Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Weszło całkiem nieźle rozkminiło wujka Władka. Trochę informacji im się nie zgadza, ale przedstawili nowego szkoleniowca Śląska znacznie dokładniej, niż prezes wrocławskiego klubu.
    http://www.weszlo.com/news/11669-Czy...l_trenerowi_CV

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
      Weszło całkiem nieźle rozkminiło wujka Władka. Trochę informacji im się nie zgadza, ale przedstawili nowego szkoleniowca Śląska znacznie dokładniej, niż prezes wrocławskiego klubu.
      http://www.weszlo.com/news/11669-Czy...l_trenerowi_CV
      O k***a... to już Theo Boss był lepszym "nabytkiem". Ciężko mi jest sobie wyobrazić jaki proces myślowy doprowadził wodzirejów Śląska do takiego miejsca intelektualnego, w którym stwierdzili że zatrudnienie Levego to w jakikolwiek sposób uzasadniona decyzja. Chyba, że to on im zapłacił za to żeby poprowadzić Mistrza Polski albo coś...

Komentarz

• W Ruchu też już podobno zwalniają trenera- według wp.pl i slask.sport.pl zastapi go Jacek Zieliński (ten z Lecha i sąsiadek)

artykuł z wp

Jacek Zieliński zastąpi Tomasza Fornalika na stanowisku trenera Ruchu Chorzów - informuje serwis "slask.sport.pl".

Tomasz Fornalik zastąpił na stanowisku pierwszego trenera swojego brata Waldemara, który objął reprezentację Polski. Wcześniej pracował w klubie jako jego asystent.

W trzech pierwszych meczach sezonu "Niebiescy", który w poprzednim sezonie wywalczyli wicemistrzostwo Polski, nie zdobyli choćby jednego punktu. Zero widnieje także w rubryce strzelonych goli, podczas gdy stracili ich aż siedem.

Jacek Zieliński ostatnio pracował w Polonii Warszawa. Wcześniej udało mu się wywalczyć mistrzostwo Polski z poznańskim Lechem.
        "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
        skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Co do Śląska. Levy trener to i leve CV.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• No to zaczynam karuzelę trenerską

Zieliński trenerem Ruchu

Ps. ten to wszędzie pójdzie
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A czemu ma nie iść?
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• licząc od 2003 roku to już jego 8 klub więc widać, że nie potrafi nigdzie dłużej wysiedzieć. Oczywiście faktem jest, że mało który trener potrafi ale moim zdaniem facet łapie się wszystkiego jak leci...Po części można go zrozumieć bo taka praca ale...
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek1916 Zobacz posta
                  licząc od 2003 roku to już jego 8 klub więc widać, że nie potrafi nigdzie dłużej wysiedzieć. Oczywiście faktem jest, że mało który trener potrafi ale moim zdaniem facet łapie się wszystkiego jak leci...Po części można go zrozumieć bo taka praca ale...
                  To co miał zrobić? Czekać na ofertę z Realu?

Komentarz

• Dokładnie. A tak na poważnie biorąc każda propozycję wystawia sobie moim zdaniem laurkę, że jest trenerem , który pójdzie gdziekolwiek i za jakiekolwiek pieniądze.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek1916 Zobacz posta
                      Dokładnie. A tak na poważnie biorąc każda propozycję wystawia sobie moim zdaniem laurkę, że jest trenerem , który pójdzie gdziekolwiek i za jakiekolwiek pieniądze.
                      A co to Ruch jest jakiś trędowaty? To jest normalna propozycja, normalnego klubu. Natomiast fakt, że tyka się gówna potwierdził przejmując Dyskopolo, śmieszny klubik założony w 2008 roku, z bandą popychadeł na trybunach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                        A co to Ruch jest jakiś trędowaty? To jest normalna propozycja, normalnego klubu.
                        Do Ruchu nic nie mam. Chodzi o sam fakt. Jakby zwolnili trenera w Gliwicach, w Bielsku albo Kielcach(itp) to pewnie też by poszedł.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• No bardzo dziwne. Oferta pracy wiec nie skorzystam bo to tylko Piast. Posiedze sobie na bezrobociu az mi sie skoncza fundusze na zycie...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            No bardzo dziwne. Oferta pracy wiec nie skorzystam bo to tylko Piast. Posiedze sobie na bezrobociu az mi sie skoncza fundusze na zycie...
                            Dokładnie. Zajebista logika Lepiej siedziec na bezrobociu 3-4 lata a pozniej sie dziwic ze jedynymi ofertami jakie dostanie to albo z Olimpii Grudziądz albo Cresovii Siemiatycze
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              No bardzo dziwne. Oferta pracy wiec nie skorzystam bo to tylko Piast. Posiedze sobie na bezrobociu az mi sie skoncza fundusze na zycie...
                              Trener z ambicjami nie bierze każdej oferty tylko po to aby mieć kasę..Myślę, że tak szybko fundusze mu się nie skończą. A po za tym wydaje mi się, że lepiej wyjechać na jakiś staż, poduczyć się trochę, zebrać więcej doświadczenia a nie łapać cokolwiek.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• A czy to cokolwiek to przypadkiem nie były prace w(kolejno): wicemistrz Polski(Grodzisk), klub o największym budżecie w lidze(Warszawa), wicemistrz kraju(Poznań), klub o największym budżecie(Warszawa), wicemistrz kraju(Chorzów). To takie(moim zdaniem) niekiepskie cokolwiek...
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X