sport HD.

17 listopada (sobota):
                    Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 13:30, Canal+ Sport HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD.
                    Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, godz. 15:45, Canal+ Sport HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD.
                    Polonia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 18:00, Canal+ HD.

18 listopada (niedziela):
                    Lech Poznań - Legia Warszawa, godz. 14:30, TVP1, Canal+ Sport HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD.
                    Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 17:00, Canal+ Sport HD.

19 listopada (poniedziałek):
                    Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, godz. 18:30, Canal+ Sport HD, Eurosport2.

Ponadto poinformowano, że zmianie uległy też terminy dwóch meczów 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Mecz Ruchu Chorzów z Lechią Gdańsk odbędzie się 9 listopada o godzinie 18:00, a spotkanie Podbeskidzia Bielsko-Biała z Polonią Warszawa zostanie rozegrane 11 listopada o 14:30.
                    Pogoń znowu w poniedziałek.

Komentarz

• *****, kto wymyślił godziny rozgrywania meczy w Ekstraklasie? Jak można dawać mecz w sobotę o 13.30 czy w niedzielę o 14.30. Poroniony pomysł. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ustalili takie godziny, żeby polskie mecze nie kolidowały z tymi hiszpańskimi.

Komentarz

*****, kto wymyślił godziny rozgrywania meczy w Ekstraklasie? Jak można dawać mecz w sobotę o 13.30 czy w niedzielę o 14.30. Poroniony pomysł. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że ustalili takie godziny, żeby polskie mecze nie kolidowały z tymi hiszpańskimi.
                        To sie chłopie wczas obudziłeś.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                          To sie chłopie wczas obudziłeś.
                          Nie wczas, bo tak już grają drugi sezon. Ale dla mnie to istna paranoja, którą trzeba piętnować.

Komentarz

• Ireneusz Jeleń już dzisiaj może zostać nowym zawodnikiem Podbeskidzia. Bardzo zaskakująca wiadomość, ciekawe czy okaże się prawdziwa.

Komentarz

• Kolejny kaleczniak w naszej lidze...

Coś czuję, że jak się teraz połamie to na amen.

Komentarz

Nie wczas, bo tak już grają drugi sezon. Ale dla mnie to istna paranoja, którą trzeba piętnować.
                                To sobie piętnuj, graja tak w Anglii, Hiszpanii i pewnie w innych miejscach Europy. Idealnie by było, aby mecze kolejki rozgrywane były w godzinach wieczornych, tak samo jak poniedziałkowe.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X