Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Słaby i niestety frajerski mecz w wykonaniu Pogoni z Jagiellonią, nie utrzymać prowadzenia z takimi parówami, kiedy jeszcze tydzień temu w Poznaniu przez pierwszą połowę nie dawało się nawet lechitom dojścia do piłki, to moim zdaniem żenada.

  Komentarz


  • Piotr Nowak jest jednym z kandydatów do objęcia stanowiska GKS Bełchatów, trudno powiedzieć czy tak się stanie, czy to tylko plotki, mam jednak pytanko co myślicie o tym trenerze, bo coś pamiętam, że kiedyś była szeroka dyskusja o jego kandydaturze, czy to w Legii, czy w Reprezentacji i dużo było głosów na "tak". Można poprosić o opinie, dlaczego on jest taki 'dobry'? Bądź link do tej dyskusji?

   Komentarz


   • Jest "dobry", bo jeszcze nie miał szansy pokazania swoich umiejętności w naszym bagienku.

    A Pogoń zasłużenie tego meczu nie wygrała, bo była od Jagi gorsza. Djousse szybka kontuzja, Traore wstrząśnienie mózgu, a jak wszedł ten Zwoliński to Pogoń w "10" przez resztę meczu grała. Do tego strasznie słabo Edi.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

    Komentarz


    • Byłbym w ciężkim szoku, gdyby poszedł do Bełchatowa. Bo to by oznaczało, że facet jest kompletnie spalony w Stanach i pewnie jeszcze ma długi. A wszystkie te opowieści, że w USA ma wielką markę i dodatkowo duże umiejętności to bujda na resorach.

     Bo jak inaczej sobie wytłumaczyć, że taki powszechnie ceniony i utalentowany trener, kandydat na selekcjonera nie bierze jakiegoś Columbus czy Kansas czy chociaż nie czeka na wolną posadę w Krakowie/Poznaniu/Warszawie i leci to ostatniej drużyny w tabeli z frekwencją na poziomie 2000 widzów?
     "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

     Komentarz


     • Kelemen

      Komentarz


      • Nowaka pogoniono z Filadelfii, gdzie miał beznadziejne wyniki. Dlatego entuzjazm niektórych dla jego kandydatury na selekcjonera był dla mnie co najmniej dziwny. Po prostu było to na zasadzie, że wszystko co nie wywodzi się z polskiej myśli szkoleniowej jest super. A przykład Leosia czy pięknego Roberta pokazał, że niekoniecznie.
       "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

       Komentarz


       • Prezes to prezes
        Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

        Komentarz


        • Komentarz


         • Śląsk widać idzie na mistrza

          Komentarz


          • 4:1

           Komentarz


           • Nie dziwi mnie wynik w Zabrzu.Górnik u siebie jest bardzo groźny i nie zdziwię się jak będzie golił u siebie kogo popadnie.Tym bardziej szkoda,że nie dowieźliśmy zwycięstwa ale jak widać remis też może okazać się cenny
            ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
             Nowaka pogoniono z Filadelfii, gdzie miał beznadziejne wyniki. Dlatego entuzjazm niektórych dla jego kandydatury na selekcjonera był dla mnie co najmniej dziwny.
             W czym Nowak jest gorszy od Fornalika?

             Po prostu było to na zasadzie, że wszystko co nie wywodzi się z polskiej myśli szkoleniowej jest super. A przykład Leosia czy pięknego Roberta pokazał, że niekoniecznie.
             Nie wszystko ale z trenerami przychodzącymi do polskiej ligi jest jak z piłkarzami. Głównie jest to trzeci sort pomarańczy, których nikt nigdzie nie docenił. Boss, Leo czy Maaskant to tego idealne przykłady

             Komentarz


             • Zamieszczone przez e(L) Pichichi Zobacz posta
              Nie dziwi mnie wynik w Zabrzu.Górnik u siebie jest bardzo groźny i nie zdziwię się jak będzie golił u siebie kogo popadnie.Tym bardziej szkoda,że nie dowieźliśmy zwycięstwa ale jak widać remis też może okazać się cenny
              Mnie też, ale dla wielu nasze 2-2 tam to było frajerstwo od trenera po piłkarzy.
              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

              Komentarz


              • Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
               Mnie też, ale dla wielu nasze 2-2 tam to było frajerstwo od trenera po piłkarzy.
               Bo to co dla Legii jest podłogą...

               i takie tam.

               Komentarz


               • Śląsk bęcki, jak na razie Lech też ( grają jak patałachy, ale nie ma co się cieszyć bo Nasi nie lepsi), Widzew też się nie popisał. Można było odskoczyć ale po co, Liga gra dla Legii ale ... Wqrwiające to wszystko. Wychodzi że liga słaba, doszły "nowe" mocne zespoły - Dyskokatowice i Górnik. Będzie ciekawie.
                SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

                Komentarz

                Pracuję...
                X