Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek1916 Zobacz posta
    Zimą może coś sypną
    Zakazami.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zimą może coś sypną

Komentarz

• Kontrakt ma do czerwca 2015 roku. A jakie szanse na wyciągnięcie go? Żadne, bo Legia nie wydaje pieniędzy.
        Biorąc pod uwagę jak wygląda sytuacja ekonomiczna na Widzewie, wyciągnięcie stamtąd tych chłopaków może nie być aż takie trudne. Warto też przyglądać się temu Wrońskiemu z GKS, też się zapowiada na fajnego grajka.

GKS - Lech nawet niezły mecz, ale żeby któraś drużyna była lepsza, to bym nie powiedział.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
          Biorąc pod uwagę jak wygląda sytuacja ekonomiczna na Widzewie, wyciągnięcie stamtąd tych chłopaków może nie być aż takie trudne.
          Wiesz dobrze, jak wygląda sytuacja transferowa między polskimi klubami. Żądania horrendalnie wysokich kwot jest już na porządku dziennym, więc taki Widzew może sobie z powodzeniem zaśpiewać 500 tys. euro, czy nawet milion za Rybickiego czy Stępińskiego. Tylko co z tego? Legia nie zapłaci nawet 100 tys.

Komentarz

• Wy naprawdę uważacie, że ktokolwiek z obecnego Widzewa jest wystarczająco dobry by grać w czołowym polskim klubie jakim jest Legia?

Komentarz

• A dlaczego nie??

któraś z drużyn znacznie przeważa w Bełchatowie??
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

A dlaczego nie??
                A dlaczego tak? Bo co? Że Rybicki jest szybki? Bo wygrali cztery mecze to już są dobrzy? Kupimy kogokolwiek z Widzewa i będzie robił różnicę na plus w jakimkolwiek względzie? Tam ktokolwiek jest lepszy od gracza z pierwszej jedenastki Legii?

Komentarz

• Bartkowski może być niezłym rywalem dla Wawrzyniaka.
                  Rybicki nie jest wcale gorszy od Koseckiego a i technikę ma chyba lepszą.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

Bartkowski może być niezłym rywalem dla Wawrzyniaka.
                    Rybicki nie jest wcale gorszy od Koseckiego a i technikę ma chyba lepszą.
                    Bartkowskiego to objeżdżał wczoraj Abwo jak chciał a Rybicki to jest szybki i co jeszcze? Niech on zagra rundę, sezon strzeli kilka goli bo na razie to wiadomo, że jest szybki i nic więcej. Zagrali dwa dobre mecze w dwóch mieli szczęście i już bierzemy!

o i Lech z niczego 1:0

Komentarz

• Jakie farty...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
                        Bartkowskiego to objeżdżał wczoraj Abwo jak chciał a Rybicki to jest szybki i co jeszcze? Niech on zagra rundę, sezon strzeli kilka goli bo na razie to wiadomo, że jest szybki i nic więcej. Zagrali dwa dobre mecze w dwóch mieli szczęście i już bierzemy!
                        Jak zagrają dobrą rundę albo sezon to Widzew ich na pewno nie puści! Trzeba brać teraz jak się dobrze zapowiadają!

ED.jak Ślusarski strzela to na bank na farcie
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

Wy naprawdę uważacie, że ktokolwiek z obecnego Widzewa jest wystarczająco dobry by grać w czołowym polskim klubie jakim jest Legia?
                          Chciałoby się powiedzieć na którym miejscu jest obecnie Widzew, a na którym Legia (ale tego nie powiem, bo zapewne jest to tymczasowe). Zresztą dziwnie rozumujesz. Z jakiego klubu do Legii dołączył Leszek Pisz? Z Igloopolu, który nawet nie występował wtedy w I lidze. Jacek Zieliński z tym samym klubem spadł z I ligi w 1992 roku, a do Legii trafił.

Komentarz

• Lech przyjechał wygrać na stojaka i co gorsza zanosi się że mu się uda.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                              Chciałoby się powiedzieć na którym miejscu jest obecnie Widzew, a na którym Legia (ale tego nie powiem, bo zapewne jest to tymczasowe). Zresztą dziwnie rozumujesz. Z jakiego klubu do Legii dołączył Leszek Pisz? Z Igloopolu, który nawet nie występował wtedy w I lidze. Jacek Zieliński z tym samym klubem spadł z I ligi w 1992 roku, a do Legii trafił.
                              Mi nie chodzi, że oni są z Widzewa (choć i tu parę osób mogłoby mieć jakieś ale) tylko co sobą reprezentują, jak grają by kupować ich stamtąd? Co oni zrobili by w ogóle myśleć o nich jako potencjalnych nowych piłkarzach w tym klubie? Na każdego wymienionego można wymienić bez mrugnięcia piłkarzy, którzy są od nich lepsi i grają w naszej lidze.

p.s. I tak na marginesie będziesz kupował piłkarzy Widzewa, będziesz grać jak Widzew

Komentarz

Mi nie chodzi, że oni są z Widzewa (choć i tu parę osób mogłoby mieć jakieś ale) tylko co sobą reprezentują, jak grają by kupować ich stamtąd? Co oni zrobili by w ogóle myśleć o nich jako potencjalnych nowych piłkarzach w tym klubie? Na każdego wymienionego można wymienić bez mrugnięcia piłkarzy, którzy są od nich lepsi i grają w naszej lidze.
                                Jeżeli chodzi o mnie, to z Widzewa na chwilę obecną brałbym tylko Stępińskiego, bo widziałem go już w kilkunastu spotkaniach. Chłopak ma duży talent, 18-lat jeszcze nie skończył, a w Ekstraklasie już występuje. A co do reszty?

Komentarz

Pracuję...
                                X