Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Pewnie że wolisz zawsze przyjemniej ogląda się wygrane z pyrami czy krakusami niż przegrane z "jakimś Podbeskidziem"
    Lechia wjebała to jest i przytyk w stronę Legii

Komentarz

• Ci co liczą że pipki spadną niech raczej ochłonął. Skład mają spokojnie na połowę tabeli i tym meczem udowodnili, że spadku się raczej nie mają co obawiać. A przynajmniej patrząc na Piasta czy Podbeskidzie widać, że są od nich w tej chwili gorsi. Na szczęście mają krótką ławkę rezerwowych i dlatego jakieś puchary też im raczej nie powinny grozić. Dzisiaj Lechię powieźli tak jak należy gdy na boisko wychodzą takie pazie. Szkoda, że trafiło akurat na czarnuchów. No chyba że Lechia jest tak zajebiście przygotowana to wtedy otwiera się szansa dla kolejnych rywali.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
        Dwa:
        4:0 - trzy razy i 2:1 (1:2) - pięć razy .
        ah, że w tym sensie, no ok
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Baszczyński, Todorrovski, Kokoszka, Brzyski, Gołębiewski, Dwaliszwili, Kiełb, Wszołek, Piątek
          Co wy tak nagle zaczęliście się tymi zawodnikami zachwycać? Todorovski? Kokoszka? Brzyski? Kiełb? Wy ich wymieniacie tylko dlatego, że ich nazwiska kojarzycie, czy co? Brzyski zagrał w zeszłym sezonie 3 świetne spotkania i 27 beznadziejnych. Kokoszka - typowy przeciętniak, cień piłkarza którym tak naprawdę nigdy nie był, ale na którego się zapowiadał. Gołębiewski? Dwa sezony na wypożyczeniu, trzy bramki. Todorovski? Kolejny przeciętniak. Caniego pamiętam z fenomenalnej jesieni i fatalnej wiosny kiedy ścigał się z Sikorskim kto więcej setek spieprzy. Dwaliszwili musi gonić z formą, widać było jak mu gra szła dzisiaj (w ogóle).

Jak się bawimy w wymienianie składów z pamięci, to ja mogę stanąć do tej zabawy też i paru typów od czarnuchów powymieniać. Ale jeżeli mówimy o poważnych piłkarzach, to u nich poza Baszczyńskim i Wszołkiem nie widzę kogokolwiek, o kim można było mówić "szkielet drużyny". Reszta to przeciętniaki, które dzisiaj po prostu miały szczęście zagrać z jeszcze gorszym zespołem od siebie. Może jeszcze Piątek, który mi się kojarzy z typem, co marnie gra i dużo zespołowi daje.

Dzisiaj Lechię powieźli tak jak należy gdy na boisko wychodzą takie pazie.
          No nie wiem, w drugiej połowie Polonia kompletnie nic nie zrobiła, co można by nazwać "powiezieniem" kogokolwiek.
          Ostatnio edytowany przez Sgt.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzpac Zobacz posta
            Polonia ma skład spokojnie na pierwszą połowę tabeli, jeśli ktoś myśli że spadną to nie patrzy na sprawę obiektywnie.
            Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
            Ci co liczą że pipki spadną niech raczej ochłonął. Skład mają spokojnie na połowę tabeli i tym meczem udowodnili, że spadku się raczej nie mają co obawiać.
            spoko loko
            skończy się kasa Królowi to inaczej będą grać

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
              Co wy tak nagle zaczęliście się tymi zawodnikami zachwycać? Todorovski? Kokoszka? Brzyski? Kiełb? Wy ich wymieniacie tylko dlatego, że ich nazwiska kojarzycie, czy co? Brzyski zagrał w zeszłym sezonie 3 świetne spotkania i 27 beznadziejnych. Kokoszka - typowy przeciętniak, cień piłkarza którym tak naprawdę nigdy nie był, ale na którego się zapowiadał. Gołębiewski? Dwa sezony na wypożyczeniu, trzy bramki. Todorovski? Kolejny przeciętniak. Caniego pamiętam z fenomenalnej jesieni i fatalnej wiosny kiedy ścigał się z Sikorskim kto więcej setek spieprzy. Dwaliszwili musi gonić z formą, widać było jak mu gra szła dzisiaj (w ogóle).

