Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dlaczego? Skoro grali przez tyle lat, to kurka wodna zasłużyli. To nie jest uczciwe, że sponsor się zawija i drużyna może przestać istnieć.

  Komentarz


  • Wierz sobie w co chcesz, w końcu na PO-PSL głosujesz. Dla takich ludzi szkoda mi klawiatury po dzisiejszym dniu Sawicki rozmawiał przy herbatce, Grad sprawdza się w biznesie, a korupcje w GieKSie odpalili całkiem przypadkowo po 9 latach, akurat w momencie gdy kończyła się umowa sponsorska
   Głosuje-nie głosuje, ma rację. Jakkolwiek by rząd był lub nie był skurwiony i jakkolwiek by wpływy polityczne daleko nie sięgały w PGE, akurat decyzja o zaprzestaniu finansowania raczej polityczna nie była - lub przynajmniej nic na to nie wskazuje. I pardon, ale jeżeli uważasz że Donek zakręca kurek GKSowi bo lubi Lechię, to jesteś niepoważny. Politycy lubią wspierać kluby z państwowego, bo kasa idzie z cudzesów, a profity zbierają oni-dobroczyńcy.

   Podejrzewam, że po prostu PGE z ekonomicznych względów się nie opłacało lub tną nie-niezbędne koszty - co w energetyce (czy w ogóle w przemyśle) jest teraz powszechne. Większe firmy niż PGE refują żagle obecnie i to pomimo dobrych wyników. Sama decyzja prawdopodobnie nigdy nie dotarła aż tak wysoko (wątpię by nawet doszła do szczebla ministerialnego - i to zakładając że w ogóle jakikolwiek "pion polityczny" tym tematem się zajmował). Brutalna prawda jest teraz taka, że jeżeli coś nie jest absolutnie niezbędne do funkcjonowania firmy, to się z tego rezygnuje.
   Ostatnio edytowany przez Sgt.; 26486.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez joasia Zobacz posta
    Dlaczego? Skoro grali przez tyle lat, to kurka wodna zasłużyli. To nie jest uczciwe, że sponsor się zawija i drużyna może przestać istnieć.
    A co w tym nieuczciwego, jeśli coś takiego przewiduje umowa?
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

    Komentarz


    • Sgt wybacz, ale niezbyt dobrze znasz sprawę

     Komentarz


     • To wykaż proszę zależność pomiędzy (niepodważalnymi) politycznymi wpływami polityków w PGE a rezygnacją z dalszego promowania się przez PGE poprzez GKS Bełchatów w zamian za kasę dla klubu. Sam fakt, że coś "mogło" zaistnieć nie znaczy, że zaistniało - owszem, potrafię sobie wyobrazić taki stan rzeczy, po prostu uważam go za mało prawdopodobny. Ja rozumiem wasze rozgoryczenie, ale na tę chwilę wydaje mi się że miotasz oskarżenia bezpodstawnie.

      Nie wydaje mi się też, żeby za przeciwnymi wnioskami kryła się wiedza tajemna, to nie jest żadne kmwtw, a że temat tutaj jest ekstraklasowy, to miło dowiedzieć się od przedstawiciela innego klubu o tym co jest na rzeczy. Wyjaśnij proszę

      Komentarz


      • A czy kiedyś przypadkiem nie było zapowiedzi pełowców, że spółki skarbu państwa przestaną łożyć pieniądze na kluby?

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
        A czy kiedyś przypadkiem nie było zapowiedzi pełowców, że spółki skarbu państwa przestaną łożyć pieniądze na kluby?
        Po rozpoczęciu budowy stadionu w Lubinie, bodajże.

        Komentarz


        • Przecież to już miało miejsce ze 3 lata temu, ale zmieniono wtedy sposób finansowania przez stowarzyszenia przez co wciąż możliwe było finansowanie przez spółki SP.

         Sgt. idealnie opisał to co ja sądzę o całej tej sprawie.

         Komentarz


         • Ale teraz będą budować elektrownie i każdy milion jest potrzebny. To, że PGE wycofała się ze sponsorowania Bełchatowa na pewno nie wiąże się z korupcją. W niedługim czasie pewnie KGHM zrezygnuje ze sponsorowania Zagłębia, bo i takie głosy już chodzą.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
           To wykaż proszę zależność pomiędzy (niepodważalnymi) politycznymi wpływami polityków w PGE a rezygnacją z dalszego promowania się przez PGE poprzez GKS Bełchatów w zamian za kasę dla klubu. Sam fakt, że coś "mogło" zaistnieć nie znaczy, że zaistniało - owszem, potrafię sobie wyobrazić taki stan rzeczy, po prostu uważam go za mało prawdopodobny. Ja rozumiem wasze rozgoryczenie, ale na tę chwilę wydaje mi się że miotasz oskarżenia bezpodstawnie.

           Chcesz na to dokumenty? Raczysz żartować. Poczekajmy, bo zaraz się okaże, że PGE będzie się promowało przez Lechię, ale to też będzie taki zbieg okoliczności, bo przecież to, że coś mogło zaistnieć, nie oznacza, że zaistniało...
           raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
           ------------------------
           Sportowy serwis, sportowy portal

           Komentarz


           • PGE dawała ostatnio tylko 4 mln zł rocznie, więc nie sądzę, żeby pod kątem budowy elektrowni atomowej byli zmuszeni do przeniesienie tej sumy na inwestycję wartą miliardy.

            Przypominam, że PGE sponsoruje już Lechię od blisko roku, dając pieniądze za prawa do nazwy stadionu.

            Komentarz


            • Co nie znaczy, że nie może dawać więcej, a informacje o tym, że porzucą GKS dla Lechii pojawiały się już pod koniec zeszłego roku
             raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
             ------------------------
             Sportowy serwis, sportowy portal

             Komentarz


             • Mi sie kiedyś o uszy odbiło ,ze PGE miało już dawno temu wycofać sie z piłki i sponsorowac tylko siatkę . Fakt ciężkie czasy dla Bełchatowa idą .
              Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

              Komentarz


              • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
               PGE dawała ostatnio tylko 4 mln zł rocznie, więc nie sądzę, żeby pod kątem budowy elektrowni atomowej byli zmuszeni do przeniesienie tej sumy na inwestycję wartą miliardy.

               Przypominam, że PGE sponsoruje już Lechię od blisko roku, dając pieniądze za prawa do nazwy stadionu.
               Z elektrownią to była ironia z mojej strony. Ruski kupują Lechię to i PGE tam będzie pasowała.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Przypominam, że PGE sponsoruje już Lechię od blisko roku, dając pieniądze za prawa do nazwy stadionu.
                Bredzisz

                Co zaś do GKS-u co się dziwić że PGE wycofuje się z finansowania tej drużyny skoro frekwencyjnie przegrywa on ze Skrą. Zaś sam GKS w ostatnich latach nie odnosi żadnych wyników które uzasadniałyby promocję przez ten klub. No i największe inwestycje PGE zaczyna tworzyć daleko od Bełchatowa
                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

                Komentarz

                Pracuję...
                X