Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Czym różni się pisanie takich rzeczy od urbanowego "To będzie trudny mecz"?
    Zapewne niczym tylko inna forma, ale to będzie trudny mecz jak i wszystkie pozostałe w tym sezonie
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Komentarz

• Wisła przyjeła dymisje Probierza.

Ciekaw jestem kto ich poprowadzi... Smuda? Ponoc na Karuzeli padaja nazwiska Białasa, Majewskiego lub Pasieki.
      Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Majewski
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Majewski
          Nie życz drugiemu co tobie nie miłe.

Mam nadzieję, że będzie Smuda

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            Wisła przyjeła dymisje Probierza.

Ciekaw jestem kto ich poprowadzi... Smuda? Ponoc na Karuzeli padaja nazwiska Białasa, Majewskiego lub Pasieki.

Cupiał zwija żagle.
            Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Michniewicz gdzieś trenuje? a Stawowy? Wisłę na smudę nie stać.

Komentarz

• Stawowy po drugiej stronie błoń. Każdy inny wybór niż Smuda lub opcja oszczędnościowa czyli jakiś asystent-figurant w stylu Kulawika będzie sensacją.

No, może jeszcze Orest swojej Wiśle nie odmówi.
                Ostatnio edytowany przez Slyboots; 9286.
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                  Stawowy po drugiej stronie błoń. Każdy inny wybór niż Smuda lub opcja oszczędnościowa czyli jakiś asystent-figurant w stylu Kulawika będzie sensacją.
                  Pewnie sobie przypomna, ze po Maskancie "Kazio" Moskal sobie dobrze radzil (a przynajmiej niegorzej)
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Kogo to interesuje, dla mnie moze ich prowadzić nawet Burneika.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Niech biorą dobrego i sprawdzonego w boju Marka Motyke!
                      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Nie życz drugiemu co tobie nie miłe.

Mam nadzieję, że będzie Smuda
                        Ktokolwiek. Probierz bardzo dobry treneiro, jak on nie dał rady to wątpię, aby dał ktoś inny. Wisła nie powinna byłą przyjmować jego dymisji - lepiej nie będzie.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez weszlo
                          Nie jest tajemnicą, że paru piłkarzy od jakiegoś czasu szykowało mały zamach stanu. Rozmawiali o tym między sobą, opowiadali w prywatnych rozmowach, bo ewidentnie im przeszkadzało, że – cytuję – nie czują zaufania trenera i nie ma między nimi chemii. Zapytałem nawet ostatnio jednego z podstawowych zawodników, czy grają przeciwko Probierzowi i… delikatnie mnie zamurowało. – Tak, gramy.
                          - I nie czujecie, że podcinacie gałąź, na której siedzicie?
                          - Nie. Czasem tak trzeba.
                          W piątek Wisła z nowym trenerem "przypomni" sobie jak się gra w piłkę a winą naszej porażki będzie kibolski bojkot i brak dopingu!
                          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Tam żaden trener nie pomoże nawet i Guardiola. Piłkarze z epoki Masakanta to i co Probierz mógł zrobić, jak się kopacze buntują i nie chcą grać to wiadomo, że wyleci trener a nie oni. Dla nich ważne aby się kapusta na koniec miesiąca zgadzała na koncie.
                            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                            Wiedźmin

Komentarz

• W Gdańsku gramy w niedzielę 4 listopada o 14.30.

Komentarz

• i mecz będzie w TVP 1

Komentarz

Pracuję...
                                X