Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    A z Pogonią to nie przesadzasz? Aż tak źle tam? Sparingi znaczenia wielkiego nie mają.
    Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Zobaczymy. Portowcy twierdzą, że nędza, ale ja nie jestem aż takim pesymistą w tym względzie
    Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Niby nie mają, ale 0-5 w meczach z GKS i Górnikiem przed rozpoczęciem sezonu dobrze o nich nie świadczy.
    Heh... u nas ostatnie 4 sparingi bilans 0-0-4, bramki 1-8, w tym baty od Bełchatowa 0-3 i Górnika 0-2. Sparingi sparingami, ale jednak można być lekko zaniepokojonym naszymi wynikami, gdzie napadziora brak, obrona dziurawa jak szwajcarski ser, a nasz menago kupuje bramkarza No ale, j**bać
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      No blagam Cie *****...w skladzie zostali Zielinski, Staniek, Czykier, Bednarz, Sokolowski, Kucharski, Jalocha, Mosor, Mieciel (wbrew temu co piszesz gral już wtedy naprawdę dobrze i wybiegal w podstawowym skladzie w 95/96) a Ty ich porownujesz do dzisiejszego ksp?
      Nie ma czego porównywać piłkarsko. Tamta Legia prawdopodobnie wygrałaby tę ligę w cuglach. Porównywałem sytuację. Z podstawowego składu zostało 4-5 zawodników. Następny sezon nie był już taki udany, ale to kolejne ruchy kadrowe. Mięciel był na tyle obiecujący że w Atenach wielu chciało go w podstawowym składzie. Nigdzie nie napisałem, że był słaby. Nie powiesz mi, że nie było lamentujących, że Legia się posypała i g*wno z tego będzie. Ja tak to pamiętam, niekonieczne z neta.
      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Wlasnie dlatego,że pamietam klotnie z tymi lamentujacymi reaguje tak alergicznie.
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Lament to byl dlatego, ze odeszla kupa starszych zawodnikow bez ktorych wielu sobie Legii nie wyobrazalo - Pisz, Szczesny, Michalski, Podbrozny, Wieszczycki...
          Sam pamietam, jak jechalem na mecz z Panathinaikosem i zastanawialem sie z kumplem czy w podstawowym skladzie wyjdzie Kupiec, Koziol czy Kacprzak.
          A prawda byla taka, ze gracze ktorzy zostali byli swietnymi pilkarzami, tylko legenda tych co odeszli bardzo mocno siedziala w glowach kibicow. Dodatkowo pare groszy dodali od siebie dziennikarze, piszacy o rzekomej walce o utrzymanie oslabionej Legii.
          Jak ktos widzi analogie do KSP to... brakuje slow, a ze jestem dobrze wychowany to nie lubie nikogo obrazac

Komentarz

• Raul Gonzalez będzie przez najbliższy rok reprezentował barwy PGE GKS Bełchatów.
            http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
            "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
              Raul Gonzalez będzie przez najbliższy rok reprezentował barwy PGE GKS Bełchatów.
              http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
              Lepiej było wkleić tekst i nie nabijać im jeszcze wejść, bo tylko o to im chodzi dając takie tytuły artykułów. Z resztą wp z tego słynie...

"Raul Eduardo Gonzalez Guzmán będzie przez najbliższy rok reprezentował barwy PGE GKS Bełchatów. Prawy obrońca bądź pomocnik podpisał kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. To siódmy nowy zawodnik w kadrze pierwszego zespołu GKS. "

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/11454-Lec...trach_pilkarzy

Nie wiem czy gdzieś było.

Komentarz

• Sysio i jego przydupasy kolejny raz udowadniają, że są idiotami.
                  raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                  ------------------------
                  Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Już jutro będą grać kopacze

a w tv spalony będzie w każdym meczu rysowany

Podczas transmisji z meczów Ligi Zawodowej zastosowany zostanie system EVS EPSIO, który używany był, m.in. podczas Mistrzostw Świata w RPA w 2010 r. Pozwoli on na dołączenie do sygnału telewizyjnego wirtualnej grafiki wyznaczającej linię spalonego, a także odległość do bramki i muru. Do tej pory taka grafika stosowana była tylko na trzech meczach w każdej kolejce T-Mobile Ekstraklasy.

nowy wstęp do meczów kopaniny

Komentarz

• Podczas transmisji z meczów Ligi Zawodowej zastosowany zostanie system EVS EPSIO, który używany był, m.in. podczas Mistrzostw Świata w RPA w 2010 r. Pozwoli on na dołączenie do sygnału telewizyjnego wirtualnej grafiki wyznaczającej linię spalonego, a także odległość do bramki i muru. Do tej pory taka grafika stosowana była tylko na trzech meczach w każdej kolejce T-Mobile Ekstraklasy.
                      zawodowa kurwaa

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                        zawodowa kurwaa
                        to zapewne skrót myślowy, domyślam się, że autorowi chodziło o zawodowych parodystów.

Komentarz

• Mam głupie wrażenie jakby w tle Jagiellonii były zapasy

Komentarz

• Taka luźna obserwacja z tego filmiku: jako jedyni mamy herb bez żadnych podpisów - nazw czy miast.
                            Klasyczna prostota, rozpoznawalna przez wszystkich
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Taka luźna obserwacja z tego filmiku: jako jedyni mamy herb bez żadnych podpisów - nazw czy miast.
                              Klasyczna prostota, rozpoznawalna przez wszystkich
                              Mistrz tkwi w prostocie.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                Wlasnie dlatego,że pamietam klotnie z tymi lamentujacymi reaguje tak alergicznie.
                                A ja bym odroznil lamenty przed sezonem, od tego, co sie dzialo z rozpoczeciem sezonu.

Moze mi pamiec szwankuje, ale mam wrazenie, ze w przesezonowych zapowiedziach z klubu mieli odejsc takze Zielniski, Mieciel i jeszcze paru innych. O Piotrku Mosorze nie bylo wiadomo czy wroci z wypozyczenia (przynajmniej gazetowych spekulacjach)
                                A w przeddzien rozpoczecia sezonu, okazlo sie, ze jednak paru zawodnikow zostaje i zdaje sie, ze nawet na jeden mecz mielismy wzmocnienie w postaci s.p. Krzysztofa Nowaka, zanim odlecial do Brazylii, pozniejszego krola Vfl Wolfsburg
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X