Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GENKOV WISŁA!!!

Komentarz

• Ani przez moment nie mialem watpliwosci ze to wcisna.

Komentarz

• Klasyczna Wisła.
        Cóż nie można liczyć że dwa sezony z rzędu będą cieniować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
          Klasyczna Wisła.
          trochę poprawić zgranie i będzie stara dobra Wisła, dziś wygrała zasłużenie, szkoda 2 karnego

Komentarz

• Wisla milala dobre 20-25min w pierwszej połowie potem juz klasyka w ich wykonaniu. Armat to oni nie maja na ta chwile . Pejs po końcowym gwizdku typowy denat na boisku . Wygrana z racji Malkowych walków chyba do sprawiedliwa. No nic czas na naszych cieci .
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Jak ***** 2 karnego? to wałek im 2 karne podarował? Nie oglądałem meczu, więc mogę się mylić, ale dziwnym trafem sędziuje zawsze na korzyść Wisły.

Komentarz

• Czyli nie oglądałeś meczu i wiesz że podarował? Wiesz moze jaki będzie jutrzejszy wynik mojej Lechii?
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
                  Jak ***** 2 karnego? to wałek im 2 karne podarował? Nie oglądałem meczu, więc mogę się mylić, ale dziwnym trafem sędziuje zawsze na korzyść Wisły.
                  gwizdnął tylko 1 a były 2 karne ewidentne i ręka przypadkowa, chyba na korzyśc Bełchatowian

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                    Czyli nie oglądałeś meczu i wiesz że podarował? Wiesz moze jaki będzie jutrzejszy wynik mojej Lechii?
                    No lepiej żeby wygrała

Komentarz

Czyli nie oglądałeś meczu i wiesz że podarował? Wiesz moze jaki będzie jutrzejszy wynik mojej Lechii?
                      4-0

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                        Czytanie ze zrozumieniem panie kolego. A gdybyś dalej nie rozumiał, gdybałem.
                        O ile mi wiadomo to kolegami to my nie jesteśmy, także daruj sobie takie teksty.

A tak w ogóle to pier.d.olisz
                        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Akurat w tej jedynej kolejce, chciałbym aby lider zagościł w Gdańsku

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                            Klasyczna Wisła.
                            Ja tam nie widzę przeciwwskazań żeby dalej cieniowali. Pozbyli się 5-6 zawodników, którzy dość często grali, a na ich miejsce ściągnęli Głowackiego i Sikorskiego. Na Ruch i Śląsk powinno im to starczyć, bo ci pierwsi bez starszego Fornalika raczej nie powtórzą sukcesu sprzed roku, a ci drudzy już na wiosnę prezentowali się blado, a teraz kontynuują wiosenną niemoc. Jednak skoro już Bełchatów, który ledwo zmontował obronę sprawia im tak wielkie problemy, to wątpię żeby na dłuższą metę starczyło to na nas czy na Lecha.
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• 176 dni wolnego mają w tym sezonie ligowcy. Przerwa letnia trwała 102 dni - od 6 maja do 17 sierpnia. Zimowa będzie miała 74 dni - od 10 grudnia do 22 lutego
                              Z czym do Europy...
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Z czym do Europy...
                                oj tam w Niemczech Bundesliga skończyła się 5 maja a zacznie za tydzień 24 sierpnia więc przerwa jeszcze dłuższa

Komentarz

Pracuję...
                                X