Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    A skąd to info o milionie? W sumie to jest wart na pewno więcej niż 400tys. i bardziej realna wydaje mi się właśnie suma miliona.
    Po polsku:
    Zamieszczone przez weszlo
    Rzutem na taśmę mamy najdroższy transfer Polaka z polskiej ligi w tym okienku transferowym. Maciej Makuszewski przeszedł z Jagiellonii Białystok do Tereka Grozny za milion euro. Łącznie w ostatnich dniach „Jaga” zarobiła 1,4 miliona, bo przecież upchnęła jeszcze Thiago Cionka do drugiej ligi włoskiej.

Komentarz

• Jak sprzedawać to tylko do Tereka. Za gościa, którego głównym atutem jest szybkie bieganie dają 1 mln euro.... Ja się w sumie potem nie dziwię że jak Legia pyta o jakiegoś Jankowskiego to klub dostaje zaporową cenę, skoro taki Terek przychodzi i wyciąga pare milionów złotych za gościa, który nic w Polsce nie osiągnął i nie wygląda na takiego co by miał podbić Europę.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• A w Rosji mają jakiś limit obcokrajowców w pierwszym składzie??
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• max. 7 zagranicznych w tym samym czasie na boisku w jednej drużynie

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
            Jak sprzedawać to tylko do Tereka. Za gościa, którego głównym atutem jest szybkie bieganie dają 1 mln euro.... Ja się w sumie potem nie dziwię że jak Legia pyta o jakiegoś Jankowskiego to klub dostaje zaporową cenę, skoro taki Terek przychodzi i wyciąga pare milionów złotych za gościa, który nic w Polsce nie osiągnął i nie wygląda na takiego co by miał podbić Europę.
            A co ma niby osiągać w Polsce ? Moim zdaniem dobrze zapowiadający się gracz, razem z Kupiszem sezon temu ładnie mieszali na skrzydłach i to napewno krok w przód w jego karierze + większe pieniądze. W Tereku gra już 2 Polaków, więc z aklimatyzacją powinno być dobrze, no i ja akurat jestem "za" koloniami Polaków w jakimś zagranicznym zespole w dobrej lidze, bo to może przekładać się na korzyści później w grze reprezentacji. Jak wróci Rybus, to Makuszewski może w ataku powalczy o miejsce w jedenastce a być może trener Tereka widzi dla niego jeszcze inne miejsce.
            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• W Tiereku grało trzech Polaków: Polczak, Komorowski i Rybus.
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Komisja Ligi zawiesiła Piotra Stokowca. Polonia bez trenera na derby z Legią

http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...lonia_bez.html

Komentarz

• Założę się że już płaczą, jak to PZPN nas faworyzuje
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Linkujcie dalej portale gówna

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                      A co ma niby osiągać w Polsce ? Moim zdaniem dobrze zapowiadający się gracz, razem z Kupiszem sezon temu ładnie mieszali na skrzydłach i to napewno krok w przód w jego karierze + większe pieniądze. W Tereku gra już 2 Polaków, więc z aklimatyzacją powinno być dobrze, no i ja akurat jestem "za" koloniami Polaków w jakimś zagranicznym zespole w dobrej lidze, bo to może przekładać się na korzyści później w grze reprezentacji. Jak wróci Rybus, to Makuszewski może w ataku powalczy o miejsce w jedenastce a być może trener Tereka widzi dla niego jeszcze inne miejsce.
                      A jakby Legia zapłaciła za Makuszewskiego 1 mln euro to byś też uważał, ze zrobiliśmy taki super interes jak Terek?

Nie chodziło mi o punkt widzenia piłkarza, bo z jego punktu widzenia to zrobił super interes. Pewnie się już ustawił do końca życia i jemu się nie dziwię, choć uważam że podąży drogą raczej Matusiaka czy Janczyka niż Lewandowskiego, ale to jego wybór.

Chodziło mi o rynek transferowy w Polsce. Kiedyś Legię było stać aby wyciągnąć takiego Podbrożnego, Bednarza, Magierę czy Skrzypka czyli graczy wyróżniających się w słabszych klubach polskiej ligi. Teraz to niemożliwe, bo kluby liczą właśnie na takie Tereki czy inne CSKA które za typa, który dwa razy prosto kopnie piłkę są w stanie wydać trzy razy tyle co polskie kluby z czołówki. Dlatego też nasze "eksportowe" kluby nie będą się wzmacniały Polakami a będą ściągały szrot z zagranicy lub co najwyżej uzupełniały kadry zawodnikami ze szkółek piłkarskich (raczej niewiele z nich). Takie są oczywiście prawa rynku ale potem nie ma się co rzucać, że testujmy zaciąg murzynów z Afryki lub nołnejmów z krajów byłej Jugosławii.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Dlatego chwała Akademii Piłkarskiej. Gdyby jej nie było to gralibyśmy na poziomie Wisły. Bo bez stałego dopływu utalentowanych juniorów trzeba:

1. Albo wydawać fortunę właśnie na takich Makuszewskich
                        2. Ściągać przebrzmiałe gwiazdy, które mają być wyłączną siłą drużyny
                        3. Brać z wolnego transferu piłkarzy na poziomie Sikorskiego.

