Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Śląsk słaby, dwie bramki z karnych, mając przewagę dwóch zawodników nie potrafili nic więcej wrzucić Koronie.

Jak mi się marzy, żebyśmy spuścili ich w ostatniej kolejce do I ligi
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• to byłby piękny widok spuścić "mistrza" i chórzystów w jednym
      "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
      skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Czy wy kuźwa nie macie jakichś ciekawszych marzeń?!

Komentarz

• Na pierwszych czterech miejscach po tej kolejce jak na razie Legia, Lech, Widzew i Górnik - czołówka jak w latach 80 .
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Grać 45 minut z przewagą 2 zawodników i nie strzelić bramki to trzeba być naprawde udanym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
              Na pierwszych czterech miejscach po tej kolejce jak na razie Legia, Lech, Widzew i Górnik - czołówka jak w latach 80 .
              Pogoń jeszcze się jutro dopisze do tej listy.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta

Dlatego napisał asekuracyjnie "jak na razie". Ale oby się spełniło!
                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
                  Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                  Dlatego napisał asekuracyjnie "jak na razie". Ale oby się spełniło!
                  Rozumiemy się bez słów .

Zresztą Pogoń w latach 80 to też była ekipa z czołówki, także nie mam nic przeciwko temu, chociaż w typerze obstawiłem inaczej .
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Jutro będzie weryfikacja tego, czy miałem co do Portowców nosa przed sezonem, czy mój optymizm był mocno przereklamowany i ten skład ludzki będzie grał raz piach, a raz utrze nosa niezłej ekipie.

Komentarz

• Zamieszczone przez 90minut
                      26-letni obrońca José Isidoro Gómez Torres podpisał roczny kontrakt z Polonią Warszawa - podaje "Sport.pl". Hiszpan występował ostatnio w Real Betis Balompié.

José Isidoro Gómez Torres w Real Betis Balompié gra od początku kariery. W ostatnim sezonie rozegrał 11 meczów w Primera División.
                      Na papierze transfer robi wrażenie, ciekawe jak się będzie prezentował. Ale obiektywnie patrząc, czarnuchy chyba powalczą o górną połowę tabeli, bo mając na uwadze ich przygotowania do sezonu (a raczej ich brak) to spisują się całkiem nieźle. Ale jak to się mówi, co się odwlecze to nie uciecze (czyt. spadek)

Komentarz

• Śląsk Wrocław wychodzi na prostą?

Piłkarze Śląska Wrocław odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ekstraklasy. Wrocławianie wygrali na stadionie Miejskim z Koroną Kielce 2:0. Obie bramki zdobył Mateusz Cetnarski - jedną dobijając rzut karny wykonywany przez siebie, a drugą już bezpośrednio z jedenastki.

Czerwone kartki otrzymali bramkarz Korony Zbigniew Małkowski i obrońca Tomasz Lisowski.

- Mogliśmy wygrać wyżej, ale najważniejsze jest samo zwycięstwo - podkreślał Przemysław Kaźmierczak.

źródło: Polskie Radio Wrocław
                        Mogłem się założyć, że po tej ich wygranej, zaraz tak będą pisać...wychodzenie na prostą

Komentarz

• Ma ktoś jakieś pojęcie o co chodziło Wszołkowi z tą koszulką "Anioł uLEGŁ" z przodu i "Lubię Truskawki :*" z tyłu? Wygląda na jakiś przytyk do nas, ale kompletnie niezrozumiały i cokolwiek pedalski.

...czyli niby wszystko się zgadza, pasuje do autora i klubu w którym gra, ale ja lubię rebusy i chciałbym to rozkodować

EDIT:

A, to razem z Łukaszem [Teodorczykiem - red.] mieliśmy przesłanie do bliskich dla nas osób, które siedziały na trybunach. One wiedziały, o co chodzi, i niech to zostanie między nami.
                          Czekam jak sobie ****** na czole narysuje jako przesłanie do bliskich, które ma zostać między nimi.
                          Ostatnio edytowany przez Sgt.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (godz: 18:30)
                            Canal+ Sport, Eurosport 2
                            Taa, Eurosport... Jakiś gówniany tenis pokazują

Komentarz

• W zeszłym sezonie każdy poniedziałkowy mecz był puszczany w Eurosporcie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                                Taa, Eurosport... Jakiś gówniany tenis pokazują
                                Jak Ci się Lisicki nie podoba, to ja nie mam pytań

Komentarz

Pracuję...
                                X