Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• We Wrocławiu myślą ,że są liderem
    Jedna jest siła w tym mieście ...LEGIA to potęga - a wy kim jesteście ?

Komentarz

• A mógł grać w Legii...

Komentarz

• Brawo Lechia w końcu ktoś pojechał po pyrkach, grają tak słabo, że mnie szlak trafia, a punktuja co kolejke.... az do dzisiaj
        Górnik bedzie wysoko, nawet jestem skłonny powiedzieć, że są wstanie powalczyć o europejskie puchary
        LEGIA TO MY
        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• No i po 6 kolejkach tylko my i Górnik jesteśmy bez porażki... Jak jutro Piast ogra Wisłę wskoczy na 3 miejsce hehe nasza rodzima liga z sezonu na sezon coraz bardziej pokręcona się robi..
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
            Brawo Lechia w końcu ktoś pojechał po pyrkach, grają tak słabo, że mnie szlak trafia, a punktuja co kolejke.... az do dzisiaj
            Górnik bedzie wysoko, nawet jestem skłonny powiedzieć, że są wstanie powalczyć o europejskie puchary
            A Widzew się będzie bić o LM
            Ale mnie zawsze śmieszą takie stwierdzenia po 5-6 kolejkach
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
              W czym Nowak jest gorszy od Fornalika?
              Nie wiem czy jest gorszy czy lepszy. Przede wszystkim klub i kadra to dwie zupełnie odmienne sprawy, dobry trener klubowy nie zawsze sprawdzi się w reprezentacji i odwrotnie. Co do Nowaka, moim zdaniem jego dotychczasowe wyniki najzwyczajniej nie predysponowały go do funkcji selekcjonera. Może kiedyś, kto wie. Choć gdyby poszedł do Bełchatowa to byłbym zdziwiony, wtedy musi być mega zdesperowany żeby wskoczyć na karuzelę. Spodziewałbym się prędzej jakiejś Jagiellonii albo Lechii.

Tylko niestety realia są takie, że jeśli w następnym klubie (klubach) mu się powiedzie (zwłaszcza zagranicą), to będzie miał wtedy zbyt mocną pozycję na rynku żeby myśleć o przejęciu kadry PZPN. Obecnie ma za słabą - i koło się zamyka. Do Waldka też zresztą nie jestem przekonany. Obawiam się, że żeby mieć odwagę poradzić sobie z hołubionymi przez media gwiazdkami Dortmundu i odstrzelić Francuzów i Niemców, trzeba typa z zupełnie innym charakterem.

Zresztą nie widzę szans w najbliższym czasie, aby reprezentację przejął gość świeżo po jakimś znaczącym sukcesie. Fornalik fajnie poukładał Ruch, no ale...przegrał co tylko mógł. Ligę przegrał frajerskim remisem z Podbeskidziem, a w Pucharze dostał straszne bęcki od tragicznie grającej co tydzień w Ekstraklasie Legii.
              "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                Ale przecież, gdyby to stwierdził po 28 kolejkach, to wielkiej Ameryki by nie odkrył. Zresztą tak na dobrą sprawę, to jest to całkiem realne. Od powrotu do e-klasy, Górnik plasuje się w górnej części tabeli, jako jeden z nielicznych drużyn w tej lidze ma od 3 lat tego samego trenera, który widać, że coś stworzył, więc czemu nie? Przecież w tej buraczanej lidze nie trzeba grać tiki-taki, żeby zająć na koniec sezonu 4 miejsce. Czy nawet trzecie. Już nie takim drwalom jak Górnik się takie rzeczy udawały

Komentarz

• Nieźle Leszki klatkę nabili w Gdańsku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                    pożyjemy zobaczymy, co do Widzewa to polecą na pysk szybciej niż niektórzy przewidują.KSG w przeciwnienstwie do Widzewa ma gra od początku bardzo fajny futbol
                    LEGIA TO MY
                    Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Po tych kilku kolejkach zapowiada się, że przyszły mistrz, znowu będzie mega ch*uj*owy, a i nie jest wykluczone ze do tego egzotyczny (coś jak Lubin albo czarni w 2000r.). Nasza liga się stacza coraz bardziej...
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Pareiko

oby do piątku utrzymał formę

Komentarz

• Oby Pareiko utrzymał formę do piątku.Przy lepszym dniu Ludojada i Sagana może być trójeczka.Wisła tak słaba,że nic tylko ją lać.Oby dowieźli do końca
                          ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
                            Wisła tak słaba,że nic tylko ją lać.
                            Taaa a my to kurva wymiatamy, ze ho ho

PS: Jak to Piast utrzyma to wskoczy na 3 miejsce Co za liga, lideruje biedny jak rumun Widzewek, a na 3 miejscu Piast...
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                              Taaa a my to ***** wymiatami
                              Nie mówię,że my gramy jakąś super piłkę,powiem nawet że słabo ale i tak w porównaniu do Wisły to jest kosmos.Póki co o wynik meczu w piątek się nie martwię,oby tylko drewno Kosecki nie zagrał i będzie dobrze
                              ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• a zaraz za nią ksp która gra bez okresu przygotowawczego.

Komentarz

Pracuję...
                                X