Pierwsze odpada, drugie i trzecie widzimy w Wiśle. Pod tym względem z nadzieją patrzę na Lecha - tam też już niedługo mogą się w to wpakować.
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Można jeszcze próbować wyciągać Salinasów z biedniejszych lig.
                          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                            Dlatego chwała Akademii Piłkarskiej. Gdyby jej nie było to gralibyśmy na poziomie Wisły. Bo bez stałego dopływu utalentowanych juniorów trzeba:

1. Albo wydawać fortunę właśnie na takich Makuszewskich
                            2. Ściągać przebrzmiałe gwiazdy, które mają być wyłączną siłą drużyny
                            3. Brać z wolnego transferu piłkarzy na poziomie Sikorskiego.

Pierwsze odpada, drugie i trzecie widzimy w Wiśle. Pod tym względem z nadzieją patrzę na Lecha - tam też już niedługo mogą się w to wpakować.
                            Lech jakąś tam Akademie ma, co z niej wyjdzie, czas pokaże.

Co do Salinasów to jednak duża loteria, żeby trafić kogoś kto sprawdzi się w przyszłości.
                            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              A jakby Legia zapłaciła za Makuszewskiego 1 mln euro to byś też uważał, ze zrobiliśmy taki super interes jak Terek?

Nie chodziło mi o punkt widzenia piłkarza, bo z jego punktu widzenia to zrobił super interes. Pewnie się już ustawił do końca życia i jemu się nie dziwię, choć uważam że podąży drogą raczej Matusiaka czy Janczyka niż Lewandowskiego, ale to jego wybór.

Chodziło mi o rynek transferowy w Polsce. Kiedyś Legię było stać aby wyciągnąć takiego Podbrożnego, Bednarza, Magierę czy Skrzypka czyli graczy wyróżniających się w słabszych klubach polskiej ligi. Teraz to niemożliwe, bo kluby liczą właśnie na takie Tereki czy inne CSKA które za typa, który dwa razy prosto kopnie piłkę są w stanie wydać trzy razy tyle co polskie kluby z czołówki. Dlatego też nasze "eksportowe" kluby nie będą się wzmacniały Polakami a będą ściągały szrot z zagranicy lub co najwyżej uzupełniały kadry zawodnikami ze szkółek piłkarskich (raczej niewiele z nich). Takie są oczywiście prawa rynku ale potem nie ma się co rzucać, że testujmy zaciąg murzynów z Afryki lub nołnejmów z krajów byłej Jugosławii.
                              A czy Legia dysponuję takimi samymi pieniędzmi co Terek ? Gdybyśmy mieli taki sam budżet co Rosjanie to bym powiedział, że to dobry transfer, ale nie mamy więc nie ma w ogóle o czym dyskutować.

Co zagraniczne kluby jak Terek, obchodzi czy Legie będzie stać na kogoś, czy psują nam rynek swoimi ofertami ? Co Terek czy CSKA ma obchodzić to że u nas nikt nie wydaję na piłkarza nawet 200 tysięcy ? Co ich to obchodzi ? Stać ich to przepłacą nawet 500 tyś i będą mieli to w dupie. Co miała zrobić Jaga ? Odpowiedzieć im, że zamiast 1 mln chcą 300 tysięcy bo tyle naprawdę jest wart ich gracz ? Gdy mają okazję zarobić co ich w tym momencie obchodzi Legia czy inne zespoły ?

To, że nas nie stać na wydanie 1-2 mln euro raz w roku na wzmocnienia świadczy jedynie o tym, że klub jest beznadziejnie zarządzany a nie, że Rosjanie nam psują rynek, więc nie wiem czemu akurat do transferu Makuszewskiego masz pretensje odnośnie tego, że Legii na niego nie byłoby stac.
                              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Można jeszcze próbować wyciągać Salinasów z biedniejszych lig.
                                Można, tylko skąd pewność, że to dobry piłkarz? Już nie jeden miał dobre wejście w polską ligę, a potem nic z niego nie było (np. Kirm).

Poczekajmy z oceną tego zawodnika, bo kilka nieszablonowych zagrań czy akcji w meczu z Podbeskidziem zrobiło nagle z niego niewiadomo jaki talent i gwiazdę.

Komentarz

Pracuję...
                                X