Jak się bawimy w wymienianie składów z pamięci, to ja mogę stanąć do tej zabawy też i paru typów od czarnuchów powymieniać. Ale jeżeli mówimy o poważnych piłkarzach, to u nich poza Baszczyńskim i Wszołkiem nie widzę kogokolwiek, o kim można było mówić "szkielet drużyny". Reszta to przeciętniaki, które dzisiaj po prostu miały szczęście zagrać z jeszcze gorszym zespołem od siebie. Może jeszcze Piątek, który mi się kojarzy z typem, co marnie gra i dużo zespołowi daje.

No nie wiem, w drugiej połowie Polonia kompletnie nic nie zrobiła, co można by nazwać "powiezieniem" kogokolwiek.
              Z całym szacunkiem Sgt. ale całkiem ostatni to oni nie są... W takim razie gdzie zakończy Polonia sezon Twoim zdaniem? Dziś ograli Lechię która kadrowo moim zdaniem wygląda od nich lepiej. Czy sądzisz, że czarni nie powalczą np. z Bełchatowem, Podbeskidziem, Piastem, Widzewem, Pogonią, Górnikiem?
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Po tej pierwszej kolejce wiadomo tyle samo co przed nią czyli nic. Polonia może spadnie, może nie. Mnie ciekawi tylko co będzie za pół roku, rok jak się Król ogarnie, że z samych pieniędzy z c+ tej drużyny nie da się utrzymać, wpływy z biletów to jest jakiś śmiech, wynajem stadionu od mosiru to droga impreza i trzeba z własnej kieszeni dołożyć do interesu kilka ładnych dużych baniek. Nie było go stać na GKS a ma być na Polonię? Będzie jeszcze ciekawie

e:
                Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                spoko loko
                o to to!!
                Ostatnio edytowany przez uho; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                  spoko loko
                  No oby. Też liczę że "oszczędny" Ślązak będzie tam ciął koszty i w końcu przytnie za dużo ale start ligi mają niezbyt optymistyczny.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    Z całym szacunkiem Sgt. ale całkiem ostatni to oni nie są... W takim razie gdzie zakończy Polonia sezon Twoim zdaniem? Dziś ograli Lechię która kadrowo moim zdaniem wygląda od nich lepiej. Czy sądzisz, że czarni nie powalczą np. z Bełchatowem, Podbeskidziem, Piastem, Widzewem, Pogonią, Górnikiem?
                    Lechia wygląda kadrowo lepiej od czarnuchów? No kurva bo zdechnę jakieś papikjany, surmy, rasiaki mają być lepsi od baszczyńskich, piątków, canich i dwaliszwilich? Lechia jest beznadziejna i nawet protektorat konDonka jej w tym sezonie nie pomoże.
                    Ora et labora

Komentarz

W środowisku krąży fama, że Król już teraz jest gołodupcem. Zresztą co by nie mówić, to Lechia była słabsza, niż czarni mocniejsi.

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                        canich
                        A właśnie. On jest u nich, czy gdzieś uciekł i się wypiął na polonie? Gdzieś mi się obiło o uszy, że trenuje w jakimś 3-cio ligowcu włoskim.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                          No oby. Też liczę że "oszczędny" Ślązak będzie tam ciął koszty i w końcu przytnie za dużo ale start ligi mają niezbyt optymistyczny.
                          To zrobią zbiórke. Co to dla nich, sami profesorowie, prawnicy i maklerzy. Skoro bezmózgie dresy spod Warszawy dały rade zebrać 200 tysięcy na pomnik, to co dopiero oni

Piszecie i piszecie, a jeszcze nikt nie napisał wyniku:
                          Wyjazdy - Duma Świetlicy 2:0

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                            A właśnie. On jest u nich, czy gdzieś uciekł i się wypiął na polonie? Gdzieś mi się obiło o uszy, że trenuje w jakimś 3-cio ligowcu włoskim.
                            Podobno nie mają z nim kontaktu, ale ostatnio zagrał w reprezentacji Albanii. Trzeba przyznać, że dziwna sytuacja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                              Podobno ma się pojawić w tym tygodniu w Warszawie i Król powiedział, że jeśli zapłaci karę to da mu jeszcze jedną szansę.Co do tego ich składu to nie ma czym się podniecać. Mają wąziutką kadrę, zwłaszcza druga linia prezentuje się u nich słabiutko, a przecież to tam trzeba najwięcej zapieprzać. Jedynie w obronie mogą być dość solidni. Powinni spuchnąć, teraz grają z mocnymi ekipami i o punkty będzie im ciężko. A jak już będą podmęczeni to dostaną łatwiejszych rywali, których siłą może być szerszy skład.
                              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

spoko loko
                                wiadomo, ale spaść nie spadną.

a kasa może się skończyć w każdym klubie - taki urok naszej piłki

Komentarz

Pracuję...
                                X