Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Krzpac Zobacz posta
    wiadomo, ale spaść nie spadną.

a kasa może się skończyć w każdym klubie - taki urok naszej piłki
    gdyby się skończyła (szybko) akurat w tym to byłby urok przez duże U

Komentarz

• Mini, przez wielkie jeśli już
      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Z całym szacunkiem Sgt. ale całkiem ostatni to oni nie są... W takim razie gdzie zakończy Polonia sezon Twoim zdaniem? Dziś ograli Lechię która kadrowo moim zdaniem wygląda od nich lepiej. Czy sądzisz, że czarni nie powalczą np. z Bełchatowem, Podbeskidziem, Piastem, Widzewem, Pogonią, Górnikiem?
        Jak by nie wyglądała kadrowo Lechia, zagrała dzisiaj taką samą padakę jak w zeszłym sezonie. I to są z grubsza ci sami piłkarze co w zeszłym roku ledwo się utrzymali tę padakę grając. Wzmocnieni zostali przez Andreu, Bieniuka, Brożka i Rasiaka - nie ma się co oszukiwać, to raczej nie były jakoś nadzwyczajnie rokujące transfery. No i w meczu zawiedli chyba najbardziej właśnie nowi - Andreu uciekał od gry, ale i w defensywie niewiele dawał, Brożek grał jakby zdążył zapomnieć jak się gra w piłkę i dopiero sobie powoli przypominał, a Rasiak grał tak że aż przykro było patrzeć, bo to było poniżające dla niego już nawet nie jako piłkarza (którym chyba już nie jest), ale jako człowieka. W obronie jakoś szczególnie nie przeszkadzali czarnuchom, a ataku byli tragiczni. Kilka zrywów na początku meczu + beznadziejny Buchalik wystarczyło dyskopolowcom, ale podejrzewam że wystarczyłoby też i Elanie Toruń albo Kolejarzowi Stróże.

I skoro pytasz, czy czarni powalczą z GKS, PBB i całą resztą + powalczyć, powalczą. Czemu nie. Wyszydzany ŁKS składający się ze zlepku zupełnie przypadkowych piłkarzy też powalczył i coś tam nawet momentami pokazywał - a tam była sytuacja dużo gorsza od sytuacji w KSP. Natomiast mówienie, że "oni mają szkielet drużyny pozwalający na walkę o środek tabeli, może puchary" to tekst z gatunku "GKS Bełchatów ma Kosowskiego, Nowaka, Buzałę, braci Maków, Wróbla, mają szkielet drużyny pozwalający na walkę o środek tabeli, może puchary".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Lechia wjebała to jest i przytyk w stronę Legii
          A co ma piernik do wiatraka? Jakbyś miał lepszą pamięć to pamiętałabyś że zawsze w ten sam sposób kwituję równie durne pomysły
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Jeżeli same nazwiska piłkarzy by grały to na pewno walka o Ekstraklasę dla Cracovii w zeszłym sezonie trwałaby dłużej. Zgranie czy forma się liczą. Takie Podbeskidzie w zeszłym sezonie nie mając nawet przeciętnych nazwisk w składzie na Ekstraklasę zdołało się utrzymać i to dość pewnie.
            Jeżeli więc mówimy o szansach Polonii na utrzymanie to moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie na to. Zupełnie nie wiem czego spodziewać się w tym sezonie po Piaście, Pogoni, Bełchatowie... czy Podbeskidzie nie dostanie zadyszki po sezonie w Ekstraklasie.. Do tego pewnie dojdą jakieś niespodzianki.. Myślę, że właśnie ten tłok na dnie tabeli może uratować po części rozsypaną i nie przygotowaną do sezonu Polonię..

Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
            KSP spokojnie powalczy o środek tabeli, marne szanse na ich spadek są.
            Pożyjemy, zobaczymy...

Komentarz

• Polska liga ma tak mało kreatywnych piłkarzy, jest tak słaba, że wynik meczu jest często dziełem przypadku, a to ktoś chciał podać a trafił w bramkę, a to ktoś miał dzień konia, a to sędzia się pomylił. Dlatego niespodzianek będzie co nie miara i trudno wyrokować kto będzie dołował, a kto będzie te punkty zbierał i spokojnie się utrzyma ale trudno wyobrazić mi Polonię walczącą do samego końca o utrzymanie.

A poza tym co mnie ta Polonia tak obchodzi...

Komentarz

• Żadnego remisu no no.
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                  Natomiast mówienie, że "oni mają szkielet drużyny pozwalający na walkę o środek tabeli, może puchary"
                  Prawie z całością Twojego postu się zgodzę poza wyciętym fragmentem - ja napisałem, że mają "szkielet drużyny" który pozwoli im nie spaść z ligi, o środku tabeli to już nie ja pisałem
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    napisałem, że mają "szkielet drużyny" który pozwoli im nie spaść z ligi,
                    Listkiewicz, Olejniczak, Oleksy...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                      Listkiewicz, Olejniczak, Oleksy...
                      A Piekarzewski?

Komentarz

• Olejniczak, Oleksy...
                        A oni nie są przypadkiem kibicami JW, a nie kibicami KSP?

Komentarz

• Legia- Groclin DysKATOWICE niedziela 17.00 23 września.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• znamy termin meczu z drużyną grającą obecnie przy Konwiktorskiej 6.
                            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=ePUdq...ayer_embedded#!

Komentarz

• Ale Pawłowski wkręcił w ziemie Zbozienia!!!
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X