Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piękna bramka na inaugurację w Szczecinie brawo Pogoń brawo Edi

Komentarz

• Co Edi strzelił! BRAWO POGOŃ!

Komentarz

• Piękna bramka Ediego i 1-0 dla Pogoni

Komentarz

• Gol! Edi! POGOŃ SZCZECIN! świetna brama

Fajny mecz ogólnie, muszę przyznać że spodziewałem się jakiejś koszmarnej męczarni, tymczasem obie drużyny, choć popełniają masę błędów, grają w bardzo swobodny i fajny, w dodatku całkiem ofensywny sposób. Widać, że Zagłębie doskonale się rozumie, ale i Pogoń będzie chyba miała coś do powiedzenia w naszej lidze! Brawo

Komentarz

• szacunek, ze wyszli na boisko, w koncu jest piatek, 18 , swieci sloneczko...
            ...

Komentarz

• Zamieszczone przez gem Zobacz posta
              Takie małe przewidywanie co do przyszłego mistrza. W zeszłym roku Śląsk utrzymał formę z jeszcze wcześniejszego sezonu (licząc pół sezonu był najlepszy) przez jesień tamtego roku i przy naszej słabości udało im się sięgnąć po mistrza.
              W tym sezonie może być podobna sytuacja, jeśli Zagłębie Lubin nie zepsuło przygotowań może pociągnąć dobrą passę z zeszłej rundy. Nie widać większych wzmocnień w Lechu i Wiśle, a i my pewnie będziemy tracić co chwilę punkty, w takiej sytuacji wg mnie dużym kandydatem do mistrza są Lubinianie. Pavel Hapal robi tam kawał dobrej roboty, kadra jest stabilna w przerwie uzupełniona kilkoma graczami. Bardzo jestem ciekaw jak zaprezentują się na początku sezonu. Dzisiejszy mecz może się niestety okazać twardym zderzeniem z Ekstraklasą dla Portowców.
              Wiem, że to dopiero pierwsze 45 minut ale naprawdę nie wiem na jakiej podstawie wiciągnąłeś takie wnioski
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• 2
                Święta miłości kochanej ojczyzny,
                Czują cię tylko umysły poczciwe!

Komentarz

• Ale bramy dziś chłopaki strzelają, aż miło patrzeć Tylko co robiła przy drugiej bramce obrona Zagłębia?

Komentarz

• Czy ten Golla co schodzi to nie jest ten reprezentant młodzieżówek co nawet pół murawy w Amice nie powąchał? Całkiem solidnie grał.

JEST! 3:0!!! Co za masakra, brawo Pogoń!!! Bonin kiwnął Gliwę po profesorsku, zresztą ten Gliwa cały mecz słabiutko.
                    Ostatnio edytowany przez Sgt.; 26486.

Komentarz

• Stadion oszalał! Meksykańska fala

Komentarz

• Pogoń miażdży! I tak ma być!

Komentarz

• Powiem szczerze, że jestem w szoku, widząc wynik Portowców myślałem, że Zagłębie postawi im spory opór, ba że nawet wywiezie ze Szczecina komplet punktów... a tu niespodzianka, co cieszy
                          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• 4:0!!! Co tam się dzieje, to jest piękne! I akcja też kapitalna, na fantastycznym luzie grają Brawo Portowcy!!!

Komentarz

• Coś pięknego! Brawo Pogoń!
                              "Wolność, godność, honor tego nic nie zastąpi,
                              Powstańcom chwała, Warszawa nie zapomni"

Komentarz

• Brawo Bracia ze Szczecina
                                Piekny wynik i oby tak dalej.
                                http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X